Teenuste arhiiv

Aitäh pakett

Aitäh pakett

Pakume Maxima klientidele ja töötajatele turu soodsaimat paketti, kus sõnumeid saab saata kõigest 99 sendi eest ja helistada 50 sendi eest minutis.

M-elu mobiili internetipaketid

M-elu mobiili internetipaketid

Mobiilse interneti kasutamiseks mobiiltelefonis soovitame mahupõhiseid piiramata andmesidekiirusega pakette. Pakettide kuutasu oleneb andmemahu hulgast.

Elisa Wap portaal

Elisa Wap portaal

Elisa Wap on internet Sinu telefonis, lihtsalt pisut väiksemal ekraanil.

MiNT lisateenusena

MiNT lisateenusena

MiNT Mobiilis on internet Sinu nutitelefonis. See on piiramatus mahus internetti pakkuv lisateenus, mille saad oma praegusele kõnepaketile kergesti juurde lisada.

Datakõne

Datakõne

Data võimaldab telefoniga kasutada mobiilset andmesidet, näiteks WAP-funktsiooni.

Videokõne

Videokõne

Videokõne on kõneteenuse edasiarendus, mis võimaldab Sul lisaks rääkimisele ja kuulamisele ka vestluspartnerit vaadata ja ennast talle näidata.

Elisa Muusikapood

Elisa Muusikapood

Sinu kasutuses on mobiilne muusikapood, kust saab ööpäevaringselt osta ja mobiiltelefoni laadida eesti popartistide täispikkasid hittlugusid. Muusikapoe lingi leiad Elisa Wap portaali avalehelt.

Elisa Soodne 4,99

Elisa Soodne 4,99

Elisa Soodne 4,99 tingimused

 • 1. Liitumistasu Soode 4,99 paketiga liitumisel on 3,5 € (kolm eurot ja viiskümmend senti) v.a juhul, kui klient liitub Elisaga numbriliikuvuse teel.
 • 2. Elisa Soodne 4,99 on kuutasuline (4.99 €) üksikpakett, mida saab kasutada üks mobiilinumber.
 • 3. Kuutasu arvestatakse paketiga liitumise ja lõpetamise kuul proportsionaalselt, st see vastab võrgus aktiivselt oldud päevade arvule.
 • 4. Paketivahetuskuul kehtib kuutasu täies ulatuses. Uue paketi hinnad ja kuutasu hakkavad kehtima tagasiulatuvalt paketivahetuskuu alguspäevast. Kui paketivahetusel vana pakett ei sisaldanud Euroopa Liidu roaming-kõneminuteid, hakkab 30 roaming-kõneminuti pakkumine kehtima kõnedele, mis on tehtud paketivahetuse järgselt.
 • 5. Erandjuhul võivad arveldusperioodi lõppkuupäeva viimastel tundidel tarbitud teenuste kirjed kanduda järgmisesse arveldusperioodi.
 • 6. Kuutasu kehtib ka perioodil, mil kliendile teenuste osutamine on piiratud.
 • 7. Paketi kuutasu sisaldab igal arveldusperioodil 500 kõneminutit, mida saab kasutada helistamiseks Eesti operaatorite võrkudesse. Iga järgneva kõneminut hind on 0,015 €.
 • 8. Paketi kuutasu sisaldab igal arveldusperioodil 30 roaming-kõneminutit, mida saab kasutada kõnede tegemiseks ja vastuvõtmiseks Euroopa Liidu riikides roamingus olles. Seejuures arvestatakse 30 roaming-kõneminuti hulka:
 • 8.3. väljuvad kõneminutid, mis on tehtud Euroopa Liidu või Euroopa Majandusühenduse riigist ning kus vastaspool kasutab samuti Euroopa Liidu või Euroopa majandusühenduse riigi operaatori teenuseid;
 • 8.4. sisenevad kõneminutid, mis on vastu võetud viibides Euroopa Liidu või Euroopa Majandusühenduse riigis.
 • 9. 30 roaming-kõneminuti hulka ei arvestata kõnesid eritariifsetele numbritele; videokõnesid ning kõnesid, kus klient helistab Euroopa Liidu või Euroopa Majandusühenduse riigist välja (näiteks Ameerika Ühendriikidesse).
 • 10. 30 roaming-kõneminuti täitumisel arveldatakse igat järgnevat kõneminutit Elisa roaming hinnakirjast lähtuvalt. Roaming hinnakirjaga saad tutvuda siin: https://www.elisa.ee/et/eraklient/koned/rahvusvaheline-suhtlus/roaming
 • 11. Paketi kuutasu sisaldab igal arveldusperioodil 100 SMSi, mida saab kasutada saatmiseks Eesti operaatorite võrkudesse. Iga järgneva SMS-i hind on 0,05 € / tk.
 • 12. NB! MiNT Mobiilis paketiga liitumata on automaatselt aktiveeritud mahupõhine andmesideteenus hinnaga 2,28 €/MB.
 • 13. Kuutasule lisanduvad ning vastava teenuse kohta kehtiva eraldi hinnakirja järgi maksustatakse ka kõik eelpool nimetamata ja järgnevalt loetletud teenused: kohalikud kõneminutit alates 501. minutist, kohalikud sõnumid alates 101. sõnumist; rahvusvahelised teenused; roamingu teenused (v.a. esimesed 30 minutit roaming-kõnesid Euroopa Liidus); MMSid; m-interneti päevapiletite tellimine; kõnekaardi laadimine; lisateenuste kuumaksed; ühekordsed tasud; kõned käibemaksuvabadele annetusnumbritele; M-loto; M-parkimine; M-pilet ja M-ostud ning eritariifsed kõned ja SMS-id.
 • 14. Elisal on õigus paketi tingimusi ühepoolselt muuta ja täiendada Elisa Eesti AS-i teenuste kasutamise üldtingimustes sätestatud alustel ja korras.
 • 15. Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu 20%.

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.