Põhisisu algus
Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa ElamusLiitumised alates 10.08.2021Mine vaatama
Vanemad TV-teenusedLiitumised enne 10.08.2021Mine vaatama
Seeniori NutiSemu teenuse tingimused

Teenuse tingimused

 1. Seeniori NutiSemu (edaspidi Teenus) on äpipõhine teenus, kus kuutasu eest saab klient ning tema kaks lähedast endale äpi kasutusõiguse. Äpp on mõeldud lihtsustama nutitelefoni ja tahvelarvuti kasutamist. Äpi peamisteks funktsioonideks on videokõnede tegemine, piltide ja sõnumite saatmine ning kaugjuhtimine.
 2. Teenust osutatakse Elisa Eesti AS ja Oscar Senior s.r.o. koostöös (edaspidi Teenuse osutaja).
 3. Teenusega saavad liituda nii olemasolevad kui ka uued kliendid. Teenusega liitumine ei eelda sideteenuste lepingu sõlmimist Elisaga. Teenusega saavad liituda kõik vähemalt 18-aastased füüsilised isikud, kes omavad Eesti isikukoodi (edaspidi Klient).
 4. Kliendil on võimalik anda lisatasuta kahele füüsilisele isikule . Äpi kasutamise eelduseks on konto loomine. Klient vastutab võimaliku kahjus eest, mida Äpi kasutaja võib põhjustada seoses Äpi kasutamisega.
 5. Teenusega liitumise toimimise eeldus: liitumisvoos tuleb sisestada see Seeniori NutiSemu konto e-postiaadress, millega soovitakse Äpis konto luua või millega on juba konto loodud.
 6. Teenus on kuutasuline ning kalendrikuupõhine.
 7. Teenuspakett Seeniori NutiSemu kuutasu on 4.99€ ning sisaldab Äpi kasutust lisaks Kliendile veel kahele Kasutajale. Hind sisaldab käibemaksu 20%. Teenuse kuutasu ei sisalda vajamineva internetiühenduse maksumust. Internetipaketi võib Klient valida ise. Teenus töötab kõikide operaatorite internetivõrgus, sh WiFi ühendusega.
 8. Teenusepakett Seeniori NutiSemu koos mobiilse internetiga kuutasuks on 10,99€ ning sisaldab äpi kasutust lisaks Kliendile veel kahele Kasutajale. Pakett sisaldab ka internetiühenduse maksumust ühele kasutajale st kas Kliendile või ühele Kasutajale. Hind sisaldab käibemaksu 20%.
 9. Elisa mobiilse interneti tingimused teenuspaketis Seeniori NutiSemu koos mobiilse internetiga:
  1. Elisa mobiilse internetiga on võimalik kasutada nii 2G; 3G; 3,5G ja 4G mobiilse interneti sagedusi, olenevalt millist võrku ja SIM-kaarti seade toetab.
  2. Kuutasu hõlmab mobiilse interneti kasutust ainult Eestis Elisa võrgus.
  3. Elisa mobiilse interneti paketis on andmete allalaadimise kiirus vastavalt kuni 6 Mbit/s ning andmete üleslaadimise kiirus kuni 2 Mbit/s.
  4. Kalendrikuus kasutatav mobiilse interneti maht on 15 GB. Kui kalendrikuu kasutatav paketipõhine mobiilse interneti maht täitub, piiratakse mobiilse interneti kasutamist kuni kalendrikuu lõpuni. Kalendrikuu algab kuu esimese päevaga ja lõppeb kuu viimase päevaga. Kasutatud mobiilse interneti mahtu on võimalik jälgida Elisa Iseteenindusbüroo vahendusel. Mobiilse interneti mahu täitumisega lisanduvaid tasusid ei rakendata.
  5. Elisa teavitab klienti lähenevast mobiilse interneti mahu täitmisest ning mobiilse interneti mahu täitmisest ja piirangu seadmisest SMSi vahendusel kliendi kontaktnumbrile.
  6. Mobiilse interneti mahu täitumisel on võimalik juurde tellida lisa mobiilse interneti mahtu. Loe täpsemalt lisa mobiilse internetimahu tellimise ja tingimuste kohta siit.
