Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Sidevahendi abil sõlmitud lepingust taganemise tingimused

Teil on õigus põhjust avaldamata taganeda sidevahendi abil sõlmitud liitumislepingust ja osamaksetega vara müügilepingust 14 päeva jooksul.

Liitumislepingu puhul hakkab 14 päevane tähtaeg kulgema Liitumislepingu allkirjastamise päevast.

Osamaksetega vara müügi puhul, mille esemeks on asja üleandmine, hakkab 14 päevane tähtaeg kulgema päevast, millal tarbija või tarbija nimetatud kolmas isik, kes ei ole vedaja, on saanud asja füüsiliselt enda valdusse.

Seadme müügilepingust taganemiseks tuleb esitada Elisale vabas vormis seadme müügilepingust taganemise avaldus hiljemalt 14 päeva jooksul seadme kätte saamisest.

Juhul, Kui Te taganete osamaksetega vara müügilepingust tagastame Teile kõik Teilt saadud maksed, sealhulgas seadme kätte toimetamiskulud (välja arvatud täiendavad kulud, mis tulenevad Teie valitud kätte toimetamise viisist, mis erineb meie pakutud kõige odavamast tavapärasest kätte toimetamise viisist) viivitamata, kuid hiljemalt 14 päeva möödumisel alates päevast, mil saame kätte Teie taganemisavalduse v.a juhul kui taganemise päeva seisuga on Teil võlgnevus Elisa ees. Sel juhul on Elisal õigus tasaarvestada tagasi maksmisele kuuluvad osamaksed Teie võlgnevusega. Juhul, kui tagasi maksmisele kuuluv summa on suurem Teie võlgnevusest, siis vastav osamaksete jääk kantakse Teie arveldusarvele. Teeme nimetatud tagasimaksed, kasutades sama makseviisi, mida kasutasite makse tegemiseks, välja arvatud juhul, kui olete sõnaselgelt andnud nõusoleku teistsuguse makseviisi kasutamiseks; igal juhul ei kaasne Teile sellise maksete tagastamisega teenustasu ega muud kulu.

Elisa on õigus keelduda tagasimaksest kuni Kliendi poolt seadme tagastamiseni. Kui lepingu esemena on antud üle seade, edastate selle viivitamata, kuid hiljemalt 14 päeva möödumisel päevast, mil teatasite meile oma taganemisest osamaksetega vara müügilepingust Elisale. Juhul, kui Te seadet nimetatud tähtajal ei tagasta, siis loetakse, et Te ei ole osamaksetega vara müügilepingust taganenud.

Tagastamisele kuuluva seadme halvenemise korral vastutate seadme kasutamisest tingitud väärtuse vähenemise eest üksnes juhul, kui Te olete Seadet kasutanud muul viisil, kui on vaja seadme olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks. Et veenduda seadme olemuses, omadustes ja toimimises, peaksite käsitsema ja kasutama seadet üksnes nii, nagu lubataks tavapäraselt seda teha Elisa müügiesinduses (nt seadmelt ei tohi eemaldada kaitsekilesid, seadmesse ei tohi paigaldada SIM-kaarti, seadet ei tohi ühendada wifi võrgu ega arvutiga vältimaks müügigarantii aktiveerimist, seadmesse ei tohi luua kasutajakontot, seadet ei tohi igapäeva kasutusse võtta, seadme karpi ei tohi katki teha, seadme lisavarustust ei tohi pakendist välja võtta ja kasutada). Tagastatav seade peab olema komplektne (sisaldama tootepakendit ja kõiki tootepakendis sisaldunud esemeid – kaablid jne).

Liitumislepingust taganemisel tuleb Teil meile tasuda liitumislepingu täitmisena üleantu väärtus proportsionaalselt üleantuga ajani, mil teatasite meile oma taganemisest kõnesolevast lepingust, võttes arvesse lepingu kogumahtu.

Isikuandmete töötlemine toimub vastavalt Elisa kliendiandmete töötlemise põhimõtetele.

 

Kontaktid Esindused Abi Seadmetugi Seadmete juhendid Elisast Tule tööle Teenuste tingimused ja hinnakirjad Tehisintellekt ElisasJätkusuutlik Elisa Koostöö startupidega Projekteerijale, arendajale ja teistele operaatoritele For carriers Pressiinfo

 

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.