Kontoripaketiga liitujale tasuta ruuter

 1. Kampaania „Kontoripaketiga liitujale tasuta ruuter“ (edaspidi Kampaania) korraldajaks on Elisa Eesti AS (edaspidi Elisa).
 2. Kampaania toimub perioodil 18.04.16 kuni 15.05.2016 või kuni ruutereid jätkub (edaspidi Kampaania periood).
 3. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud Elisa poolt käesolevate reeglitega ja Kampaania reklaam- ja lisamaterjalides märgitud tingimustega, mis on kõigile Kampaanias osalejatele kohustuslikud.
 4. Kampaanias osalevad kõik Elisa uued ja olemasolevad juriidilised isikust kliendid, kes liituvad Kampaania perioodil MiNT Kontoris S või MiNT Kontoris XL mobiilse interneti teenusega (edaspidi Teenus) ning sõlmivad osamaksetega vara müügilepingu ruuter Huwei B315 (edaspidi Seade) ostmiseks (edaspidi Kampaanias osalejad).
 5. Kampaanias osalejad saavad Seadme sissemaksega 0€ ja igakuise kuumaksega 0€ (tavahind 24 osamakse puhul 5,25€) (edaspidi Soodustus).
 6. Kampaania kehtib 24-kuulise vara müügilepingu sõlmimisel.
 7. Osamaksetega vara müügilepingu ennetähtaegsel lõpetamisel tuleb tasuda käsitlustasu vastavalt osamaksetega vara müügilepingu tingimustele ning osamaksetega vara müügilepingu puhul antud hetkeks Seadme eest tasumata osamaksed.
 8. Soodustus kaotab kehtivuse:
  1. kui Kampaanias osaleja ei ole nõuetekohaselt täitnud Kampaania reegleid ja tingimusi ning Elisa poolt kehtestatud muid tingimusi (sh Elisa'ga sõlmitud liitumislepingu(te) ja selle lisade tingimusi).
  2. Kampaanias osaleja poolt Elisa'ga sõlmitud liitumislepingu, mis on Soodustusega seotud, lõppemisel, samuti Kampaaniaga seotud mobiiltelefoninumbri kasutamise lõpetamisel (sh omanikuvahetuse korral).
 9. Elisa'l on õigus Kampaania reegleid ja tingimusi ühepoolselt muuta ning täiendada, teavitades sellest Kampaanias osalejaid Elisa kodulehe vahendusel.

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.