Kõnepakettide tingimused (kuni 31.03.2016)

Elisa Soodne 2,5 tingimused

 • Elisa Soodne 2,5 on numbripõhise miinimumarvega üksikpakett. Paketi miinimum­arve sisse arvestatakse vaid Eestisisesed kõned. Miinimumarvesse kuuluvad Eestisisesed kõned (sh kõneposti kõned) ja kõnede suunamine Eesti operaatorite numbritele. Kõik ülejäänud tarbitud teenused lisatakse miinimumarvele.
 • Kasutades Elisa Soodne 2,5 paketti perelahendusena kehtib igale numbrile numbripõhine miinimumarve (kõikidele numbritele isiklik ja eraldi). Paketi miinimumarve sisse arvestatakse vaid Eestisisesed kõned. Miinimumarvesse kuuluvad Eestisisesed kõned (sh kõneposti kõned) ja kõnede suunamine Eesti operaatorite numbritele. Kõik ülejäänud tarbitud teenused lisatakse miinimum­arvele. Perepaketis olevate numbrite omavahelised häälkõned on tasuta (minutihind 0.-)
 • Arveldusperioodil kasutamata jäänud miinimumarve summat järgmisesse kuusse üle ei kanta.
 • Miinimumarve on kuu täpsusega. Esimesel mittetäielikul arveldusperioodil ehk liitumiskuul miinimumarve nõue ei kehti, tarbitud teenuste eest tuleb tasuda kehtiva hinnakirja alusel.
 • Paketivahetuse korral või liitumislepingu lõpetamise korral kasutamata jäänud miinimumarve summat ei tagastata ega kanta edasi järgmisesse arveldusperioodi.
  Paketivahetuskuul kehtib miinimumarve nõue. Uue paketi hinnad ja uus miinimumarve summa jõustuvad tagasiulatuvalt paketivahetuskuu algusest.
 • Miinimumarve nõue kehtib ka perioodil, mil teenuste osutamine kliendile on piiratud. Klient saab sel perioodil teenuseid kasutada piiratud osas, kuid kohustub tasuma Elisale miinimumarveid kuni liitumislepingu lõpetamiseni.
 • Erandjuhul võivad arveldusperioodi lõppkuupäeva viimastel tundidel tarbitud teenuste kirjed kanduda järgmisesse arveldusperioodi.
 • Pakettidele saab juurde osta kõiki Elisa erakliendi lisateenuseid, automaatselt on kõikidele klientidele avatud mahupõhine m-interneti teenus (2.28 €/MB). Teenuse eest tuleb tasuda ainult juhul, kui andmesidet tarbitakse. Kui klient teenust ei tarbi, siis ei tule selle eest tasuda.

Elisa Lastepakett tingimused

Elisa Lastepakett on kuutasuline üksikpakett, mille kasutajaks võib olla kuni 18-aastane isik (k.a) (liitumisel on vaja lapse isikut tõendavat dokumenti); liitumisleping vormistatakse täisealise isiku nimele. Elisa Lastepaketti müüakse ainult Elisa esindustes.

