Office 365 koos tahvliga

 1. Kampaania "Office 365 koos tahvliga“ (edaspidi Kampaania) korraldajaks on Elisa Eesti AS (edaspidi Elisa).
 2. Kampaania toimub perioodil 21.06.2016 kuni 31.12.2016 või kuni kaupa jätkub.
 3. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud Elisa poolt käesolevate reeglitega ja Kampaania reklaam- ja lisamaterjalides märgitud tingimustega, mis on kõigile Kampaanias osalejatele kohustuslikud.
 4. Kampaanias osalevad kõik Elisa olemasolevad juriidilisest isikust kliendid  (edaspidi Kampaanias osalejad), kes soetavad Elisa´st Kampaania toimumise perioodil tahvelarvuti Lenovo IdeaTab MIIX 310-10ICR (edaspidi Seade) koos MiNT tahvelarvutis paketiga alates kuutasust 13,20 € (km-ga) ja Office 365 Business Essential lisateenusega alates kuutasust 5,04 € (km-ga).
 5. Eelmainitud kuutasuga paketiga ja lisateenusega kampaania perioodil liitujad saavad Seadme sissemaksega 0 € ja soodushinnaga 342 € (tavahind 399 €) ja võimaluse jagada Seadme soodushind 24 või 36 kuu peale ilma intressideta.
 6. Lisaks pakub Elisa Kampaanias osalejatele Elisa Office 365 teenusega tasuta kasutajapõhist seadistusteenust (edaspidi Teenus). Kasutajapõhine seadistusteenus hõlmab endas Kampaanias osaleja ühe kasutaja andmete seadistamist.
 7. Seadme soodushind ja tasuta Teenus edaspidi koos Soodustus.
 8. Kampaania pakkumine kehtib tähtajalise osamaksetega vara müügilepingu sõlmimise või vara müügilepingu sõlmimisel.
 9. Osamaksete ennetähtaegsel tasumisel jääb kehtima tähtajaline Liitumisleping.
 10. Liitumislepingu lõpetamisel osamaksete tasumise perioodi vältel tuleb tasuda käsitlustasu vastavalt osamaksetega vara müügilepingu tingimustele ning kõik tasumata osamaksed.
 11. Kui Kampaanias osaleja ei ole oma kohustusi Elisa ees nõuetekohaselt täitnud, siis on Elisal õigus Soodustust mitte rakendada.
 12. Soodustus kaotab kehtivuse:
  1. kui Kampaanias osaleja ei ole nõuetekohaselt täitnud Kampaania reegleid ja tingimusi ning Elisa poolt kehtestatud muid tingimusi (sh Elisa'ga sõlmitud liitumislepingu(te) ja selle lisade tingimusi).
  2. Kampaanias osaleja poolt Elisa'ga sõlmitud liitumislepingu, mis on Soodustusega seotud, lõppemisel, samuti Kampaaniaga seotud mobiiltelefoninumbri kasutamise lõpetamisel (sh omanikuvahetuse korral).
 13. Elisa'l on õigus Kampaania reegleid ja tingimusi ühepoolselt muuta ning täiendada, teavitades sellest Kampaanias osalejaid Elisa kodulehe vahendusel.

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.