iPhone SE tingimused

 1. Kampaania " Uus iPhone SE 100€ soodsamalt!“ (edaspidi Kampaania) korraldajaks on Elisa Eesti AS (edaspidi Elisa).
 2. Kampaania toimub perioodil 11.07.2016 kuni 14.08.2016 (k.a) või kuni kaupa jätkub.
 3. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud Elisa poolt käesolevate reeglitega ja Kampaania reklaam- ja lisamaterjalides märgitud tingimustega, mis on kõigile Kampaanias osalejatele kohustuslikud.
 4. Kampaanias osalevad kõik Elisa uued ja olemasolevad juriidilisest isikust kliendid (edaspidi Kampaanias osalejad), kes soetavad Elisa´st Kampaania toimumise perioodil iPhone SE nutitelefoni koos mobiilset internetiteenust sisaldava äripaketi alates kuutasust 24 € (km-ga), MiNT Mobiilis lisateenusega alates kuutasust 16,74 € (km-ga) või Pilvekontor 365 alates kuutasust 28,68 € (km-ga).
 5. Eelmainitud kuutasuga paketiga kampaania perioodil liitujad saavad iPhone SE nutitelefoni 100€ soodsamalt (edaspidi Soodustus).
 6. Kampaania pakkumine kehtib 24-kuulise tähtajalise osamaksetega vara müügilepingu või vara müügilepingu sõlmimisel.
 7. Osamaksete ennetähtaegsel tasumisel jääb kehtima tähtajaline Liitumisleping.
 8. Liitumislepingu lõpetamisel osamaksete tasumise perioodi vältel tuleb tasuda käsitlustasu vastavalt osamaksetega vara müügilepingu tingimustele ning kõik tasumata osamaksed.
 9. Kui Kampaanias osaleja ei ole oma kohustusi Elisa ees nõuetekohaselt täitnud, siis on Elisal õigus Soodustust mitte rakendada.
 10. Soodustus kaotab kehtivuse:

10.1.             Kui Kampaanias osaleja ei ole nõuetekohaselt täitnud Kampaania reegleid ja tingimusi ning Elisa poolt kehtestatud muid tingimusi (sh Elisa'ga sõlmitud liitumislepingu(te) ja selle lisade tingimusi).

10.2.             Kampaanias osaleja poolt Elisa'ga sõlmitud liitumislepingu, mis on Soodustusega seotud, lõppemisel, samuti Kampaaniaga seotud mobiiltelefoninumbri kasutamise lõpetamisel (sh omanikuvahetuse korral).

 1. Elisa'l on õigus Kampaania reegleid ja tingimusi ühepoolselt muuta ning täiendada, teavitades sellest Kampaanias osalejaid Elisa kodulehe vahendusel.

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.