  7. Elisa mobiilse interneti paketid ei ole ette nähtud P2P (peer-to-peer - kasutajalt kasutajale) failivahetusprogrammide või M2M (machine-to-machine - seadmelt seadmele) vahendusel andmete üles- või allalaadimiseks.
  8. Elisa mobiilse internet paketid (välja arvatud Rändaja) ei ole ette nähtud tegevusteks, millega kaasnevad suuremahulised ja pidevad andmesidesessioonid. Elisa jätab endale õiguse piirata või prioritiseerida internetiühenduse tüüpe, mis koormavad mobiili- ja andmesidevõrke või tekitavad teistele klientidele või internetiteenuste kasutajatele häireid teenuste kasutamisel.
  9. Elisa mobiilse internet paketid on mõeldud mobiilse interneti kasutamiseks. Kui kasutad SIM-kaarti helistamiseks, maksab tavakõne 0,16 € / minut ning SMSi saatmine 0,1 €.
  10. Elisa mobiilse internet paketi kasutamisel kohustub klient järgima lisaks nimetatud teenuspaketi tingimustele ka Elisa Eesti AS internetiteenuse kasutamise tingimusi, millega on võimalik tutvuda siin.
  11. Elisal on õigus pakettide tingimusi ühepoolselt muuta ja täiendada Elisa Eesti AS teenuste kasutamise üldtingimustes sätestatud alustel ja korras.
 10. Teenusega liitumise järgselt Elisa väljastab kliendile arve kasutatud Teenuste eest liitumise kuule järgneva kalendrikuu alguses.
 11. Teenusega esmakordsel liitmisel rakendub 7-päevane tasuta prooviperiood (edaspidi Prooviaeg) (*kui kampaania raames pole tehtud mõnda muud pakkumist), st esimesed 7 päeva alates Teenusega liitumisest on kliendil võimalik kasutada Teenust tasuta ja piiramatult.
 12. Prooviperioodi lõppedes rakendub Teenuse tasu vastavalt kliendi poolt valitud teenuspaketile.
 13. Elisa ei taga sisu muutumatust (või jäädavat olemasolu) Teenuses. Elisa jätab endale õiguse muuta Äpi funktsionaalsuste valikut.
 14. Teenuse kasutamise saab klient lõpetada igal ajal Elisa iseteeninduskeskkonnas valides seal alajaotuse „Halda Seeniori NutiSemu teenust" ja klõpsates nupul „Sulge teenus" või esitades nutisemu@elisa.ee vastavasisulise digitaalselt allkirjastatud sooviavaldus, tuues sooviavalduses välja e-posti aadress, millega Teenus on seotud.
 15. Juhul, kui klient lõpetab Teenuse arveldusperioodi kestel, siis Teenus sulgub arveldusperioodi lõpus ning Teenuse kasutamise võimalus säilib kuni arveldusperioodi lõpuni. Klient kohustub tasuma kogu Teenustasu kogu arveldusperioodi eest.
 16. Juhul, kui klient lõpetab Teenuse kalendrikuu, mille sisse jääb Prooviaja päevi, kestel, sulgub Teenus kalendrikuu lõpus ning Teenuse kasutuse võimalus säilib kuni kalendrikuu lõpuni. Teenuse tasu arvestamine toimub proportsionaalselt, st vastavalt päevade arvule alates Prooviaja lõppemisest kuni antud kalendrikuu lõpuni.
 17. Juhul, kui Teenus avatakse uuesti arveldusperioodi kestel, siis toimub kuutasu arvestamine proportsionaalselt, st vastavalt päevade arvule kalendrikuus alates Teenuse teistkordsest avamisest kuni arveldusperioodi lõpuni.
 18. Elisa edastab Teenuse arve kliendi poolt valitud arvelduskanalisse. Arvelduskanalit saab klient Elisa iseteeninduses igal ajal ka muuta.
 19. Arve mugavaks tasumiseks saab Klient sõlmida oma pangas e-arve püsimaksekorralduse.
 20. Elisal on õigus tingimusi ühepoolselt muuta ja täiendada Elisa Eesti AS teenuste kasutamise üldtingimustes sätestatud alustel ja korras.