Põhisisu algus

Saldoinfo

Hinnakiri

Toiming Maksumus
Saldoinfo kuulamine helistades teenusnumbrile 1595 0.15 €/tk
Saldoinfo tellimine lühisõnumiga teenusnumbrilt 0.15 €/tk

Saldoinfo teenusega on Sul võimalik teada saada, kui suure summa ulatuses oled jooksval kuul Elisa teenuseid kasutanud.

Saldoinfo saamiseks helista teenusnumbrile 1595. Sulle vastab automaatvastaja ja saad valida, kas kuulad saldoinfot telefoni teel või soovid saada info tekstisõnumina. Saldoinfot saad tellida ka SMSiga, saates sõnumi sisuga „SALDO” numbrile 1595. Info saadetakse Sulle vastu samuti SMSi teel.

Saldoinfo kajastab tarbitud teenuste maksumust umbes päevase viivitusega. Teada tasub, et väliskõnede (sh roaming teenuste) maksumus kajastub saldoinfos 2–7 päeva pärast kõnede/sõnumite jm teenuste tarbimist. Saldoinfo summas ei kajastu teenuspaketi ja tasuliste lisateenuste kuumaksed.

NB! Juhul kui vahetad kuu jooksul teenuspaketti, kuvab saldoinfo tarbitut alates paketivahetuse kuupäevast uute hindade alusel. Paljude Elisa teenuspakettide puhul hakkavad aga uue teenuspaketi hinnad kehtima tagasiulatuvalt kuu algusest. Sel juhul arvestatakse need kuu lõpus ümber ning saldoinfo summa ei pruugi olla täpne. Paketti vahetades kontrolli, mis hetkest hakatakse Sinu teenuseid uute hindadega arvestama.

NB! Venekeelsena saad Saldoinfo tekstisõnumi ainult siis, kui Sinu seade toetab Unicode’i.

Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!