Superseade ainult Elisa Raamatu kliendile

Kampaania tingimused


1. Kampaania "Superseade ainult Elisa Raamatu kliendile“ (edaspidi Kampaania) korraldajaks on Elisa Eesti AS (edaspidi Elisa).
2. Kampaaniaga liitumise periood on 01.12-03.12.2016 või kuni kaupa jätkub.
3. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud Elisa poolt käesolevate reeglitega ja Kampaania reklaam- ja lisamaterjalides märgitud tingimustega, mis on kõigile Kampaanias osalejatele kohustuslikud.
4. Kampaanias osalevad kõik Elisa füüsilisest isikust kliendid, kellel on kampaania toimumise perioodil kehtiv Elisa Raamatu teenusleping.
5. Eelpoolmainitud teenuspaketiga kampaania perioodil liitujad saavad Lenovo Tab 3 8  tahvelarvuti sissemaksega 0.00€ ja võimaluse jagada seadme soodushind 36 kuu peale ilma intressideta osamaksetega 3.95€.
6. Kampaania kehtib ainult Elisa veebivormis liitujatele. Veebivormi liitumissoovi sisestamise järgnevalt võetakse kliendiga kuni 5 tööpäeva jooksul ühendust, et täpsustada tarne.
7. Kampaania kehtib tähtajalise osamaksetega müügi lepingu sõlmimisel, millega kaasneb ka 36 kuud tähtajaline kohustus Elisa Raamatu teenuspaketi kasutamiseks hinnaga 8.99€ kuus.
8. Tähtajalise liitumislepingu ennetähtaegsel lõpetamisel tuleb tasuda käsitlustasu vastavalt liitumislepingu tingimustele ning järelmakse jääkväärtus.
9. Kui Kampaanias osaleja ei ole oma kohustusi Elisa ees nõuetekohaselt täitnud, siis on Elisal õigus Soodustust mitte rakendada.
10. Soodustus kaotab kehtivuse:
10.1. kui Kampaanias osaleja ei ole nõuetekohaselt täitnud Kampaania reegleid ja tingimusi ning Elisa poolt kehtestatud muid tingimusi (sh Elisa'ga sõlmitud liitumislepingu(te) ja selle lisade tingimusi).
10.2. Kampaanias osaleja poolt Elisa'ga sõlmitud liitumislepingu, mis on Soodustusega seotud, lõppemisel, samuti Kampaaniaga seotud mobiiltelefoninumbri kasutamise lõpetamisel (sh omanikuvahetuse korral).
11. Elisa'l on õigus Kampaania reegleid ja tingimusi ühepoolselt muuta ning täiendada, teavitades sellest Kampaanias osalejaid Elisa kodulehe vahendusel.

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.