Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa Elamus Liitumised alates 10.08.2021 Mine vaatama
Vanemad TV-teenused Liitumised enne 10.08.2021 Mine vaatama
 • Antud teenus on aegunud.

"Nutikalt Soomes" pakett

Tingimused

 1. Liitumistasu Nutikalt Soomes 41 paketiga liitumisel on 3,5 € (kolm eurot ja viiskümmend senti) v.a juhul, kui klient liitub Elisaga numbriliikuvuse teel.
 2. Nutikalt Soomes 41 pakett on numbripõhise kuutasuga pakett.
 3. Nutikalt Soomes 41 paketi kuutasu arvestatakse liitumise ja lõpetamise kuul proportsionaalselt, st see vastab võrgus aktiivselt oldud päevade arvule.
 4. Kuutasu kehtib ka perioodil, mil kliendile on teenuste osutamine piiratud.
 5. Vahetades olemasoleva paketi Nutikalt Soomes 41 paketi vastu, hakkavad paketivahetuskuul uue paketi kõnede ja sõnumite (SMS + MMS) hinnad ja kuutasu kehtima tagasiulatuvalt paketivahetuskuu alguspäevast. Nutikalt Soomes 41 paketis sisalduv internetimaht välismaal (roaming-andmeside) hakkab kehtima paketivahetuse järgselt.
 6. Vahetades olemasoleva Nutikalt Soomes 41 paketi kõnepaketi või nutipaketi vastu hakkavad uue paketi kõnede ja sõnumite (SMS + MMS) hinnad ja kuutasu kehtima tagasiulatuvalt paketivahetuskuu alguskuupäevast. NB! Paketivahetusel kõnepaketiks arvestatakse Nutipaketi alusel tarbitud Eesti-sisene internet paketivahetuse alguskuupäevast mahupõhise hinnaga 2,28 €/MB.
 7. Nutikalt Soomes 41 paketiga paketivahetuseni tarbitud jooksva kuu internet välismaal hinnastatakse Nutikalt Soomes 41 paketi tingimustest lähtuvalt. Paketivahetuse järgselt kasutatud internet välismaal hinnastatakse uue paketi tingimustest lähtuvalt.
 8. Erandjuhul võivad arveldusperioodi lõppkuupäeva viimastel tundidel tarbitud teenuste kirjed kanduda järgmisesse arveldusperioodi.
 9. Nutikalt Soomes 41 paketis on võimalik kasutada nii 2G; 3G; 3,5G kui ka 4G mobiilse interneti sagedusi, sh on avatud VoLTE (kõne üle 4G võrgu) ja VoWiFi (kõne üle WiFi võrgu) võimekus. VoLTE ja VoWiFi teenuse kasutamise eelduseks on eelmainitud tehnoloogiat toetav seade ja SIM-kaart.
 10. Nutikalt Soomes 41 paketi kuutasu sisaldab igal arveldusperioodil piiramatult* kõnemahtu. Piiramatule* kõnemahule rakendub mõistliku kasutuse põhimõte, mille kohaselt hakkab pärast 4000 minuti täitumist kehtima paketis määratud mahtu ületav hind.
  Kõneminuteid saab kasutada:
  1. helistamiseks Eesti operaatorite võrkudesse;
  2. kõnede vastuvõtmiseks välismaal viibides juhul, kui kõnealuse paketi kasutaja viibib Soomes, Elisa võrgus ja Ahvenamaal, Alands Mobile’i mobiilivõrgus;
  3. väljahelistamiseks välismaal viibides juhul, kui kõnealuse paketi kasutaja viibib Soomes, Elisa võrgus ja Ahvenamaal, Alands Mobile’i mobiilivõrgus ning number, millele paketi kasutaja helistab, kasutab samuti Soome (sh Ahvenamaa) või Eesti operaatorite teenuseid.
 11. Igal arveldusperioodil sisaldub Nutikalt Soomes 41 paketis 30 kõneminutit kasutamiseks Euroopas. Kõneminuteid saab kasutada kõnede tegemiseks ja vastuvõtmiseks ülejäänud Euroopa Liidu riikides, Norras, Liechtensteinis, Islandil, Fääri saartel (v.a. Soome (sh Ahvenamaa).
