Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Elisa lemmikloom

Teenuse tingimused

 1. Elisa Lemmikloom (edaspidi Teenus) on äpipõhine lemmiklooma jälgimisteenus, mis kasutab GPS signaali lemmiklooma asukoha tuvastamiseks ning võimaldab seadistada lemmikloomale ettemääratud asukohast lahkumisel äpipõhiseid teavitusi.
 2. eenusega saavad liituda nii olemasolevad kui ka uued kliendid. Teenusega liitumine ei eelda eraldi kõnesideteenuste lepingu sõlmimist Elisaga. Teenusega saavad liituda kõik vähemalt 18-aastased füüsilised isikud, kes omavad Eesti isikukoodi (edaspidi Klient).
 3. Teenuse kasutamine eeldab jälgimisseadme soetamist. Jälgimisseadme maksumus on 70.00 € (seitsekümmend eurot).
 4. Teenus  on kuutasuline.
 5. Teenuse kuutasu on 2.99 € (kaks eurot ja üheksakümmend üheksa senti).
 6. Teenus ei sisalda jälgimisseadme maksumust.
 7. Jälgimisseadme ostmisel osamaksetega (2.92 €/kuus) kaasneb kliendile tähtajaline kohustus, st klient kohustub kasutama Teenust 24 kuud alates Teenusega liitumisest.
 8. Teenuse kuutasu sisaldab GPS teenuse maksumust Eestis ning äpi kasutusõigust.
 9. Teenuse saab sisse logimiseks ühendada kolmanda osapoole kontoga (nt Facebook, Google). Ühendades Teenuse kolmanda osapoole kontoga, annab klient Elisale juurdepääsu ja kasutamisõiguse enda informatsioonile kolmanda osapoole kasutajatingimuste piires. Klient vastutab ise kontodel kolmandatele osapooltele jagatava informatsiooni privaatsusseadete eest.
 10. Klient kohustub kontrollima, et jälgimisseade oleks alati lemmikloomale korralikult kinnitatud. Juhul, kui lemmikloom jälgimisseadme kaotab, katki närib või tal õnnestub tal see silikoonümbrisest välja kraapida, siis Elisa ei vastuta jälgimisseadme kadumisest või rikkumisest tingitud kahju eest.
 11. Teenust saab lõpetada Elisa esinduses ning digitaalselt allkirjastatud avalduse alusel.
 12. Avades või sulgedes Teenuse kalendrikuu kestel, jõustub muudatus koheselt ning kuutasu arvestatakse proportsionaalselt kasutatud kalendripäevade eest.
 13. Elisa arveldusperioodiks on kalendrikuu ja antud perioodil kasutatud Teenuste eest esitab Elisa Kliendile arve.
 14. Elisa olemasolevatele klientidele lisatakse Teenuse kuutasu igakuiselt Elisa sideteenuse arvele. Uutele klientidele edastab Elisa eraldi Teenuse arve. Arve tuleb tasuda arvel märgitud maksetähtajaks.
 15. Elisa edastab Teenuse arve Elisa iseteeninduskeskkonda kui klient pole Teenust tellides valinud muud arve saamise kanalit. Elisa Iseteeninduskeskkonnas saab klient endale valida ka elektroonilise arve vabalt valitud e-posti aadressile.
 16. Arve mugavaks tasumiseks saab Klient sõlmida oma pangas e-arve püsimaksekorralduse.
 17. Elisal on õigus Teenuse tingimusi ühepoolselt muuta ning täiendada Elisa Eesti AS teenuste kasutamise üldtingimustes sätestatud alustel ja korras.
 18. Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu.

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.