Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Elisa Elustiili Premiumi tutvumishinna kampaania tingimused

  1. Kampaania korraldaja on Elisa Eesti AS registrikoodiga 10178070 (edaspidi Elisa).
  2. Kampaania toimub ajavahemikus 12.11.2020 kuni 26.11.2020 (k.a) (edaspidi Kampaania toimumise periood).
  3. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud käesolevates tingimustes ja on kõigile osalejatele järgimiseks kohustuslikud.
  4. Kampaanias saavad osaleda üksnes eraisikud, kes on vähemalt 18-aastased.
  5. Kampaanias osalevad kõik Elisa uued ja olemasolevad kliendid (edaspidi Klient), kes liituvad kampaania toimumise perioodil Elisa Elustiili Premium Pluss või Premium teenuspaketiga (edaspidi Kampaania teenuspaketid).
  6. Kampaania raames saab Klient Kampaania Teenuspakettide tavahinnast (11,99 €/kuus) 25% soodustust (8,99 €/kuus) (edaspidi Soodustust).
  7. Soodustus kaotab kehtivuse, juhul kui klient sulgeb Elisa Elustiil teenuse või lõpetab Kampaania teenuspaketi kasutamise.
  8. Elisal on õigus Kampaania reegleid ja tingimusi ühepoolselt muuta ning täiendada, teavitades sellest Kliente Elisa kodulehe vahendusel.
  9. Elisa töötleb isikuandmeid vastavalt Elisa isikuandmete töötlemise põhimõtetele, millega saad tutvuda siin: https://www.elisa.ee/et/andmekaitse.
Kontaktid Esindused Abi Seadmetugi Seadmete juhendid Elisast Tule tööle Teenuste tingimused ja hinnakirjad Tehisintellekt Elisas Koostöö startupidega Projekteerijale ja arendajale For carriers Pressiinfo

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.