„Vabasta oma telefon: Samsungi meistriklass“ kampaania tingimused

  1. Kampaania „Vabasta oma telefon: Samsungi meistriklass“ (edaspidi Kampaania) korraldajaks on Elisa Eesti AS (edaspidi Elisa).
  2. Kampaania toimub perioodil 29.04.2017 kuni 21.05.2017 või kuni kaupa jätkub.
  3. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud Elisa poolt käesolevate reeglitega ja Kampaania reklaam- ja lisamaterjalides märgitud tingimustega, mis on kõigile Kampaanias osalejatele kohustuslikud.
  4. Kampaanias osalevad kõik Elisa uued ja olemasolevad füüsilisest isikust kliendid, kes soetavad kampaania toimumise perioodil Elisa esindusest või e-poest Samsung Galaxy S8 või Samsung Galaxy S8+ nutitelefoni koos nutipaketi või mobiilse interneti lisateenusega kuutasuga alates 10 eurot.
  5. Kampaanias osalejad saavad Samsung Galaxy S8 nutitelefoni osamaksetega ostes sissemaksega 0 eurot ja igakuise osamaksega 32 eurot (24 kuud) ning Samsung Galaxy S8+ nutitelefoni sissemaksega 0 eurot ja igakuise osamaksega 36 eurot (24 kuud).
  6. Liitumislepingu lõpetamisel osamaksete tasumise perioodi vältel tuleb tasuda käsitlustasu vastavalt osamaksetega vara müügilepingu tingimustele ning kõik tasumata osamaksed.
  7. Elisal on õigus Kampaania reegleid ja tingimusi ühepoolselt muuta ning täiendada, teavitades sellest Kampaanias osalejaid Elisa kodulehe vahendusel.

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.