Põhisisu algus
Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa ElamusLiitumised alates 10.08.2021Mine vaatama
Vanemad TV-teenusedLiitumised enne 10.08.2021Mine vaatama
Langeta kaalu ja muuda oma elustiil tervislikuks! Äpiga toitumine kontrolli alla ning motivatsiooni aitavad hoida põnevad spordi- ja toitumise väljakutsed. Lisaks on Elustiil ainus geenitestiga toitumisäpp maailmas. Kasuta sooduskoodi ja saa teenus parima hinnaga!
Tellimine Edulood Tellimine Edulood
Basic pakett Pea toidupäevikut või jälgi toitumiskava Mugav triipkoodiskänner ja palju retsepte Põnevad väljakutsed – osale ja võida auhindu Ühenda äpp ka erinevate spordiäppidega, et sinu trennid jõuaks automaagiliselt äppi ja saaksime arvestada trennis põletatud kaloritega.
Premium pakett Geenitest ütleb, mis haigus sind ähvardab ja kuidas haigestumist ennetada Hoidu nt 2. tüüpi diabeedist ja tsöliaakiast Sinu geenidega arvestav toitumiskava ja toitumissoovitused + naudid kõike Basic paketis sisalduvat
Telli Elustiil sooduskoodiga siin
 • 1

  Paketi valimine

  Soodushind lisatakse kuu viimasel päeval, lepingul kajastub täishind.
  Täishind: 29,99 € / 6 kuud
  Täishind: 39,99 € / 12 kuud
  Täishind: 11,99 € kuus.

  (Geenitest hinna sees, 24-kuuline leping)

 • 2

  Andmete sisestamine

Loe, kuidas Elustiili äpp on elusid muutnud
Võtsin end lõpuks käsile ja kaotasin 20kg!
Miski pole võimatu, kui seda tõeliselt tahta! Ühel päeval otsustasin, et „aitab“ ja võtsin ette enda toitumise. Raske oli päeva pealt enda harjumusi muuta, aga tahe lõpuks muutuda oli suurem! Minu teekond jätkub... kas ka sinul algab teekond tervislikuma elustiili poole?
Helina
Elustiili äpi kasutaja alates 2020
Geenitesti tulemus tõmbas kohe päriselt käima!
Minu tulemused valmistasid esialgu küll teatava pettumuse, kuid see just motiveeris mind ennast käsile võtma. Alles nüüd ma hakkasin päriselt proovima neid retsepte, mida äpis pakutakse ja täitsa huvitav on!
Eduard
Elustiili äpi kasutaja alates 2019
Kaotasin Elustiili äpi abil 5 kuuga 10 kilo.
Olen õnnelik, et olen ema rolli kõrval taas iseennast leidnud. Tõeline saavutus ongi eneseväärtuse taas leidmine ja see on väärtuslikum, kui kõik need kaalunumbrid, mis kukuvad!
Merit
Elustiili äpi kasutaja alates 2020