Asukoht loeb

Kampaania tingimused

1. Kampaania „Mobiilne internet arvutis ja kontoris teenusega seade TASUTA!“ (edaspidi Kampaania) korraldajaks on Elisa Eesti AS (edaspidi Elisa).

2. Kampaania toimub perioodil 26.05.16 kuni 31.10.2016 või kuni kaupa jätkub (edaspidi Kampaania periood). 

3. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud Elisa poolt käesolevate reeglitega ja Kampaania reklaam- ja lisamaterjalides märgitud tingimustega, mis on kõigile Kampaanias osalejatele kohustuslikud.

4. Kampaanias osalevad kõik Elisa uued ja olemasolevad juriidilised isikust kliendid (edaspidi Kampaanias osalejad), kes liituvad Kampaania perioodil:

  • MiNT Kontoris paketiga alates kuutasust 22 € (KM-ta) ning sõlmivad vara müügilepingu Huawei B315 4G ruuteri ostmiseks.
  • MiNT Arvutis paketiga alates kuutasust 4,49 € (KM-ta) ning sõlmivad vara müügilepingu Huawei E3372 USB LTE modemi ostmiseks.
  • MiNT Arvutis paketiga alates kuutasust 14 € (KM-ga) ning sõlmivad vara müügilepingu Huawei E5577Cs 4G taskuruuteri ostmiseks.

5. Eelmainitud kuutasuga paketiga kampaania perioodil liitujad saavad (edaspidi Soodustus):

  • Huawei B315 4G ruuteri tasuta;
  • Huawei E3372 USB LTE modemi tasuta;
  • Huawei E5577Cs 4G taskuruuteri tasuta.

6. Kampaania pakkumine kehtib 24-kuulise tähtajalise vara müügilepingu sõlmimisel.

7. Liitumislepingu lõpetamisel 24-kuulise perioodi vältel tuleb tasuda käsitlustasu vastavalt vara müügilepingu tingimustele.

8. Kui Kampaanias osaleja ei ole oma kohustusi Elisa ees nõuetekohaselt täitnud, siis on Elisal õigus Soodustust mitte rakendada.

9. Soodustus kaotab kehtivuse:

9.1. Kui Kampaanias osaleja ei ole nõuetekohaselt täitnud Kampaania reegleid ja tingimusi ning Elisa poolt kehtestatud muid tingimusi (sh Elisa'ga sõlmitud liitumislepingu(te) ja selle lisade tingimusi).

9.2. Kampaanias osaleja poolt Elisa'ga sõlmitud liitumislepingu, mis on Soodustusega seotud, lõppemisel, samuti Kampaaniaga seotud mobiiltelefoninumbri kasutamise lõpetamisel (sh omanikuvahetuse korral). 

10. Elisa'l on õigus Kampaania reegleid ja tingimusi ühepoolselt muuta ning täiendada, teavitades sellest Kampaanias osalejaid Elisa kodulehe vahendusel.

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.