Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Sideteenuse lepingu peatamise tingimused

  1. Klient kohustub tasuma Elisa Eesti AS-i poolt osutatud teenuste eest kuni Mobiiltelefoninumbri kasutamise peatamise tellimuse alusel SIM-kaardi sulgemise hetkeni.
  2. Elisa Eesti AS sulgeb SIM-kaardi ühe tööpäeva jooksul Mobiiltelefoninumbri kasutamise peatamise tellimusest.
  3. Juhul kui Klient ei avalda enne Mobiiltelefoninumbri kasutamise peatamise tähtaja möödumist soovi Mobiiltelefoninumbri kasutamise peatamine lõpetada, loetakse Liitumisleping Kliendi poolt lõpetatuks Mobiiltelefoninumbri kasutamise peatamise lõppkuupäevale järgnevast päevast.
  4. Mobiiltelefoninumbri kasutamise peatamise tellimisega Klient kinnitab, et on teadlik asjaolust, et Mobiiltelefoninumbri kasutamise peatamise lõpetamise korral ei saa Klient edasi kasutada teenuspaketti, mida Klient kasutas enne tellimuse esitamist.
  5. Mobiiltelefoninumbri kasutamise peatamise lõpetamisel on Kliendil võimalik valida sideteenuse kasutamiseks uus teenuspakett müügis olevate teenuspakettide hulgast või Liitumisleping üles öelda.
Kontaktid Esindused Abi Seadmetugi Seadmete juhendid Elisast Tule tööle Teenuste tingimused ja hinnakirjad Tehisintellekt Elisas Koostöö startupidega Projekteerijale ja arendajale For carriers Pressiinfo

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.