Põhisisu algus
MiNT Masinas ja NB-IoT tingimused
 1. Liitumistasu MiNT Masinas ja/või NB-IoT paketiga liitumisel on 3,5 € (kolm eurot ja viiskümmend senti) v.a juhul, kui klient liitub Elisaga numbriliikuvuse teel.
 2. MiNT Masinas ja NB-IoT paketid on numbripõhise kuutasuga paketid.
 3. Kuutasu arvestatakse paketi tellimise või sellest loobumise kuul proportsionaalselt, st see vastab võrgus aktiivselt oldud päevade arvule.
 4. Kuutasu kehtib ka ajavahemikul, mil kliendile on teenuste osutamine piiratud.
 5. Paketivahetuskuul hakkavad uue paketi hinnad ja kuutasu kehtima tagasiulatuvalt paketivahetuskuu alguskuupäevast .
 6. Erandjuhtudel võib arveldusperioodi lõppkuupäeva viimastel tundidel tarbitud teenuste eest arveldamine kanduda järgmisesse arveldusperioodi.
 7. Kõikides MiNT Masinas pakettides on võimalik kasutada nii 2G; 3G; 3,5G ja 4G mobiilse interneti sagedusi, olenevalt millist võrku seade toetab. Juhul, kui seade toetab, on võimalik valida ka NB-IoT pakett.
 8. Kuutasu hõlmab üksnes eestisisest mobiilse internetiteenuse kasutust. Mobiilse interneti kasutamise kohta välismaal leiad lisainfot siitning eritariifsete teenuste kohta siit. Mobiilne internet välismaal on kasutatav vaid MiNT pakettides.
 9. MiNT Masinas ja NB-IoT pakettides on andmete alla- ja üleslaadimise kiirused 2G; 3G ja NB-IoT puhul maksimaalsed, 4G puhul sõltuvalt kliendi ja Elisa vahelisest erilepingu tingimustest.
 10. MiNT Masinas pakettide puhul on kasutatav mobiilse andmesidemaht piiratud: MiNT Masinas puhul 25 MB ja MiNT Masinas 2 puhul 100 MB. NB-IoT paketis on kasutatav mobiilse andmesidemaht piiratud 25MB kuus.
 11. Kui kalendrikuu kasutatav paketipõhine andmesidemaht täitub arvestatakse andmesideteenuse tarbimist 0,16€/MB.
 12. Elisa teavitab klienti lähenevast andmesidemahu täitmisest SMSi vahendusel kliendi kontaktnumbrile.
 13. MiNT Masinas paketid ei ole ette nähtud P2P (peer-to-peer - kasutajalt kasutajale) failivahetusprogrammide vahendusel andmete üles- või allalaadimiseks.
 14. MiNT Masinas paketid ei ole ette nähtud tegevusteks, millega kaasnevad suuremahulised ja pidevad andmesidesessioonid. Elisa jätab endale õiguse piirata või prioritiseerida internetiühenduse tüüpe, mis koormavad mobiili- ja andmesidevõrke või tekitavad teistele klientidele või internetiteenuste kasutajatele häireid teenuste kasutamisel.
 15. MiNT Masinas paketid on mõeldud mobiilse andmeside kasutamiseks. Kui kasutad MiNT SIM-kaarti helistamiseks, maksab tavakõne Elisa võrgus 0,05 € / minut, teistesse võrkudesse 0,13 €/minut ning SMSi saatmine 0,05 €.
 16. MiNT Masinas ja NB-IoT paketi kasutamisel kohustub klient järgima lisaks nimetatud teenuspaketi tingimustele ka Elisa Eesti AS internetiteenuse kasutamise tingimusi, millega on võimalik tutvuda siin: https://www.elisa.ee/et/elisast/teenuste-tingimused-ja-hinnakiri/elisa-eesti-i-internetiteenuse-kasutamise-tingimused
 17. Elisal on õigus pakettide tingimusi ühepoolselt muuta ja täiendada Elisa Eesti AS teenuste kasutamise üldtingimustes sätestatud alustel ja korras.
 18. Kõikidele hindadele lisandub käibemaks 20%.
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!