Põhisisu algus
ELISA JÕULUKAMPAANIA TINGIMUSED
Kampaania "Liitu Elisaga” (edaspidi Kampaania) korraldaja on Elisa Eesti AS (edaspidi Elisa). Kampaania kestab 28.11 – 31.12.2023 või kuni kaupa jätkub. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud Elisa poolt käesolevate tingimustega ning Kampaania reklaam- ja lisamaterjalides märgitud tingimustega, mis on Kampaanias osalejale (edaspidi Osaleja) kohustuslikud. Kampaanias saavad osaleda kõik juriidilisest isikust kliendid, kes jätavad  Elisa kodulehele enda andmed, avaldades soovi kampaanias osaleda ning toovad oma mobiilinumbri(d) teise sideoperaatori võrgust Elisa võrku. Kampaanias osalemise tingimuseks on mobiilinumbri(te) toomine teise sideoperaatori võrgust Elisa ärikliendi kodulehel olevatesse pakettidesse (edaspidi Paketid). Kampaanias osalemiseks peab klient liituma paketiga, mille kuutasu on vähemalt 21 € + km. Kõik Kampaanias osalejad saavad liitumis(t)ega kaasa ühe 100%-lise soodushinnaga Samsung Galaxy A54 5G 128GB Enterprise Edition nutitelefoni. Telefon antakse üle 24-kuulise soodushinnaga vara müügilepingu (edaspidi Müügilepingu) alusel. Soodustust ei pakuta või soodustus kaotab kehtivuse juhul, kui:

Osaleja ei ole nõuetekohaselt täitnud Kampaania reegleid ja tingimusi ning muid Elisa kehtestatud (sh Elisaga sõlmitud liitumislepingu(te) ja selle lisade, sh Müügilepingu) tingimusi; Lõpeb Kampaania raames Elisa ja Osaleja vahel sõlmitud liitumisleping, mis on soodustusega seotud; või kui Osaleja vahetab paketti või lõpetab liidesed; või kui Osaleja lõpetab Kampaaniaga seotud seadme kasutamise (sh omanikuvahetuse korral). Osaleja finantsseisund või finantskäitumine ei vasta Elisa krediidinõuetele.
Kui Kampaaniaga seotud liitumisleping lõpeb Kampaania tingimuse 7.1 või 7.2 alusel, tuleb Osalejal tasuda Elisale Müügilepingus sätestatud käsitlustasu ja osamaksete jääk. Kampaania raames loosib Elisa 02.01.2024 välja nutitelefoni Apple iPhone 15 Pro 128GB Titanium väärtusega 1239 €. Loosis saavad osaleda kõik, kes: liituvad ükskõik millise Elisa ärikliendi mobiil- või kaabelteenusega või ostavad Elisast mistahes seadme või lisatarviku, mille väärtus on vähemalt 100 € (edaspidi kampaania seadmed), või vahetavad olemasoleva paketi kallima vastu või liituvad mõne ärikliendi nutipaketiga.

Loosimine toimub 02.01.2023 aadressil Sõpruse pst 145 elektrooniliselt. Loosimise juhuslikkuse tagab juhunumbri generaator.

Võitjaga võetakse ühendust Elisale esitatud telefoninumbri vahendusel. Auhinna kättesaamisega seotud kulutusi Elisa ei kompenseeri. Auhinna väärtust ei maksta osaliselt ega täielikult välja rahas ega vahetata muu asja või teenuse vastu. Kui võitjaga ei saada ühendust 3 tööpäeva jooksul alates loosimisest, on Elisal õigus loosida välja uus võitja. Kampaanias ei saa osaleda juriidilised isikud (ettevõtted), kelle juhatusse kuuluvad Elisa Eesti AS-i ettevõtte töötajad. Loosimisega seotud pretensioonide esitamiseks saada palun kiri aadressile ariklient@elisa.ee. Loosimises osalejal on õigus esitada pretensioon 1 kalendrikuu jooksul alates loosimisest. Hiljem esitatud pretensioonid jäetakse tähelepanuta. Pretensioonide lahendamisel lähtutakse Elisa üldtingimustes toodud pretensioonide lahendamise korrast, mille kohaselt vastatakse pretensioonile 15 päeva jooksul. Elisal on õigus Kampaania reegleid ja tingimusi ühepoolselt muuta ning täiendada, teavitades sellest Osalejaid Elisa kodulehe vahendusel.
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!