Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

hoopy by Elisa tingimused

 1. hoopy by Elisa (edaspidi Teenus) on äpipõhine teenus, kus kuutasu eest on võimalik kasutada kahte koos toimivat nutirakendust hoopy by Elisa kids ja hoopy by Elisa parent. hoopy by Elisa kids rakendus kontrollib lapse telefoni, andes läbi rakenduse hoopy by Elisa parent lapsevanemale võimaluse lapse nutitelefonis olevaid äppe keelata või seada neile kasutamiseks ajalisi piiranguid. Lisaks soovitab hoopy by Elisa lahendus lapsele regulaarselt arendavaid kolmandate osapoolte äppe ning võimaldab lapsevanemal saada ülevaadet enimakasutatud rakenduste kohta. hoopy by Elisa ei anna lapsevanemale juurdepääsu rakenduste sisule ega võimalda keelata telefonis kõne ja sõnumite funktsionaalsust.
 2. Teenusega saavad liituda nii olemasolevad kui ka uued kliendid. Teenusega liitumine ei eelda sideteenuste lepingu sõlmimist Elisaga. Teenusega saavad liituda kõik vähemalt 18-aastased füüsilised isikud, kes omavad Eesti isikukoodi (edaspidi Klient).
 3. Teenus on kuutasuline.
 4. Teenuse kuutasu on 3.99€. Hind sisaldab käibemaksu 20%.
 5. Teenuse kuutasu ei sisalda vajamineva internetiühenduse maksumust. Internetipaketi võib Klient valida ise, teenus töötab kõikide operaatorite internetivõrgus, sh WiFi ühendusega.
 6. Teenusega esmakordselt liitudes rakendub 14-päevane tasuta prooviperiood (edaspidi Prooviaeg) (*kui kampaania raames pole tehtud mõnda muud pakkumist)
 7. Teenuse saab sisse logimiseks ühendada e-maili kontoga, millega klient saab juurdepääsu nii hoopy by Elisa kids kui ka hoopy by Elisa parent rakendusele
 8. Elisa ei taga funktsionaalsuste muutumatust Teenuses. Elisa jätab endale õiguse muuta funktsionaalsuste valikut.
 9. Teenus toimib Android operatsioonisüsteemides
 10. Teenuse saab sulgeda igal ajal Elisa iseteeninduskeskkonnas valides seal alajaotuse „Halda hoopy by Elisa teenust" ja klõpsates nupul „Sulge teenus".
 11. Sulgedes Teenuse Elisa iseteeninduses Prooviaja jooksul, sulgub Teenus prooviaja lõppemisel ning selle eest tasuda ei tule.
 12. Sulgedes Teenuse kalendrikuu kestel, sulgub Teenus koheselt ning jooksva kuu kuutasu arvestatakse proportsionaalselt.
 13. Sulgedes Teenuse kalendrikuul, mille sisse jääb Prooviaja päevi, kestel, sulgub Teenus koheselt ning kuutasu arvestamine toimub proportsionaalselt, st vastavalt päevade arvule alates Prooviaja lõppemisest kuni teenuse lõpetamiseni.
 14. Kui Teenus avatakse uuesti kalendrikuu kestel, siis toimub kuutasu arvestamine proportsionaalselt, st vastavalt päevade arvule kalendrikuus alates Teenuse teistkordsest avamisest kuni antud kalendrikuu lõpuni.
 15. Elisa arveldusperioodiks on kalendrikuu ja antud perioodil kasutatud Teenuste eest esitab Elisa Kliendile arve.
 16. Elisa edastab Teenuse arve kliendi poolt valitud arvelduskanalisse. Arvelduskanalit saab klient Elisa iseteeninduses igal ajal ka muuta.
 17. Arve mugavaks tasumiseks saab Klient sõlmida oma pangas e-arve püsimaksekorralduse.
 18. Elisal on õigus tingimusi ühepoolselt muuta ja täiendada Elisa Eesti AS teenuste kasutamise üldtingimustes sätestatud alustel ja korras.

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.