Põhisisu algus
Elisa töötajate pühendumus ja ettevõtte tulemused on pälvinud tunnustust ka väljastpoolt. Positiivne tagasiside vaid kasvatab meie indu. Täname kõiki oma kliente ja organisatsioone, kes on meid märganud ja ära märkinud.
Peaasi vaimset tervist toetaga organisatsiooni kuldmärgis
See on tunnustus, mis näitab, et Elisa hindab oma töötajate vaimset heaolu ning teeb teadlikke samme selleks, et inimeste tervis oleks tööl hoitud.
Rahvusvaheline top tööandja 2024
Elisa Eesti pälvis 2024. aastal Top Employers Institute’i poolt tööandjana kõrge rahvusvahelise tunnustuse.
CV Online’i top tööandja 7.koht
Kord aastas viib CV Online läbi uuringu, milles selguvad tööandjad, kelle juures Eesti inimesed kõige rohkem töötada sooviksid. 2024. aastal tõusis Elisa antud uuringus 7. kohale.
Top tööandja 2. koht IT- ja telekommunikatsioonisektoris
CV-Online TOP tööandja 2. koht IT- ja telekommunikatsioonisektoris (2024). Elisa oli 2024. aasta CV Online'i uuringu järgi IT- ja telekommunikatsioonisektori ihaldusväärseimate tööandjate seas teisel kohal.
Eesti ihaldusväärseim tööandja 2023
Eesti suurima tööportaali CVKeskus.ee poolt läbiviidud küsitluses valiti Elisa Eesti 10 kõige ihaldusväärsema tööandja hulka. Vastajate sõnul on meie juures hea töötada, sest töökorraldus on väga paindlik, töötasu hea ning arenguvõimalused mitmekülgsed.
TOP tööandja Eestis 2023
Elisa Eesti pälvis 2023. aastal Top Employers Institute’i poolt tööandjana kõrge rahvusvahelise tunnustuse.
Äripäeva Top Telekom 2022
Nagu ka eelmisel kolmel aastal, pälvisime ka tänavu edukaima telekomi ettevõtte tiitli, seekord Elisa Eesti AS-ga.
Top tööandja 2. koht IT- ja telekommunikatsioonisektoris
CV-Online TOP tööandja 2. koht IT- ja telekommunikatsioonisektoris (2023). Elisa oli 2023. aasta CV Online'i uuringu järgi IT- ja telekommunikatsioonisektori ihaldusväärseimate tööandjate seas teisel kohal.
Peresõbraliku tööandja kuldmärgis
Elisa Eesti saavutas hiljuti Peresõbraliku tööandja programmis kõrgeima ehk kuldtaseme. Sotsiaalministeeriumi poolt välja antav märgis kinnitab, et meie organisatsioonikultuur toetab igakülgselt töötajate edukust nende igas elurollis.
Eesti ihaldusväärseim tööandja 2022
Eesti suurima tööportaali CVKeskus.ee poolt läbiviidud küsitluses valiti Elisa Eesti 10 kõige ihaldusväärsema tööandja hulka. Vastajate sõnul on meie juures hea töötada, sest töökorraldus on väga paindlik, töötasu hea ning arenguvõimalused mitmekülgsed.
Kuldmuna 2022 tõi Elisale kaks auhinda
Elisa loovaid ja uuenduslikke reklaamklippe tunnustati ka 2022. aastal. Kuldmuna loovusfestivalil pälvisime turunduskommunikatsiooni kategoorias hõbemuna, disaini ja meisterlikkuse kategoorias aga pronksmuna.
Elisa on number 1 mobiilioperaator Eestis (2022)
Meil on selle üle väga hea meel, järelikult teeme midagi õigesti! Samuti lubame teha edaspidi veelgi enam, et meie teenused üha paremaks muutuksid.
Top tööandja (top-of-mind) 7. koht
Kord aastas viib CV Online läbi uuringu, milles selguvad tööandjad, kelle juures Eesti inimesed kõige rohkem töötada sooviksid. 2022. aastal tõusis Elisa antud uuringus 7. kohale.
Top tööandja 2. koht IT- ja telekommunikatsioonisektoris
CV-Online TOP tööandja 2. koht IT- ja telekommunikatsioonisektoris (2022)
Elisa oli 2022. aasta CV Online'i uuringu järgi IT- ja telekommunikatsioonisektori ihaldusväärseimate tööandjate seas teisel kohal.
Äripäeva Top Telekom 2021
Nagu ka eelmisel kahel aastal, pälvisime ka tänavu edukaima telekomi ettevõtte tiitli, seekord Elisa Eesti AS-ga.
