„Soodne Samsung Elisast 0 intressiga“ kampaania tingimused

  1. Kampaania „Soodne Samsung Elisast 0 intressiga“ (edaspidi Kampaania) korraldajaks on Elisa Eesti AS (edaspidi Elisa).
  2. Kampaania toimub perioodil 29.05.2017 kuni 25.06.2017 või kuni kaupa jätkub.
  3. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud Elisa poolt käesolevate reeglitega ja Kampaania reklaam- ja lisamaterjalides märgitud tingimustega, mis on kõigile Kampaanias osalejatele kohustuslikud.
  4. Kampaanias osalevad kõik Elisa uued ja olemasolevad füüsilisest isikust kliendid, kes soetavad kampaania toimumise perioodil Elisa esindusest või e-poest Samsung Galaxy A3 (2017) või Samsung Galaxy J5 nutitelefoni koos nutipaketi või mobiilse interneti lisateenusega kuutasust alates 5 eurot, Samsung Galaxy S7 või Samsung Galaxy S8 nutitelefoni koos mobiilse interneti lisateenusega või nutipaketiga kuutasust alates 10 eurot.
  5. Kampaanias osalejad saavad Samsung Galaxy A3 (2017) nutitelefoni osamaksetega ostes sissemaksega 0 eurot ja igakuise osamaksega 11,58 eurot (24 kuud); Samsung Galaxy J5 nutitelefoni sissemaksega 0 eurot ja igakuise osamaksega 7,50 eurot (24 kuud), Samsung Galaxy S7 nutitelefoni sissemaksega 0 eurot ja igakuise osamaksega 23,50 eurot (24 kuud) ning Samsung Galaxy S8 nutitelefoni sissemaksega 0 eurot ja igakuise osamaksega 33,00 eurot (24 kuud) .
  6. Osamaksete ennetähtaegsel tasumisel jääb kehtima tähtajaline kohustus.
  7. Liitumislepingu lõpetamisel osamaksete tasumise perioodi vältel tuleb tasuda käsitlustasu vastavalt osamaksetega vara müügilepingu tingimustele ning kõik tasumata osamaksed.
  8. Elisal on õigus Kampaania reegleid ja tingimusi ühepoolselt muuta ning täiendada, teavitades sellest Kampaanias osalejaid Elisa kodulehe vahendusel.

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.