 • Kuutasule lisanduvad ning vastava teenuse kohta kehtiva eraldi hinnakirja järgi maksustatakse ka kõik eelpool nimetamata ja järgnevalt loetletud teenused: kohalikud, rahvusvahelised ja rändlusteenused; MMSid; m-interneti päevapiletite tellimine; kõnekaardi laadimine; lisateenuste kuumaksed; ühekordsed tasud; kõned käibemaksuvabadele annetusnumbritele; M-loto; M-parkimine; M-pilet ja M-ostud ning eritariifsed kõned ja SMSid.
 • Paketi kuutasu sisaldab 50 MB tasuta Eesti-sisest andmesidet (mobiilset internetti), seda ületava mahu korral tuleb tasuda 0.06 €/MB.
 • Kuutasu arvestatakse kuu täpsusega. Esimesel mittetäielikul arveldusperioodil ehk liitumiskuul on kuutasu proportsionaalne võrgus aktiivselt oldud ajaga.
 • Paketivahetuskuul kehtib kuutasu täies ulatuses. Uue paketi hinnad ja uus kuutasu jõustuvad tagasiulatuvalt paketivahetuskuu algusest.
 • Kuutasu kehtib ka perioodil, mil kliendile teenuste osutamine on piiratud. Klient saab nimetatud perioodil teenuseid kasutada piiratud osas, kuid kohustub tasuma Elisale kuutasu kuni liitumislepingu lõpetamiseni.
 • Erandjuhul võivad arveldusperioodi lõppkuupäeva viimastel tundidel tarbitud teenuste kirjed kanduda järgmisesse arveldusperioodi.
 • Elisa Lastepaketile saab lisaks osta kõiki Elisa pakutavaid erakliendi lisateenuseid, automaatselt on kõikidele klientidele avatud mahupõhine m-interneti teenus (50 MB lisatasuta, alates 51. MB'st 0,06 €/MB). Teenuse eest tuleb tasuda ainult juhul, kui andmesidet tarbitakse. Kui klient teenust ei tarbi, st M-Internetti ei kasuta, siis ei tule selle eest tasuda.
 • Kui Elisa Lastepaketi kasutaja saab 19-aastaseks, on Elisal õigus vahetada pakett 5.- miinimumarvega paketi vastu, teavitades sellest klienti kirjalikult 1 kuu ette.
 • Elisal on õigus pakettide hinnakirja ja tingimusi ühepoolselt muuta ja täiendada Elisa Eesti AS-i teenuste kasutamise üldtingimustes sätestatud alustel ja korras.

Seeniorpakett tingimused

 • Seeniorpaketiga liitumiseks peab mobiilinumbri kasutaja olema vähemalt 60-aastane, selle kinnituseks tuleb liitumisel esitada isikut tõendav dokument.
 • Seeniorpakett sisaldab igas arveldusperioodis 30 minutit tasuta kõneaega kõikide Eesti operaatorite võrkudesse helistamiseks, alates 31. minutist võetakse kõneminutite eest tasu hinnakirja alusel.
 • Kõikide tarbitud teenuste (sh alates 31. minutist kõneminutite tasu) maksumus lisandub kuutasule.
 • Mittetäielikul arveldusperioodil (st nii liitumis- kui ka lõpetamiskuul) on kuutasu proportsionaalne võrgus aktiivselt oldud päevadega.
 • Kui Seeniorpaketi kasutaja ei ole 6 kuu jooksul kasutanud mobiilinumbrit ei helistamiseks ega kõnede vastuvõtmiseks (sh SMSide saatmiseks või vastuvõtmiseks), on Elisal õigus muuta pakett 5.- miinimumarvega paketiks, teavitades sellest klienti 1 kuu kirjalikult ette.
 • Kuutasu nõue kehtib ka perioodil, mil teenuste osutamine kliendile on piiratud. Klient saab sel perioodil teenuseid kasutada piiratud osas, kuid kohustub tasuma Elisale miinimumarveid kuni liitumislepingu lõpetamiseni.
 • Erandjuhul võivad arveldusperioodi lõppkuupäeva viimastel tundidel tarbitud teenuste kirjed kanduda järgmisesse arveldusperioodi.
 • Paketile saab lisaks osta kõiki Elisa lisateenuseid, automaatselt on kõikidele klientidele avatud mahupõhine m-interneti teenus (2,28 €/MB). Teenuse eest tuleb tasuda ainult juhul, kui andmesidet tarbitakse. Kui klient m-internetti ei kasuta, siis ei tule selle eest tasuda.

Elisa kõnepakettide hinnakiri

Elisa Soodne 2,5Elisa LastepakettSeeniorpakett
Kõneminuti hind 0,025 €/minut (Min. arve sees 100 kõneminutit) 0,05 € /min 30 minutit kõneaega (edasi 0,05 € /min)
SMS hind 0,06€ / tk 0,06€ /tk 0,06€
Min.arve/kuutasu 2,50€ kuus
(miinimumarve)
1€ (kuutasu) 1€ (kuutasu)
Kõnealustustasu 0€ 0€ 0€

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.