Aasta turundustiim (2021)
2021. aastal pälvis tunnustuse ka meie turundustiim. Eesti loov-, meedia-, digi-, üritusturundus- ja PR-agentuuride juhtide poolt hääletati Elisa turundustiim parimaks.
Kuldmuna 2021 tõi kolm auhinda
Elisa loovaid ja uuendusliku lahendusega reklaamklippe tunnustati ka 2021. aastal. Turunduskommunikatsiooni kategoorias pälvisime pronksmuna, disaini ja meisterlikkuse kategoorias aga nii hõbe- kui ka kuldmuna.
EFTA – parim meesnäitleja sarjas
2021. aasta galal pärjati Elisa originaalseriaalis „Tulejoonel“ kaasa teinud Kaspar Velbergi parima sarjas osalenud meesnäitleja tiitliga.
EFTA – parim naisnäitleja sarjas
2021. aastal osutus väga edukaks ka meie originaalsari „Valguses ja varjus“. Epp Eespäev nimetati aasta parimaks sarjas osalenud naisnäitlejaks.
EFTA – aasta sisulooja
Elisa originaalsari „Valguses ja varjus“ teenis kokku koguni kaks auhinda. Sarja stsenaristi Martin Algust tunnustati maineka aasta sisulooja tiitliga.
Parim Personaliprojekt 2021 – teenusepakkuja auhind
2021. aastal tunnustas PARE Elisa ja Coursy ühisprojekti „Uue töötaja virtuaalne sisseelamine Elisas“, mis pälvis Parima Personalivaldkonna teenusepakkuja auhinna. Loodud keskkonna eesmärgiks on pakkuda paindlikke võimalusi elisalaste õppimis- ja arengutegevuste toetamiseks.
Parim Personaliprojekt 2021 – II koht
PARE Parima Personaliprojekti konkursi II koha pälvis 2021. aastal Elisa igapäevajuhtimise moodul. Väärtuspõhise coach’iva juhtimise arendamine on üks meie pikaajalistest fookustest. Igapäevajuhtimise mooduli eesmärk on toetada tiimi produktiivsust, edu ja arengut ning anda tiimidele võimalus võtta koos aega ja vaadata tiimi kui tervikut.
EFQM 6 tähe kvaliteedi sertifikaat rahvusvahelisel tasandil
Elisa pälvis 2021 aastal EFQM rahvusvahelise 6 tähega kvaliteedi sertifikaadi, mis tunnustab meie pikaajalist ja jätkuvat tööd kvaliteedi arendamisel.
Peresõbraliku tööandja algmärgis
Töö- ja pereelu ühitamine on keeruline. Tööandjana mõistame seda ja tegeleme üha enam peresõbralike töötingimuste juurutamisega. Sellest annab tunnistust ka Peresõbraliku tööandja algmärgis.
Äripäeva Top Telekom 2020
Nagu eelmiselgi aastal, pälvisime ka tänavu edukaima telekomi ettevõtte tiitli, seekord Elisa Eesti AS-ga. Kümne parima hulka tuli ka Elisa Teleteenused AS, platseerudes 7. kohal.
EFTA - Parim sarjanäitleja
Tambet Tuisk tegi kaasa Elisa originaalsarjas „Reetur“. Selle eest pälvis ta Eesti filmi- ja teleauhindade galal parima sarjanäitleja tiitli.
EFTA - Parim tõsielusaade
Ka Elisa originaalsari „Üle noatera“ sai Eesti filmi- ja teleauhindade galalt väärika tunnustuse. See nimetati parimaks tõsielu saateks.
Kaugtöö Tegija märgis
Väärtustame kaugtööd ja oleme selle valdkonna eestvedamise võtnud oma südameasjaks. Tunnustame kaugtööd rakendavaid ettevõtteid Kaugtöö tegija märgisega, aidates sellega kaasa kaugtöö populariseerimisele.
Äripäeva Top Telekom (2019)
Vallutasime edukaimate telekomi ettevõtete TOPi lausa topelt - 1. kohale tuli Elisa Teleteenused AS, 2. kohale Elisa Eesti AS. Paremik selgitatakse välja majandusnäitajate põhjal.
Eraklientide segmendi turuliider (alates 2015)
Klientide heakskiit on suurim tunnustus! Turu-uuringute AS-i uuringute järgi oleme juba al 2015. a, väikese erandiga 2018. aastal, eraklientide eelistatuim mobiilsideoperaator. 2022. a alguse seisuga on Elisa turuosa 42%.
