Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa Elamus Liitumised alates 10.08.2021 Mine vaatama
Vanemad TV-teenused Liitumised enne 10.08.2021 Mine vaatama

Mobiil-ID

Mobiil-ID annab Sinu seadmele juurde täiendava võimaluse kasutada seda elektroonilises keskkonnas Isikusamasuse tõendamise ja digitaalallkirjastamise vahendina sarnaselt ID-kaardiga.
Mobiil-ID kehtib paralleelselt ID-kaardi või mõne muu digitaalset isikusamasuse tõendamist ja allkirjastamist võimaldava kiipkaardiga. Lisaks tavalise SIM kaardi funktsionaalsusele on Mobiil-ID SIM kaarti võimalik siduda kasutaja mobiilse identiteediga.

Mobiil-ID kasutusalad https://www.id.ee/index.php?id=36812.
Teenusega liitumise eelduseks on kehtiv ID-kaart, elamisluba või Digi ID olemasolu, mille peab ka esindusse endaga kaasa võtma.Toiming Maksumus €
Riigilõivu vahendustasu 0 €
Mobiil-ID SIM-kaardi vahetamise tasu 3 €
Mobiil-ID kuutasu (kuni 31.12.2016 turvalisuse nõutele vastav lahendus) 0.64 €
Mobiil-ID kuutasu (turvalisem teenus alates 01.06.2015) 1 €
Kasutustasu* 0 €

*Välismaal lisandub Eestisse SMS-i saatmise paketipõhine hind: kaks sõnumit ühe mobiil-ID toimingu kohta (isiku tõendamine või digiallkirja andmine).

1. veebruaril 2011 jõustunud isikut tõendavate dokumentide seaduse alusel on mobiil-ID riiklikult tunnustatud digitaalne isikutunnistus, mille sertifikaate väljastab Politsei- ja Piirivalveamet. Kehtivale mobiil-ID teenuse riiklike sertifikaatide taotluse läbivaatamise riigilõivu (10 €) tasub algul Elisa ja seejärel lisab Elisa sama summa (lisandub käibemaks) mobiil-ID lepingus märgitud maksja arvele.


Mobiil-ID üldtingimused

Mobiil-ID üldtingimustega on võimalik tutvuda Elisa kodulehel, vt https://www.elisa.ee/et/elisast/teenuste-tingimused-ja-hinnakiri/mobiil-id-uldtingimused.


Kontaktid Esindused Abi Seadmetugi Seadmete juhendid Elisast Tule tööle Teenuste tingimused ja hinnakirjad Tehisintellekt ElisasJätkusuutlik ElisaLigipääsetavus Koostöö startupidega Projekteerijale, arendajale ja operaatoritele For carriers Pressiinfo

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.