„Elisa soodne suveinternet“ kampaania tingimused

 1. Kampaaniaperioodil (15.05–11.06. 2017) on Mint koduinterneti paketiga liitumine tasuta (kampaaniavälisel ajal on liitumistasu 3,5 €).
 2. MiNT Home Basic on numbripõhise kuutasuga pakett.
 3. Kuutasu arvestatakse paketiga liitumise või lõpetamise kuul proportsionaalselt, st see vastab võrgus aktiivselt oldud päevade arvule.
 4. Kuutasu kehtib ka ajavahemikul, mil kliendile teenuste osutamine on piiratud, st ta saab teenuseid kasutada ainult piiratud osas.
 5. Paketivahetuskuul hakkavad uue paketi hinnad ja kuutasu kehtima tagasiulatuvalt paketivahetuskuu alguskuupäevast.
 6. Erandjuhtudel võib arveldusperioodi lõppkuupäeva viimastel tundidel tarbitud teenuste eest arveldamine kanduda järgmisesse arveldusperioodi.
 7. MiNT Home Basic paketis on võimalik käsitada nii 2G; 3G; 3,5G ja 4G mobiilse interneti sagedusi, olenevalt millist võrku ja SIM-kaarti seade toetab.
 8. Kuutasu hõlmab üksnes eestisisest mobiilse internetiteenuse kasutust. Mobiilse interneti kasutamise kohta välismaal leiad lisainfot siit ning eritariifsete teenuste kohta siit.
 9. MiNT Home Basic paketis on andmete allalaadimise kiirus 5 Mbit/s.
 10. MiNT Home Basic paketis on andmete üleslaadimise kiirus 1 Mbit/s.
 11. MiNT Home Basic paketi keskmine kiirus on vahemikus 0,5 Mbit/s kuni 5 Mbit/s.
 12. MiNT Home Basic paketis saab kasutada piiramatus mahus mobiilset internetti.
 13. MiNT Home Basic ei ole ette nähtud P2P (peer-to-peer – kasutajalt kasutajale) failivahetusprogrammide või M2M (machine-to-machine – seadmelt seadmele) vahendusel andmete üles- või allalaadimiseks.
 14. MiNT Home Basic ei ole ette nähtud tegevusteks, millega kaasnevad suuremahulised ja pidevad andmesidesessioonid. Elisa jätab endale õiguse piirata või prioritseerida internetiühenduse tüüpe, mis koormavad mobiili- ja andmesidevõrke või tekitavad teistele klientidele või internetiteenuste kasutajatele häireid teenuste kasutamisel.
 15. MiNT Home Basic pakett on mõeldud mobiilse andmeside kasutamiseks. Kui kasutad MiNT SIM-kaarti helistamiseks, maksab tavakõne 0,16 € / minut ning SMSi saatmine 0,1 €.
 16. MiNT Home Basic paketi kasutamisel kohustub klient järgima lisaks nimetatud teenuspaketitingimustele ka Elisa Eesti AS internetiteenuse kasutamise tingimusi, millega on võimalik tutvuda siin.
 17. Elisal on õigus pakettide tingimusi ühepoolselt muuta ja täiendada Elisa Eesti AS teenuste kasutamise üldtingimustes sätestatud alustel ja korras.
 18. Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu 20%.

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.