Teenuste arhiiv

Aitäh pakett

Aitäh pakett

Pakume Maxima klientidele ja töötajatele turu soodsaimat paketti, kus sõnumeid saab saata kõigest 99 sendi eest ja helistada 50 sendi eest minutis.

M-elu mobiili internetipaketid

M-elu mobiili internetipaketid

Mobiilse interneti kasutamiseks mobiiltelefonis soovitame mahupõhiseid piiramata andmesidekiirusega pakette. Pakettide kuutasu oleneb andmemahu hulgast.

Elisa Wap portaal

Elisa Wap portaal

Elisa Wap on internet Sinu telefonis, lihtsalt pisut väiksemal ekraanil.

MiNT lisateenusena

MiNT lisateenusena

MiNT Mobiilis on internet Sinu nutitelefonis. See on piiramatus mahus internetti pakkuv lisateenus, mille saad oma praegusele kõnepaketile kergesti juurde lisada.

Datakõne

Datakõne

Data võimaldab telefoniga kasutada mobiilset andmesidet, näiteks WAP-funktsiooni.

Videokõne

Videokõne

Videokõne on kõneteenuse edasiarendus, mis võimaldab Sul lisaks rääkimisele ja kuulamisele ka vestluspartnerit vaadata ja ennast talle näidata.

Elisa Muusikapood

Elisa Muusikapood

Sinu kasutuses on mobiilne muusikapood, kust saab ööpäevaringselt osta ja mobiiltelefoni laadida eesti popartistide täispikkasid hittlugusid. Muusikapoe lingi leiad Elisa Wap portaali avalehelt.

Elisa Soodne 4,99

Elisa Soodne 4,99

Elisa Soodne 4,99 tingimused

 • 1. Liitumistasu Soode 4,99 paketiga liitumisel on 3,5 € (kolm eurot ja viiskümmend senti) v.a juhul, kui klient liitub Elisaga numbriliikuvuse teel.
 • 2. Elisa Soodne 4,99 on kuutasuline (4.99 €) üksikpakett, mida saab kasutada üks mobiilinumber.
 • 3. Kuutasu arvestatakse paketiga liitumise ja lõpetamise kuul proportsionaalselt, st see vastab võrgus aktiivselt oldud päevade arvule.
 • 4. Paketivahetuskuul kehtib kuutasu täies ulatuses. Uue paketi hinnad ja kuutasu hakkavad kehtima tagasiulatuvalt paketivahetuskuu alguspäevast. Kui paketivahetusel vana pakett ei sisaldanud Euroopa Liidu roaming-kõneminuteid, hakkab 30 roaming-kõneminuti pakkumine kehtima kõnedele, mis on tehtud paketivahetuse järgselt.
 • 5. Erandjuhul võivad arveldusperioodi lõppkuupäeva viimastel tundidel tarbitud teenuste kirjed kanduda järgmisesse arveldusperioodi.
 • 6. Kuutasu kehtib ka perioodil, mil kliendile teenuste osutamine on piiratud.
 • 7. Paketi kuutasu sisaldab igal arveldusperioodil 500 kõneminutit, mida saab kasutada helistamiseks Eesti operaatorite võrkudesse. Iga järgneva kõneminut hind on 0,015 €.
 • 8. Paketi kuutasu sisaldab igal arveldusperioodil 30 roaming-kõneminutit, mida saab kasutada kõnede tegemiseks ja vastuvõtmiseks Euroopa Liidu riikides roamingus olles. Seejuures arvestatakse 30 roaming-kõneminuti hulka:
 • 8.3. väljuvad kõneminutid, mis on tehtud Euroopa Liidu või Euroopa Majandusühenduse riigist ning kus vastaspool kasutab samuti Euroopa Liidu või Euroopa majandusühenduse riigi operaatori teenuseid;
 • 8.4. sisenevad kõneminutid, mis on vastu võetud viibides Euroopa Liidu või Euroopa Majandusühenduse riigis.
 • 9. 30 roaming-kõneminuti hulka ei arvestata kõnesid eritariifsetele numbritele; videokõnesid ning kõnesid, kus klient helistab Euroopa Liidu või Euroopa Majandusühenduse riigist välja (näiteks Ameerika Ühendriikidesse).
 • 10. 30 roaming-kõneminuti täitumisel arveldatakse igat järgnevat kõneminutit Elisa roaming hinnakirjast lähtuvalt. Roaming hinnakirjaga saad tutvuda siin: https://www.elisa.ee/et/eraklient/koned/rahvusvaheline-suhtlus/roaming
 • 11. Paketi kuutasu sisaldab igal arveldusperioodil 100 SMSi, mida saab kasutada saatmiseks Eesti operaatorite võrkudesse. Iga järgneva SMS-i hind on 0,05 € / tk.
 • 12. NB! MiNT Mobiilis paketiga liitumata on automaatselt aktiveeritud mahupõhine andmesideteenus hinnaga 2,28 €/MB.
 • 13. Kuutasule lisanduvad ning vastava teenuse kohta kehtiva eraldi hinnakirja järgi maksustatakse ka kõik eelpool nimetamata ja järgnevalt loetletud teenused: kohalikud kõneminutit alates 501. minutist, kohalikud sõnumid alates 101. sõnumist; rahvusvahelised teenused; roamingu teenused (v.a. esimesed 30 minutit roaming-kõnesid Euroopa Liidus); MMSid; m-interneti päevapiletite tellimine; kõnekaardi laadimine; lisateenuste kuumaksed; ühekordsed tasud; kõned käibemaksuvabadele annetusnumbritele; M-loto; M-parkimine; M-pilet ja M-ostud ning eritariifsed kõned ja SMS-id.
 • 14. Elisal on õigus paketi tingimusi ühepoolselt muuta ja täiendada Elisa Eesti AS-i teenuste kasutamise üldtingimustes sätestatud alustel ja korras.
 • 15. Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu 20%.

