Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa Elamus Liitumised alates 10.08.2021 Mine vaatama
Vanemad TV-teenused Liitumised enne 10.08.2021 Mine vaatama
 • Antud teenus on aegunud.

Tasuta ruuter kodupaketiga liitujale

 1. Kampaania „Kodupaketiga liitujale tasuta ruuter“ (edaspidi Kampaania) korraldajaks on Elisa Eesti AS (edaspidi Elisa).
 2. Kampaania toimub perioodil 01.12.17 kuni 28.02.2018 või kuni ruutereid jätkub (edaspidi Kampaania periood).
 3. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud Elisa poolt käesolevate reeglitega ja Kampaania reklaam- ja lisamaterjalides märgitud tingimustega, mis on kõigile Kampaanias osalejatele kohustuslikud.
 4. Kampaanias osalevad kõik Elisa uued ja olemasolevad füüsilisest isikust kliendid, kes liituvad Kampaania perioodil MiNT Home Light või MiNT Home Unlimited mobiilse interneti teenusega (edaspidi Teenus) ning sõlmivad osamaksetega vara müügilepingu ruuter Huawei B525 4G Cat 6 (edaspidi Seade) ostmiseks (edaspidi Kampaanias osalejad).
 5. Kampaanias osalejad saavad Seadme sissemaksega 0 € ja igakuise kuumaksega 0 € (tavakuumakse 24 osamakse puhul 4,83 €;) (edaspidi Soodustus).
 6. Kampaania kehtib 24-kuulise osamaksetega vara müügilepingu sõlmimisel. Kampaanias osalejad kohustuvad Osamaksetega vara müügilepingus fikseeritud osamaksete summade tasumise perioodi vältel mitte muutma kasutatavat Teenuspaketti (MiNT Home Light või MiNT Home Unlimited).
 7. Osamaksetega vara müügilepingu ennetähtaegsel lõppemisel tuleb tasuda käsitlustasu vastavalt osamaksetega vara müügilepingu tingimustele ning antud hetkeks Seadme eest tasumata osamaksed.
 8. Soodustus kaotab kehtivuse:
       1. kui Kampaanias osaleja ei ole nõuetekohaselt täitnud Kampaania reegleid ja tingimusi ning Elisa poolt kehtestatud muid tingimusi (sh Elisa'ga sõlmitud liitumislepingu(te) ja selle lisade tingimusi).
       2. kampaanias osaleja poolt Elisa'ga sõlmitud liitumislepingu, mis on Soodustusega seotud, lõppemisel, samuti Kampaaniaga seotud mobiiltelefoninumbri kasutamise lõpetamisel (sh omanikuvahetuse korral).
 1. Elisa'l on õigus Kampaania reegleid ja tingimusi ühepoolselt muuta ning täiendada, teavitades sellest Kampaanias osalejaid Elisa kodulehe vahendusel.