Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Elisa Elustiili äpp on suve lõpuni kõigile tasuta!

Pakkumise tingimused

  1. Elisa Eesti AS (edaspidi nimetatud kui Elisa) korraldab ajavahemikul 24.04.2020 – 31.08.2020 (edaspidi Kampaania periood) kampaania nimetusega “Elisa Elustiili äpp on suve lõpuni kõigile tasuta!” (edaspidi Kampaania).
  2. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud käesolevates Kampaania tingimustes, mis on kõigile Kampaanias osalejatele järgimiseks kohustuslikud.
  3. Kampaanias saavad osaleda kõik vähemalt 18-aastased isikud, kellel on Äpis olemas kasutajakonto või kes enne 31.08.2020 registreerivad ennast Elisa Elustiili Äpis kasutajaks ehk loovad kasutajakonto (edaspidi Äpi kasutaja) või isikud kellel on Äpis olemas kasutajakonto ning kes on liitunud Elisa Elustiil tasulise teenusega (edaspidi Klient).
  4. Kampaania raames Äpi kasutaja ja Klient saavad tasuta kasutada Elisa Elustiil teenust kuni 31.08.2020.a. (edaspidi Soodusperiood). Soodusperioodi lõppedes tekib Äpi kasutajatel võimalus liituda Elisa Elustiil tasulise teenusega ning tasulise teenusega liitunutel jätkub teenuse kasutamine vastavalt teenuslepingule.
  5. Elisal on õigus Kampaania reegleid ja tingimusi ühepoolselt muuta ning täiendada, teavitades sellest osalejaid Elisa kodulehe vahendusel.
  6. Kampaania osalemisega Äpi kasutaja ja klient kinnitavad, et on tutvunud Elisa Elustiili äpi ning Elisa Elustiili teenuse kasutustingimustega.
  7. Elisa lähtub Kampaanias osalejate andmete töötlemisel Elisa kliendiandmete töötlemise põhimõtetest, mis on leitavad siit.

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.