Elisa kõnekaardi Finest paketi tingimused

Elisa kõnekaardi Finest paketi tingimused

*Finest pakett ja Soome-Eesti internetipiletid kehtivad kuni 15.06.17.

 • Finest paketti saavad tellida kõik Elisa kõnekaardi kliendid. Finest pakett töötab Elisa Eesti ja Elisa Soome võrgus.
 • Pakett sisaldab:
  • 100 kõneminutit (nii Soomes vastuvõetud kui välja helistatud tavatariifne kõne, Eestist Soome ja Eestist Elisa, Tele2 ja Telia mobiilinumbritele helistamine)
  • 50 SMSi (nii Soomes välja saadetud tavatariifne SMS, Eestist Soome mobiilinumbritele kui ka Eestist Elisa, Tele2 ja Telia mobiilinumbritele saadetud SMS)
  • 5GB internetti (nii Soome Elisa võrgus kui Eestis olles)
  • Paketi tellimiseks saada SMS märksõnaga FINEST numbrile 95000. Pakett aktiveerub pärast aktiveerimisest teavitava SMSi saabumist.
  • Finest pakett kehtib pärast aktiveerimist 30. kalendripäeva lõpuni või kuni mahtude täitumiseni (edaspidi paketi kehtivusaeg).
  • Mitme Finest paketi tellimisel arvestatakse kehtivusaega viimase paketi tellimise kuupäevast ning pakettides sisalduvad teenusmahud liidetakse.
  • Tellitud paketi maksumus arvestatakse Sinu kõnekaardi saldost maha.
  • Finest pakett võimaldab piiramatut kiirust 2G, 3G ja 4G võrgus, olenevalt millist võrku sinu seade toetab. Lisainfot interneti kiiruste kohta Elisa Eesti võrgus näed ka siit
  • Paketi kehtivuse lõppemisel arvestatakse tarbimist tavahinnakirja või roamingu tavahinnakirja alusel. Tutvu tavahinnakirjaga siin ja roamingu tavahinnakirjaga siin.
  • Paketi tingimused kohalduvad üksnes Elisa Soome ja Elisa Eesti võrku kasutades. Teiste operaatorite võrkudes kohaldub roamingu tavahinnakiri.

Elisa kõnekaardi Eesti-Soome internetipiletite tingimused

Elisa kõnekaardi Eesti-Soome internetipiletite tingimused

 • Eesti-Soome internetipileti tellimiseks saada SMS märksõnaga NETFIN1, NETFIN7, NETFIN30 numbrile 95000. Pilet aktiveerub pärast aktiveerimisest teavitava SMSi saabumist.
 • Internetipilet kehtib vastavalt tellitud pileti kehtivusele kalendripäeva lõpuni või kuni mahu lõppemiseni.
 • Internetipiletite tingimused kohalduvad üksnes Elisa Soome ja Elisa Eesti võrku kasutades. Teiste operaatorite võrkudes kohaldub roamingu tavahinnakiri. Tutvu tavahinnakirjaga siinja roamingu tavahinnakirjaga siin.
 • Internetipiletis sisalduv andmemaht on kuvatud piletite tabelis. Internetti saad kasutada piiramatu kiirusega. Lisainfot interneti kiiruste kohta Elisa Eesti võrgus näed ka siit.
 • Paketi kehtivuse lõppemisel arvestatakse tarbimist tavahinnakirja alusel.
 • Tellides korraga Eesti-Soome internetipileti ja Eesti-siseseks kasutamiseks mõeldud pileti, kasutatakse pileteid järgnevas järjekorras: 
  Soome Elisa võrgus kasutatakse Soome-Eesti internetipiletit. 
  Eesti Elisa võrgus olles kasutatakse esmajärjekorras Eesti-sisest internetipiletit. 

