„Emadepäevaks soodushinnaga telefonid“ kampaania tingimused

  1. Kampaania „Emadepäevaks soodushinnaga telefonid“ (edaspidi Kampaania) korraldajaks on Elisa Eesti AS (edaspidi Elisa).
  2. Kampaania toimub perioodil 02.05 kuni 14.05.2017 või kuni kaupa jätkub.
  3. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud Elisa poolt käesolevate reeglitega ja Kampaania reklaam- ja lisamaterjalides märgitud tingimustega, mis on kõigile Kampaanias osalejatele kohustuslikud.
  4. Kampaanias osalevad kõik Elisa uued ja olemasolevad füüsilisest isikust kliendid, kes soetavad Elisast Kampaania toimumise perioodil iPhone SE 16 GB, iPhone SE 64 GB, Huawei Nova või Coolpad Modena 2 koos nutipaketi või mobiilse interneti lisateenusega alates kuutasuga 5 eurot.
  5. Kampaanias osalejad saavad iPhone SE 16 GB nutitelefoni osamaksetega ostes sissemaksega 0 € ja igakuise osamaksega 16,63 € (24 kuud); kohe tasudes hinnaga 399 €, iPhone SE 64 GB nutitelefoni osamaksetega ostes sissemaksega 0 € ja igakuise osamaksega 18,71 € (24 kuud); kohe tasudes hinnaga 449 €, Coolpad Modena 2 nutitelefoni osamaksetega ostes sissemaksega 0 € ja igakuise osamaksega 4,13 € (24 kuud); kohe tasudes hinnaga 99 € ja Huawei Nova nutitelefoni osamaksetega ostes sissemaksega 0 € ja igakuise osamaksega 12,46 € (24 kuud); kohe tasudes hinnaga 449 €.
  6. Osamaksete ennetähtaegsel tasumisel jääb kehtima tähtajaline kohustus.
  7. Liitumislepingu lõpetamisel osamaksete tasumise perioodi vältel tuleb tasuda käsitlustasu vastavalt osamaksetega vara müügilepingu tingimustele ning kõik tasumata osamaksed.
  8. Elisal on õigus Kampaania reegleid ja tingimusi ühepoolselt muuta ning täiendada, teavitades sellest Kampaanias osalejaid Elisa kodulehe vahendusel.

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.