Põhisisu algus

Eritariifsed sõnumiteenusnumbrid

Eritariifne sõnumiteenusnumber võimaldab kehtestada sõnumi saatjale paketipõhisest hinnast erineva sõnumi hinna. Sõnumiteenusnumber võib olla kolme- kuni viiekohaline lühinumber.

Eritariifsed sõnumiteenused võimaldavad osta sisuteenust (nt muusikat, mänge jm), osaleda loosimistes või tasulistes viktoriinides ning samuti ka osta virtuaalset valuutat erinevates portaalides.

Ühe sõnumiteenusnumbriga võib teenusepakkuja pakkuda mitut erinevat teenust.

Elisa ei tea, millisel viisil ja millal on teenus tellitud ning mis teenust on tellitud. Detailinfot ostetud teenuse kohta saab anda teenusepakkuja, kes ühtlasi vastutab sõnumiteenusnumbril pakutava sisu eest.

Elisa haldab tehnilist sidekanalit mobiilinumbri ja teenuspakkuja vahel ning vahendab arveldust, kuid Elisa ei osuta sisuteenust. Seda teeb vastav teenusepakkuja, kellel on ühtlasi kohustus tagada, et pakutav teenus ning selle tellimine oleks õiguspärane.

Võimalike pretensioonide korral seoses teenusega tuleb pöörduda teenusepakkuja poole.

Eritariifsele sõnumiteenusnumbrile saadetavale sõnumile lisandub teenustasu 0.05 eurot ühe sõnumi kohta. See kajastub arvel nimetusega „Lühinumbrile SMSi saatmise hind“. Teenustasu ei lisandu, kui sõnumiteenusnumbri eritariif on 0 eurot.


Alltoodud hinnakirjas on lõplikud hinnad käibemaksuga 20%.

NB! Välismaal eritariifset sõnumit saates lisandub paketipõhine välisriigist Eestisse saatmise sõnumi hind.

Uus Elisa Elamus ja HuubMine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama