Põhisisu algus
Kampaania “ELISA RAAMAT ÜHEKS KUUKS TASUTA“ tingimused
  1. Elisa Eesti AS (edaspidi nimetatud kui Elisa) korraldab kampaania nimetusega "Elisa Raamat üheks kuuks poole hinnaga" (edaspidi Kampaania).
  2. Kampaania toimub perioodil 22.06.2023 kuni 01.10.2023 (k.a) (edaspidi Kampaania periood).
  3. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud käesolevates reeglites ning Kampaania reklaam- ja lisamaterjalides märgitud tingimustes.
  4. Kampaanias saavad osaleda kõik Elisa uued ja olemasolevad füüsilisest isikust kliendid (edaspidi Kampaanias osalejad), kes liituvad Kampaania perioodil Elisa Raamatu teenusega kasutades koodi AUDIO50 (edaspidi Kampaanias osalev Teenus).
  5. Kampaanias osaleja saab Kampaanias osaleva Teenusega sooduskoodi abil liitudes kasutada Teenust ühe kalendrikuu jooksul poole hinnaga (edaspidi Soodustus).
  6. Soodustuse kehtivuse lõppemine ei lõpeta Elisa Raamatu teenust ning Kampaanias osalevale Teenusele rakendub hinnakirjajärgne tasu 8,99 € kuus paketi Elisa Raamat puhul ning 13,99 € kuus paketi Elisa Raamat Audio puhul.
  7. Elisal on õigus kampaania reegleid ja tingimusi ühepoolselt muuta ning täiendada, teavitades sellest kampaanias osalejaid Elisa kodulehe vahendusel.
  8. Elisal on õigus katkestada Kampaania vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel.
  9. Elisa töötleb isikuandmeid vastavalt Elisa isikuandmete töötlemise põhimõtetele, millega saad tutvuda siin: https://www.elisa.ee/et/andmekaitse

 

Kampaaniaga seoses tekkivate küsimuste korral on Kliendil võimalik pöörduda kliendi

infotelefonile 6 600 600 või lähimasse Elisa esindusse

Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!