  „30 kõneminutit Euroopas viibides“ saab kasutada:
  1. kõnede vastuvõtmiseks välismaal viibides juhul, kui kõnealuse paketi kasutaja viibib Euroopa Liidu riigi, Norra, Liechtensteini, Islandi, Fääri saarte operaatori mobiilivõrgus;
  2. väljahelistamiseks välismaal viibides juhul, kui kõnealuse paketi kasutaja viibib Euroopa Liidu riigi, Norra, Liechtensteini, Islandi, Fääri saarte operaatori mobiilivõrgus ning number, millele paketi kasutaja helistab, kasutab samuti eelmainitud riikide operaatorite teenuseid.
  3. „30 kõneminutit Euroopas viibides“ täitumisel maksab iga järgnev kõneminut ülejäänud Euroopa Liidu riikides, Norras, Liechtensteinis, Islandil, Fääri saartel (v.a. Soome (sh Ahvenamaa)): vastuvõetud kõne 0,05 €/min ja välja helistatud kõne eelmainitud riikide ning Eesti operaatorite numbritele 0,05 €/min.
 12. Nutikalt Soomes 41 paketi kuutasu sisaldab igal arveldusperioodil piiramatult* sõnumimahtu. Piiramatule* sõnumimahule rakendub mõistliku kasutuse põhimõte, mille kohaselt hakkab pärast 4000 sõnumi (tk) täitumist kehtima paketis määratud mahtu ületav hind.
  Sõnumeid (SMS + MMS) saab kasutada:
  1. sõnumite saatmiseks Eesti operaatorite võrkudesse;
  2. sõnumite (MMS) vastuvõtmiseks välismaal viibides juhul, kui kõnealuse paketi kasutaja viibib Soomes, Elisa võrgus ja Ahvenamaal, Alands Mobile’i mobiilivõrgus;
  3. sõnumite (SMS + MMS) saatmiseks välismaal viibides juhul, kui kõnealuse paketi kasutaja viibib Soomes, Elisa võrgus ja Ahvenamaal, Alands Mobile’i mobiilivõrgus ning number, millele klient sõnumi saadab, kasutab samuti eelmainitud riikide või Eesti operaatorite teenuseid.
  4. MMSi maht arvestatakse täpsusega 100 kB/tk.
  5. Kuutasus sisalduva sõnumite mahu täitumisel maksab iga järgnev Eesti-sisene ja välismaal viibides (Soomes (sh Ahvenamaal)) saadetud SMS 0,024 €/tk; Eesti-sisene saadetud MMS 0,32 €/100 kB ning välismaal viibides saadetud ja vastuvõetud MMS 0,024 €/tk.
 13. Nutikalt Soomes 41 paketi kuutasu sisaldab igal arveldusperioodil kõneminuteid ja sõnumeid (SMS + MMS) rahvusvaheliseks suhtluseks Eestist välismaale: helistatakse või saadetakse sõnum (SMS + MMS) Eestist välismaa suunakoodiga numbrile, mis kasutab Soome (sh Ahvenamaa) operaatori teenuseid.
  Nutikalt Soomes 41 paketi kuutasu sisaldab antud kõneminuteid ja sõnumeid (SMS + MMS) järgnevalt:
  Nutikalt Soomes 41 – 200 min, 200 tk.
  Kuutasus sisalduvate mahtude täitumisel maksab iga järgnev kõneminut, SMS ja MMS vastavalt kehtivale hinnakirjale “Kõned välismaale“.
  1. MMSi maht arvestatakse täpsusega 100 kB/tk.
 14. Nutikalt Soomes 41 paketis sisalduvate kõnede, sõnumite (SMS + MMS) mahu hulka ei arvestata kõnesid ja sõnumeid eritariifsete numbritele ning kõnesid, kus klient helistab eelmainitud riikidest (Soome (sh Ahvenamaa) või „30 kõneminutit Euroopas viibides“ riigid) välja (näiteks Ameerika Ühendriikidesse).
 15. Nutikalt Soomes 41 paketis on interneti kiirus (andmete alla- ja üleslaadimise kiirused) nii Eestis kui ka välisvõrkudes piiramatu. Lisainfot interneti kiiruste kohta näed siit.
