Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

EFTA - Parim sarjanäitleja
Tambet Tuisk tegi kaasa Elisa originaalsarjas „Reetur“. Selle eest pälvis ta Eesti filmi- ja teleauhindade galal parima sarjanäitleja tiitli.
EFTA - Parim tõsielusaade
Ka Elisa originaalsari „Üle noatera“ sai Eesti filmi- ja teleauhindade galalt väärika tunnustuse. See nimetati parimaks tõsielu saateks.
Kaugtöö Tegija märgis
Väärtustame kaugtööd ja oleme selle valdkonna eestvedamise võtnud oma südameasjaks. Tunnustame kaugtööd rakendavaid ettevõtteid Kaugtöö tegija märgisega, aidates sellega kaasa kaugtöö populariseerimisele.
Äripäeva Top Telekom (2019)
Vallutasime edukaimate telekomi ettevõtete TOPi lausa topelt - 1. kohale tuli Elisa Teleteenused AS, 2. kohale Elisa Eesti AS. Paremik selgitatakse välja majandusnäitajate põhjal.
Eraklientide segmendi turuliider (alates 2015)
Klientide heakskiit on suurim tunnustus! Turu-uuringute AS-i uuringute järgi oleme juba al 2015. a, väikese erandiga 2018. aastal, eraklientide eelistatuim mobiilsideoperaator. 2020. a alguse seisuga on Elisa turuosa 38%.
Parim interneti kiirus üle Eesti (dets 2019)
Elisa pakub Eestis kõige kiiremat netti. Seda kinnitavad Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Ameti mobiilse andmeside mõõtmistulemused - 2019. aastal olime parimad kõigis kolmes mõõtmiskategoorias.
Kultuurisõbra märgis (al 2017)
Oleme pälvinud tunnustuse kultuurivaldkonna ja seeläbi ka ühiskonna arengu laiema toetamise eest igal aastal - seda juba 2017. aastast alates.
Unistuste tööandja (2020)
Pöörame palju tähelepanu ka oma töötajate heaolule ning see pole jäänud märkamata. Võitsime esikoha erasektori arvestuses ning meid kuulutati žürii poolt ka konkursi üldvõitjaks.
Kliendid kiidavad (2020)
Kõik Elisa teeninduskanalid said 2020. aastal sõbraliku ja abivalmi klienditeeninduse eest tunnustuse "Kliendid Kiidavad".
CV-Online TOP of mind tööandja (2019)
Kord aastas viib CV Online läbi uuringu, milles selguvad tööandjad, kelle juures Eesti inimesed kõige rohkem töötada sooviksid. 2019. aastal oli populaarseim ja atraktiivseim tööandja Elisa.
CV-Online TOP of mind tööandja IT-sektoris (2019)
Elisa oli 2019. aastal CV Online'i uuringu järgi ihaldatuimaks tööandjaks ka IT- ja telekommunikatsioonisektoris.
Mõjukaim Personalijuht (2019)
Elisa personalivaldkonna juht Kaija Teemägi valiti Eesti Personalijuhtimise Ühingu PARE poolt 2019. aasta mõjukaimaks personalijuhiks, võttes arvesse ka tema laiemat panust personalijuhtimise arengusse Eestis.
Aasta turundustiim (2019)
2019. aastal pälvis tunnustuse ka meie turundustiim. Eesti loov-, meedia-, digi-, üritusturundus- ja PR-agentuuride juhtide poolt hääletati Elisa turundustiim parimaks.
Kuldmuna loovusauhinnad (2018 ja 2019)
Kõige loovamaid reklaame, üritusi ning disaini-, digi- ja kommunikatsioonilahendusi pärjatakse mainekal Kuldmuna konkursil. Elisa võitis 2018. ja 2019. aastal kokku 2 kuldmuna, 4 hõbemuna, 1 pronksmuna ja 4 üllatusmuna.
UN Global Compact liige (al 2019)
Panustame UN Sustainability (jätkusuutlikkuse) programmi nii enda tegevuste kui ka klientidele/koostööpartneritele arendatavate teenuste kaudu.
ISO 9001 sertifikaat
Elisas on 2014. aastast välja töötatud rahvusvahelise standardi ISO 9001 nõuetele vastav kvaliteedijuhtimise süsteem, mis toetab meie väärtuseid.
Sertifikaat Roheline Valik
Peame keskkonnateadlikkust väga oluliseks. Just seetõttu on Elisa tarbitav energia, mille abil pakume teenuseid läbi enda võrgu, pärit 100% taastuvatest energiaallikatest.
Hea Töökeskkond (2019)
Tööinspektsioon märkas Elisat kui ettevõtet, mis väärtustab töötajate tervist ja ohutut töötamist. 2019. aastal pälvisime auhinna nimega "Hea Töökeskkond".
Parim kontorimeeskond (2019)
Officeday Estonia korraldab igal aastal lahingu, kus pannakse proovile meeskondade rahulolu koostööga, tiimi loomingulisus ja tulemustele keskendumine. 2019. aastal väljus võitjana Elisa tiim.
Eesti sportlikem ettevõte TOP 5
Eesti Firmaspordi Liidu korraldatavas sarjas, kus selgitatakse välja Eesti kõige aktiivsemad ja sportlikult edukamad ettevõtted, on Elisa Spordiklubi pikki aastaid jõudnud esiviisikusse.
Aasta Bränditegu (2018)
2018. aastal muutsime kogu brändikeele meelelahutuslikuks ja võitsime sellega Aasta Bränditeo konkursi.
Aasta turundustegu finalist (2018)
Jäime 2018. aastal silma ka ühe olulise turundusteoga - nimelt muutsime oma brändi meelelahutuslikuks. Selle eest valiti meid Aasta turundusteo võistlusel finalistide sekka.
Eesti parim mobiilirakendus 2016, Rahva Lemmik
Populaarne lugemisäpp Elisa Raamat sai kasutajatelt suure tunnustuse, pälvides 2016. aastal Eesti parima mobiilirakenduse konkursil Rahva Lemmiku tiitlil.
Kontaktid Esindused Abi Seadmetugi Seadmete juhendid Elisast Tule tööle Teenuste tingimused ja hinnakirjad Tehisintellekt Elisas Koostöö startupidega Projekteerijale ja arendajale For carriers Pressiinfo

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.