MiNT roamingu päevapilet

MiNT roamingu päevapilet

Teenuse hinnakiri

RegioonPäevapileti hindPäevapileti andmemaht
Regioon 1 5 € 150 MB
Regioon 2 5 € 150 MB
Regioon 3 10 € 150 MB

Esimese regiooni riigid:

Austria, Belgia, Bulgaaria, Hispaania, Holland, Horvaatia, Iirimaa, Itaalia, Kreeka, Küpros, Leedu, Luksemburg, Läti, Malta, Poola, Portugal, Prantsusmaa, Rootsi, Rumeenia, Saksamaa, Slovakkia, Sloveenia, Soome, Suurbritannia, Taani, Tšehhi, Ungari ning Norra, Island, Gibraltar, Ahvenamaa , Liechtenstein ja Fääri Saared (alates 01.01.2016).

Teise regiooni riigid:

Venemaa, Ameerika Ühendriigid.

Kolmanda regiooni riigid:

Austraalia, Hiina, Hong-Kong, Indoneesia, Jaapan, Lõuna-Korea, Macau, Malaysia, Sri-Lanka, Tai, Taiwan, Valgevene, Ukraina, Kanada, Türgi, Iisrael, Gruusia, Armeenia, Kasahstan, Usbekistan, Tadžikistan ja Araabia Ühendemiraadid.

Teenuse tingimused

 1. Päevapilet rakendub automaatselt klientidele, kes kasutavad mobiilset internetti Regioonis 1, Regioonis 2 või Regioonis 3;
 2. Päevapilet ei rakendu automaatselt juhul, kui klient kasutab mõnda MiNT roaming paketti või klient kasutab mobiilset internetti Regioonides nimetamata välisriikides, laevadel ja lennukites. Regioonides nimetamata välisriikides, laevadel ja lennukistes arvestatakse mobiilse interneti tarbimist mahupõhiselt. Roaming interneti hinnakirjaga saad tutvuda siin.
 3. Päevapiletiga saab Regioonis 1 ja Regioonis 2 ühes kalendripäevas kasutada 5 € eest 150 MB internetti ning Regioonis 3 10 € eest 150 MB internetti.
 4. Kui interneti kasutus Regioonis 1 või Regioonis 2 on väiksem kui 20,83 MB, siis arvestatakse interneti kasutust andmemahu põhiselt (1 MB = 0,24 €, 1 KB sammuga).
 5. Kui interneti kasutus Regioonis 3 on väiksem kui 6,66 MB, siis arvestatakse interneti kasutust andmemahu põhiselt (1 MB = 1,50 €, 1 KB sammuga).
 6. Kui kalendripäeva põhine andmesidemaht täitub, piiratakse interneti kasutamist kuni kalendripäeva lõpuni.
 7. Elisa teavitab klienti andmesidemahu täitmisest ja piirangu seadmisest SMSi vahendusel kasutaja mobiilinumbrile.
 8. Andmemahu täitumisel on võimalik juurde tellida lisa andmemahtu. Loe täpsemalt lisa andmemahu tellimise ja tingimuste koht siit.
 9. Päevapilet kehtib1 kalendripäev. Päevapileti kehtivus lõppeb Eesti aja järgi 00:00.
 10. Päevapilet on regiooni põhine. Näide: Kui maanduda hommikul Vantaa lennuväljal Soomes (regioon 1) ning kasutada 70 MB andmesidet ning lennata edasi Gruusiasse (regioon nr 3), kus kasutada 100 MB, siis päevane andmesidekulu sel kalendripäeval on 5 + 10 = 15 €.
 11. Regiooni või kalendripäeva vahetudes (Eesti aja järgi) rakendub automaatselt uus Päevapilet.
 12. Elisal on õigus Päevapileti tingimusi ühepoolselt muuta ja täiendada Elisa Eesti AS teenuste kasutamise üldtingimustes sätestatud alustel ja korras.
 13. Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu 20%.

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.