Põhisisu algus
Langeta kaalu ja muuda oma elustiil tervislikuks! Äpiga toitumine kontrolli alla ning motivatsiooni aitavad hoida põnevad spordi- ja toitumise väljakutsed. Lisaks on Elustiil ainus geenitestiga toitumisäpp maailmas. Kasuta sooduskoodi ja saa teenus parima hinnaga!
Elustiili äpp on nüüdsest Geneto Elustiil. Teenusega saad liituda äpi poes või Geneto kodulehel. Kõik Elisa kaudu tehtud liitumislepingud jäävad kehtima.
Tellimine Edulood Tellimine Edulood
Basic pakett Pea toidupäevikut või jälgi toitumiskava Mugav triipkoodiskänner ja palju retsepte Põnevad väljakutsed – osale ja võida auhindu Ühenda äpp ka erinevate spordiäppidega, et sinu trennid jõuaks automaagiliselt äppi ja saaksime arvestada trennis põletatud kaloritega.
Premium pakett Geenitest ütleb, mis haigus sind ähvardab ja kuidas haigestumist ennetada Hoidu nt 2. tüüpi diabeedist ja tsöliaakiast Sinu geenidega arvestav toitumiskava ja toitumissoovitused + naudid kõike Basic paketis sisalduvat
Elustiili soodustusega tellimineElustiili äpp on nüüdsest Geneto Elustiil. Teenusega saad liituda äpi poes või Geneto kodulehel. Kõik Elisa kaudu tehtud liitumislepingud jäävad kehtima.
Loe, kuidas Elustiili äpp on elusid muutnud
Võtsin end lõpuks käsile ja kaotasin 20kg!
Miski pole võimatu, kui seda tõeliselt tahta! Ühel päeval otsustasin, et „aitab“ ja võtsin ette enda toitumise. Raske oli päeva pealt enda harjumusi muuta, aga tahe lõpuks muutuda oli suurem! Minu teekond jätkub... kas ka sinul algab teekond tervislikuma elustiili poole?
Helina
Elustiili äpi kasutaja alates 2020
Geenitesti tulemus tõmbas kohe päriselt käima!
Minu tulemused valmistasid esialgu küll teatava pettumuse, kuid see just motiveeris mind ennast käsile võtma. Alles nüüd ma hakkasin päriselt proovima neid retsepte, mida äpis pakutakse ja täitsa huvitav on!
Eduard
Elustiili äpi kasutaja alates 2019
Kaotasin Elustiili äpi abil 5 kuuga 10 kilo.
Olen õnnelik, et olen ema rolli kõrval taas iseennast leidnud. Tõeline saavutus ongi eneseväärtuse taas leidmine ja see on väärtuslikum, kui kõik need kaalunumbrid, mis kukuvad!
Merit
Elustiili äpi kasutaja alates 2020
Uus Elisa Elamus ja HuubMine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama