Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Elisa Elustiil äpi kasutustingimused

1. ÜLDISED TINGIMUSED

1.1. Elisa Elustiil mobiilirakendust (edaspidi Äpp) saavad kasutada kõik vähemalt 18-aastased isikud, kes on registreerinud ennast kasutajaks ehk loonud kasutajakonto Äpis (edaspidi Klient ).

1.2. Äpp on välja töötatud Elisa Eesti AS ja Geneto OÜ koostöös (edaspidi Teenuse osutaja).

1.3. Äpp on võimalik tasuta alla laadida Apple App Store´st ning Google Play´st.

1.4. Äpp toimib internetiühenduse abil, üle mobiilse andmesideühenduse või Wi-Fi.

1.5. Elisa ei taga Äpi sisu muutumatust. Elisa jätab endale õiguse muuta Retseptide ja Äpi funktsionaalsuse valikut.

1.6. Äpi sisu (mh Retsepte) võib kasutada ainult Elisa Elustiil Äpi kaudu neid toetavatel seadmetel ning on keelatud laadida või muul moel siirdada digitaalset sisu väljapoole Elisa Elustiil Äppi.

2. ISIKUANDMED

2.1. Nõustudes Äpi kasutustingimustega annab Klient Teenuse osutajale nõusoleku Äpi funktsionaalsuse võimaldamise eesmärgil töödelda kasutajakontol sisalduvaid isikuandmeid.

2.2. Isikuandmete töötlemine toimub vastavalt Elisa Eesti AS kliendiandmete töötlemise põhimõtetele. Rohkem informatsiooni kliendiandmete töötlemise põhimõtete kohta leiate: https://www.elisa.ee/files/elisast/tingimused-ja-hinnakirjad/mobiilside-teenused/andmekaitse/ELISA_KLIENDIANDMETE_TOOTLEMISE_POHIMOTTED.pdf

2.3. Äpi saab sisse logimiseks ühendada kolmanda osapoole kontoga (nt Facebook, Google).

2.4. Ühendades Äpi kolmanda osapoole kontoga, annab Klient Elisale juurdepääsu ja kasutamisõiguse enda informatsioonile kolmanda osapoole kasutajatingimuste piires. Klient vastutab ise kontodel kolmandatele osapooltele jagatava informatsiooni privaatsusseadete eest.

3. KASUTUSTINGIMUSED

3.1. Äpi kasutamiseks tuleb Kliendil nõustuda kõnealuse Äpi kasutustingimustega.

3.2. Äpi kasutamiseks tuleb Kliendil luua konto Elisa Elustiil Äppi.

3.3. Esmakordselt kasutajaks registreerudes rakendub Äpi kasutamiseks 7-päevane tasuta prooviperiood (edaspidi Prooviaeg) st esimesed 7 päeva alates konto loomisest Äpis on Kliendil võimalik Äppi kasutada tasuta ja piiramatult.

3.4. Äpp võimaldab Kliendil Prooviaja vältel tasuta jälgida, sisestada ja saada soovitusi toitumiseks (edaspidi Retseptid).

3.5. Peale Prooviaja lõppemist tuleb Äpi edasiseks kasutamiseks liituda kuutasulise Elisa Elustiil teenusega kas Äpis või aadressil www.elisa.ee/elustiil.

3.6. Pärast Prooviaega on Kliendil võimalik Äpi edasiseks kasutamiseks liituda Elisa Elustiil teenusega ning kuutasu eest jälgida, sisestada ja saada Retsepte ning soovitusi treeninguteks vastavalt Äppi sisestatud andmetele.

3.7. Klient teadvustab, et Elisa Elustiil poolt pakutavad Retseptid ja treeningud on soovituslikud, mitte kohustuslikud.

3.8. Klient teadvustab, et tulemused sõltuvad individuaalsest tegevusest ning Kliendi enda kehalisest eripärast, liikuvusest jms.

3.9. Teenuse osutajal on õigus igal ajal ühepoolselt muuta Äppi või Äpi kasutustingimusi. Kasutustingimuste muutmisel tuleb Kliendil Äpi kasutamiseks uuesti nõustuda Äpi kasutustingimustega.

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.