Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Kuumaksuvaba internetikaart

Internetipiletid:

 

Elisa kuumaksuvaba internet

Kehtivus

1 päev

7 päeva

30 päeva

30 päeva

30 päeva

Hind

1 €

5 €

12 €

17 €

20 €

Andmesidemaht

0,5GB

7GB

15GB

30GB

50GB

Kiirus

Piiramatu

Piiramatu

Piiramatu

Piiramatu

Piiramatu

Internetikaardi ja netikomplekti tingimused:

 • Elisa internetikaart sisaldab 1,5GB internetti, mis kehtib kuni 3 kalendripäeva. Ajaarvestus algab hetkest, mil alustad interneti kasutamist. Kui 3 kalendripäeva on möödas või 1,5 GB otsas, siis saad raha internetikaardile juurde laadida ja osta just sulle sobiva netipileti.
 • Elisa kuumaksuvaba netikomplekt, kus lisaks internetikaardile sisaldub ka netipulk, saad kohe pärast internetikaardi aktiveerimist kasutada internetti kuni 30 kalendripäeva tasuta. Tasuta kasutamiseks on 30 GB. Oluline on teada, et Sinu internet on just nii kiire, kui sinu netipulk võimaldab. Netikomplektis olev netipulk töötab 2G ja 3,5G võrgus. Lisainfot interneti kiiruste kohta näed siit.
 • Elisa internetikaarti saad kasutada 12 kuud pärast viimast vähemalt 3 € laadimist. Kui viimasest laadimisest on möödunud 12 kuud, saad veel ühe kuu jooksul internetikaarti mint.elisa.ee lehe kaudu laadida. Kui sa ei lae selle kuu jooksul kaardile korraga vähemalt 3 €, kaotab su kuumaksuvaba internetikaart kehtivuse ning sa jääd juba laetud, kuid kasutama rahast ilma. Oma internetikaardi kehtivusaega saad vaadata mint.elisa.ee lehel. Selle lehe nägemiseks on oluline, et kasutaksid samal ajal just Elisa kuumaksuvaba netikaardiga internetti.
 • Kuumaksuvaba internetikaart töötab Eestis.
 • Internetikaarti ei ole lubatud kasutada telesideteenuse vahendamiseks kolmandatele isikutele. Internetikaardi lubamatu kasutamise korral on Elisal õigus internetikaart sulgeda.

Internetipiletite tingimused:

 • Internetipilet kehtib kuni kalendripäeva lõpuni. Näiteks kui tellid 1.juunil endale kuupileti, siis see kehtib kuni 30.juunini (k.a) kell 23.59.59.
 • Kõikide internetipiletite mahu puhul kehtib mõistliku kasutamise piir vastavalt soetatud internetipiletile.
 • Internetipiletid võimaldavad piiramatut kiirust nii 2G, 3G kui ka 4G võrgus, olenevalt millist kiirust ja võrku Sinu seade võimaldab. Lisainfot interneti kiiruste kohta näed siit.
 • Piletis sisalduva mahu või kehtivusaja lõppemisel internetiühendus katkeb. Uuesti internetiühenduse loomiseks on võimalik tellida uus internetipilet. Internetipileti saad valida, kui oled internetiühenduse loonud ja internetikaardile raha laadinud. Kui internetiühendus on loodud, siis avaneb internetikaardi veebileht, kust saad valida sobiva hinna, mahu ja kestvusega pileti. Vali lihtsalt sobiv pilet ja vajuta „telli“.
 • Kuumaksuvaba internetipilet töötab vaid Eestis.

Tingimused kehtivad alates 1.06.2016. Elisa jätab endale õiguse teha ühepoolselt hinnakirjas ja tingimustes muudatusi.

Internetikaardi ja –komplekti ning piletite tingimused, mis kehtisid kuni 31.05.2016, leiad siit. Kõikidele internetikaartidele ja –komplektidele kehtivad alates 1.06.2016 uued internetipiletid ja tingimused.

SIM, PIN ja PUK

Elisa kiire interneti kasutamiseks sisesta SIM-kaart oma seadmesse. Internetiühenduse loomisel küsib sinu seade PIN-koodi, mis on kirjutatud SIM-kaardi kestale. Soovitame alati esmase PIN-koodi ära muuta.

Samuti võib sul vaja minna PUK koodi, mis on samuti SIM-kaardi kestale trükitud. PUK-koodi läheb vaja juhul, kui oled PIN koodi 3 korda valesti sisestanud.

Kui sisestad PUK-koodi 10 korda järjest valesti, lukustub SIM-kaart lõplikult ja sa pead hankima uue SIM-kaardi.

Teenuspaketi automaatse pikendamise teenuse tingimused alates 30.10.2018

 • Teenuspaketi automaatse pikendamise teenuse aktiveerimine ja deaktiveerimine toimub Elisa kuumaksuvaba internetikaardi iseteeninduses aadressil mint.elisa.ee
 • Teenuspaketi automaatse pikendamise teenust saab aktiveerida kõikidele Elisa kuumaksuvaba internetikaardi interneti piletitele.
 • Teenuspaketi automaatse pikendamise teenuse saab aktiveerida iga teenuspaketi liigile ühe st teenuse saad tellida ühele internetipiletile korraga.
 • Teenuspaketi automaatse pikendamise teenuse aktiveerimiseks peab kuumaksuvaba internetikaardi kontol olema kasutatava teenuspaketi uuendamiseks piisav saldo (kasutatava teenuspaketi kuutasu), kuna teenuspaketi automaatse pikendamise tasu arvestatakse Sinu kuumaksuvaba internetikaardi konto saldo jäägist maha. Näiteks 17 € suuruse kuutasuga teenuspaketi automaatseks pikendamiseks peab kõnekaardil saldo olema vähemalt 17 €.
 • Kui Elisa kuumaksuvaba internetikaardi konto saldol ei ole kasutatava teenuspaketi automaatse pikendamise hetkel piisavalt raha, siis teenuspaketi automaatne pikenemine ebaõnnestub ning automaatse pikendamise katsed toimuvad uuesti 72h jooksul iga minuti tagant. Tähelepanu! 72h möödumisel esimesest pikendamise katsest deaktiveerub teenuspaketi automaatse pikendamise teenus.
 • Kliendil on võimalik iseteeninduses määrata, millisel alljärgneval juhul või juhtudel teenuspakett automaatselt pikeneb. Teenuspaketi automaatne pikenemine võib toimuda kas:
 1. Teenuspaketi aegumisel;
 2. Teenuspaketis sisalduva internetimahu täitumisel;
 • Automaatsel pikendamisel teenuspaketi aegumise puhul aegunud teenuspaketi teenusmahud (internetimaht) kustutatakse ning neid ei kanta üle pikendatud teenuspaketti.
 • Automaatsel pikendamisel internetimahu täitmise puhul liidetakse pikendatud teenuspaketi teenusmahtudele enne pikendamist kasutamata teenusmahud.
 • Elisa kuumaksuvaba internetikaardi aktiveerimisel annab kõnekaardi kasutaja nõusoleku oma andmete töötlemiseks vastavalt Elisa Eesti AS kliendiandmete töötlemise põhimõtetele vt siit.
 • Elisal on õigus teenuse tingimusi ühepoolselt muuta Elisa Eesti AS teenuste kasutamise üldtingimustes sätestatud alustel ja korras.

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.