Parim interneti kiirus üle Eesti (dets 2019)
Elisa pakub Eestis kõige kiiremat netti. Seda kinnitavad Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Ameti mobiilse andmeside mõõtmistulemused - 2019. aastal olime parimad kõigis kolmes mõõtmiskategoorias.
Kultuurisõbra märgis (al 2017)
Oleme pälvinud tunnustuse kultuurivaldkonna ja seeläbi ka ühiskonna arengu laiema toetamise eest igal aastal - seda juba 2017. aastast alates.
Unistuste tööandja (2020)
Pöörame palju tähelepanu ka oma töötajate heaolule ning see pole jäänud märkamata. Võitsime esikoha erasektori arvestuses ning meid kuulutati žürii poolt ka konkursi üldvõitjaks.
Kliendid kiidavad (2020)
Kõik Elisa teeninduskanalid said 2020. aastal sõbraliku ja abivalmi klienditeeninduse eest tunnustuse "Kliendid Kiidavad".
CV-Online TOP of mind tööandja (2019)
Kord aastas viib CV Online läbi uuringu, milles selguvad tööandjad, kelle juures Eesti inimesed kõige rohkem töötada sooviksid. 2019. aastal oli populaarseim ja atraktiivseim tööandja Elisa.
CV-Online TOP of mind tööandja IT-sektoris (2019)
Elisa oli 2019. aastal CV Online'i uuringu järgi ihaldatuimaks tööandjaks ka IT- ja telekommunikatsioonisektoris.
Mõjukaim Personalijuht (2019)
Elisa personalivaldkonna juht Kaija Teemägi valiti Eesti Personalijuhtimise Ühingu PARE poolt 2019. aasta mõjukaimaks personalijuhiks, võttes arvesse ka tema laiemat panust personalijuhtimise arengusse Eestis.
Aasta turundustiim (2019)
2019. aastal pälvis tunnustuse ka meie turundustiim. Eesti loov-, meedia-, digi-, üritusturundus- ja PR-agentuuride juhtide poolt hääletati Elisa turundustiim parimaks.
Kuldmuna loovusauhinnad (2018 ja 2019)
Kõige loovamaid reklaame, üritusi ning disaini-, digi- ja kommunikatsioonilahendusi pärjatakse mainekal Kuldmuna konkursil. Elisa võitis 2018. ja 2019. aastal kokku 2 kuldmuna, 4 hõbemuna, 1 pronksmuna ja 4 üllatusmuna.
UN Global Compact liige (al 2019)
Panustame UN Sustainability (jätkusuutlikkuse) programmi nii enda tegevuste kui ka klientidele/koostööpartneritele arendatavate teenuste kaudu.
ISO 9001 sertifikaat
Elisas on 2014. aastast välja töötatud rahvusvahelise standardi ISO 9001 nõuetele vastav kvaliteedijuhtimise süsteem, mis toetab meie väärtuseid.
Sertifikaat Roheline Valik
Peame keskkonnateadlikkust väga oluliseks. Just seetõttu on Elisa tarbitav energia, mille abil pakume teenuseid läbi enda võrgu, pärit 100% taastuvatest energiaallikatest.
Hea Töökeskkond (2019)
Tööinspektsioon märkas Elisat kui ettevõtet, mis väärtustab töötajate tervist ja ohutut töötamist. 2019. aastal pälvisime auhinna nimega "Hea Töökeskkond".
Parim kontorimeeskond (2019)
Officeday Estonia korraldab igal aastal lahingu, kus pannakse proovile meeskondade rahulolu koostööga, tiimi loomingulisus ja tulemustele keskendumine. 2019. aastal väljus võitjana Elisa tiim.
Eesti sportlikem ettevõte TOP 5
Eesti Firmaspordi Liidu korraldatavas sarjas, kus selgitatakse välja Eesti kõige aktiivsemad ja sportlikult edukamad ettevõtted, on Elisa Spordiklubi pikki aastaid jõudnud esiviisikusse.
Aasta Bränditegu (2018)
2018. aastal muutsime kogu brändikeele meelelahutuslikuks ja võitsime sellega Aasta Bränditeo konkursi.
Aasta turundustegu finalist (2018)
Jäime 2018. aastal silma ka ühe olulise turundusteoga - nimelt muutsime oma brändi meelelahutuslikuks. Selle eest valiti meid Aasta turundusteo võistlusel finalistide sekka.
Eesti parim mobiilirakendus 2016, Rahva Lemmik
Populaarne lugemisäpp Elisa Raamat sai kasutajatelt suure tunnustuse, pälvides 2016. aastal Eesti parima mobiilirakenduse konkursil Rahva Lemmiku tiitlil.
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!