  Kalendrikuus kasutatav internetimaht on järgnev:
  Nutikalt Soomes 41 paketis saab kalendrikuus kasutada piiramatult mobiilset internetti Eestis ja Soomes (sh Ahvenamaal); 4 GB saab kasutada välismaal viibides ülejäänud Euroopa Liidu riikides, Norras, Liechtensteinis, Islandil, Fääri saartel.
 16. Nutikalt Soomes 41 paketi Eesti- ja Soome-sisene (sh Ahvenamaa) piiramatu mobiilse interneti maht sisaldub kuutasus vaid juhul kui internetti kasutatakse Eestis ning Soomes Elisa võrgus, Ahvenamaal Alands Mobile’i võrgus. Nutikalt Soomes 41 paketis ei ole võimalik paketipõhist piiramatut mobiilse interneti mahtu tarbida teiste, eelpool nimetamata, operaatorite võrkudes.
 17. Kui kalendrikuu kasutatav paketipõhine internetimaht täitub, piiratakse mobiilse interneti kasutamist kuni kalendrikuu lõpuni. Kalendrikuu algab kuu esimese päevaga ja lõppeb kuu viimase päevaga. Kasutatud internetimahtu on võimalik jälgida Elisa iseteeninduses.
 18. Elisa teavitab klienti lähenevast internetimahu täitumisest ning täitunud internetimahust ja piirangu seadmisest SMSi vahendusel kasutaja mobiilinumbrile.
 19. Internetimahu täitumisel on võimalik juurde tellida paketipõhist lisamahtu Eestis ja välismaal. Loe täpsemalt siit.
 20. Internet, kõne ja sõnumid välismaal viibides, mis ei hõlma eelmainitud riike, hinnastatakse tavapärase välisoperaatorite interneti, kõne ja sõnumite hinnakirja alusel.
 21. Nutikalt Soomes 41 paketi kuutasule lisanduvad ning vastava teenuse kohta kehtiva eraldi hinnakirja järgi maksustatakse ka kõik eelpool nimetamata ja järgnevalt loetletud teenused: rahvusvahelised teenused; internet, kõne ja sõnumid välismaal viibides käesolevates tingimustes nimetamata riikides; internetipiletite tellimine välismaal; kõnekaardi laadimine; lisateenuste kuumaksed; ühekordsed tasud; kõned käibemaksuvabadele annetusnumbritele; M-loto; M-parkimine; M-pilet ja M-ostud ning eritariifsed kõned ja SMSid.
 22. Nutikalt Soomes 41 paketid sisaldavad tasuta Mobiil-ID-d (tavahind 1 €). Loe täpsemalt Mobiil-ID tingimuste kohta siit.
 23. Nutikalt Soomes 41 kuutasu sisaldab reisikindlustust kogu maailmas.
  1. Reisikindlustuse poliis jõustub 2 tööpäeva pärast paketiga liitumist.
  2. Kindlustuskaitse kehtib kogu perele juhul, kui reisil viibib vastava poliisi omanik.
  3. Reisikindlustuse poliis kaotab kehtivuse juhul, kui 2 aasta jooksul pärast paketi aktiveerimist muudetakse vastava mobiilinumbri küljes olevat isikukoodi.
  4. Kindlustusteenuse pakkuja on Compensa Vienna Insurance Group, ADB, kindlustust vahendab Elisa Eesti AS. Loe täpsemalt reisikindlustuse tingimuste kohta siit.
