„Lenovo tahvelarvuti tasuta“ kampaania tingimused

 1. Kampaania „Lenovo tahvelarvuti tasuta“ (edaspidi Kampaania) korraldajaks on Elisa Eesti AS (edaspidi Elisa).
 2. Kampaania toimub perioodil 20.04.2017 kuni 23.04.2017 või kuni kaupa jätkub (Kampaania periood).
 3. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud Elisa poolt käesolevate reeglitega ja Kampaania reklaam- ja lisamaterjalides märgitud tingimustega, mis on kõigile Kampaanias osalejatele kohustuslikud.
 4. Kampaanias osalevad kõik Elisa kliendid, kes kampaania toimumise perioodil avaldavad Elisa kodulehel soovi liituda MiNT Film (edaspidi Teenuspakett) mobiilne internet arvutis paketiga ning sõlmida 24 kuu pikkune osamaksetega vara müügileping Lenovo Tab 3 8“ tahvelarvuti ostmiseks.
 5. Veebivormi liitumissoovi sisestamise järgnevalt võetakse kliendiga kuni 5 tööpäeva jooksul ühendust, et täpsustada tarne.
 6. Kampaanias osalejale lisatakse Lenovo Tab 3 8“ osamaksetele 100% soodustus kogu osamaksete perioodi välteks.
 7. Kampaanias osalejad kohustuvad osamaksetega vara müügilepingus fikseeritud osamaksete summade tasumise perioodi vältel mitte muutma kasutatavat Teenuspaketti väiksema kuutasuga Teenuspaketi vastu.
 8. Osamaksete ennetähtaegsel tasumisel jääb kehtima tähtajaline kohustus.
 9. Liitumislepingu lõpetamisel osamaksete tasumise perioodi vältel tuleb tasuda käsitlustasu vastavalt osamaksetega vara müügilepingu tingimustele ning kõik tasumata osamaksed.
 10. Soodustus kaotab kehtivuse: 
  1) kui Kampaanias osaleja ei ole nõuetekohaselt täitnud Kampaania reegleid ja tingimusi ning Elisa poolt kehtestatud muid tingimusi (sh Elisaga sõlmitud liitumislepingu(te) ja selle lisade tingimusi). 
  2) Kampaanias osaleja poolt Elisaga sõlmitud liitumislepingu, mis on Soodustusega seotud, lõppemisel, samuti Kampaaniaga seotud mobiiltelefoninumbri kasutamise lõpetamisel (sh omanikuvahetuse korral).
 11. Elisal on õigus Kampaania reegleid ja tingimusi ühepoolselt muuta ning täiendada, teavitades sellest Kampaanias osalejaid Elisa kodulehe vahendusel.

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.