Põhisisu algus

ID-Pilet

ID-pilet on Elisa ja Ridango ASi ühisteenus, millega saad otse oma mobiiltelefonist osta peamiselt ühissõidukites kasutatavat elektroonilist piletit. Elektroonilise pileti kandjaks on ID-kaart või ühiskaart ning see on kasutatav Tartu ja Tallinna ühissõidukites, Tallinna botaanikaaias, Tallinna linnamuuseumis, Tallinna loomaaias ja paljudes muudes kohtades.

Transport Tallinnas ja Harjumaal

Tallinna bussides, trammides ja trollides sõitmiseks saab pileti osta ainult ühiskaardile. Ühiskaarti saab kasutada ka Harjumaa ühissõidukite ja Elektriraudtee rongide piletite ostmiseks. Piletite nimekirja ja lisainfo leiad aadressilt www.pilet.ee.

Pileti ostmiseks ühiskaardile vali mobiiltelefonis teenuskood täpselt sellisel kujul: 1322*piletitüüp*ühiskaardi number, seejärel vajuta „Helista”, kuula telefonis antavaid juhiseid ja vajuta ostu kinnitamiseks tärni (*),vastasel juhul piletit ei aktiveerita.

ID-pileti ostmine ID-kaardile

Kõiki ülejäänud pileteid (sh Harjumaa ühissõidukite ja Elektriraudtee rongide omi) saad osta ID-kaardile. Piletite nimekirja leiad aadressilt www.pilet.ee . Peale sõidukipiletite on saadaval näiteks muuseumi-, ujula- ja loomaaiapiletid, kalastuskaart ning palju muid huvitavaid võimalusi.

Pileti ostmiseks telefonikõnega vali mobiiltelefonis teenuskood täpselt sellisel kujul: 1322*piletitüüp*isikukood, seejärel vajuta „Helista”, kuula telefonis antavaid juhiseid ja vajuta piletiostu kinnitamiseks tärni (*),vastasel juhul piletit ei aktiveerita.

Pileti eest tasumine

Kui ostsid mobiiltelefoniga ID-pileti, näed selle hinda oma järgmisel mobiiliarvel. ID-pileteid saad kalendrikuu jooksul osta M-kaubanduse krediidipiiri ulatuses. ID-pileti ostmisel lisandub teenustasu 0,32 eurot (KM-iga).
Elisa M-kaubanduse krediidireeglitega saad tutvuda Elisa kodulehel, vt https://www.elisa.ee/elisast/teenuste-tingimused-ja-hinnakiri/m-kaubanduse-krediidireeglid .

Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!