 24. Elisa eeldab, et klient kasutab nutipakette mõistlikult (need on ette nähtud mobiiltelefonis interneti kasutamiseks), st kasutab talle väljastatud SIM-kaarti eesmärgipäraselt üksnes Elisa pakutavate sideteenuste tavamahus tarbimiseks, ei sega teisi sideteenuste kasutajaid ega tekita Elisa võrgus häireid. Paketi kasutamine on mõistlik ja eesmärgipärane ainult juhul, kui paketti kasutatakse isiklikul otstarbel suhtluseesmärgil samal ajal kahe inimese vahel dialoogi pidamiseks. Kõik muud kasutusviisid (sealhulgas, kuid mitte ainult, alljärgnevad näited) on käesolevate tingimuste kohaselt paketi ebamõistlik kasutamine ja käsitatav liitumislepingu olulise rikkumisena, mis annab Elisale muu hulgas õiguse muuta kliendile sideteenuste osutamise tingimusi (sealhulgas kehtestada lisatasusid), piirata sideteenuste osutamist ja/või öelda temaga sõlmitud liitumisleping üles. Elisal on õigus muuta paketi tingimusi ja kehtestada võimalikke piiranguid üldiselt ja eraldi iga kliendi suhtes, kes on paketti ebamõistlikult kasutanud. Samuti on Elisal paketi ebamõistliku kasutamise korral õigus nõuda kliendilt sisse paketi ebamõistliku kasutamisega tekitatud kahju. Kuna nutipaketid on nähtud ette eraisikutest klientidele, käsitatakse lisaks eeltoodule paketi ebamõistliku kasutamisena ka paketi kommertskasutust ja mis tahes viisil raha teenimise eesmärgil kasutamist (sealhulgas telemarketingi ja võrkturustuse jaoks), samuti SIM-kaardi kasutamist või ühendamist seadmetega, mis ei ole mõeldud vahetu häälkõne tegemiseks või mida kasutatakse mehaaniliselt või automaatselt SMSide saatmiseks ja/või helistamiseks.
 25. Nutikalt Soomes 41 pakett sobib hästi veebilehtede külastamiseks, e-kirjade saatmiseks ja vastuvõtmiseks, tekstipõhise kiirsuhtlustarkvara (nt Skype) kasutamiseks ja teisteks samalaadseteks tegevusteks, millega üldjuhul ei kaasne suuremahulisi ja pidevaid internetisessioone.
 26. Nutikalt Soomes 41 pakett ei ole ette nähtud andmete üles- ega allalaadimiseks P2P- (kasutajalt kasutajale, ingl peer-to-peer) või M2M-meetodil (seadmelt seadmele, ingl machine-to-machine).
 27. Nutikalt Soomes 41 pakett ei ole ette nähtud tegevusteks, millega kaasnevad suuremahulised ja pidevad internetisessioonid. Elisa jätab endale õiguse piirata või prioriteerida internetiühenduse tüüpe, mis koormavad mobiili- ja andmesidevõrke või tekitavad teistele klientidele või internetiteenuste kasutajatele teenuste kasutamisel häireid.
 28. Nutikalt Soomes 41 paketi kasutamisel kohustub klient järgima lisaks käesolevatele paketi tingimustele ka Elisa Eesti AS internetiteenuse kasutamise tingimusi, millega on võimalik tutvuda siin ning Elisa poolt kohaldatavaid Roaming-teenuste kasutamise tingimusi, millega on võimalik tutvuda siin.
 29. Elisal on õigus pakettide tingimusi ühepoolselt muuta ja täiendada Elisa Eesti AS teenuste kasutamise üldtingimustes sätestatud alustel ja korras.
 30. Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu 20%.

Elisa Eesti juhib tähelepanu, et eelkõige Euroopa Liidus interneti kasutamisel on kliendil võimalik, sõltuvalt riigist kus klient kavatseb mobiilset internetti tarbida ning sõltuvalt kliendi poolt tarbida kavatsetavast mobiilse interneti mahust, valida omale sobiv tariifiskeem, otsustades kas regulatiivsetel alustel rakendatava mahupõhise interneti rändlustariifi kasuks või valida alternatiivselt mõni sobiv Nutikalt Euroopas pakett. Kliendil on võimalik vastav valik määrata ning seda muuta Elisa klienditeeninduskanalite kaudu. Euroopa Liidus regulatiivselt rakenduva internet välismaal hinnakirja kohasest mobiilse interneti tarbimisest saad täpsemalt lugeda siin.

Kontaktid Esindused Abi Seadmetugi Seadmete juhendid Elisast Tule tööle Teenuste tingimused ja hinnakirjad Tehisintellekt ElisasJätkusuutlik ElisaLigipääsetavus Koostöö startupidega Projekteerijale, arendajale ja operaatoritele For carriers Pressiinfo

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.