„Lenovo sülearvuti koos Pilvekontor Arvutis Premium S paketiga“ kampaania tingimused

1. Kampaania „Lenovo sülearvuti koos Pilvekontor Arvutis Premium S paketiga“ (edaspidi Kampaania) korraldajaks on Elisa Eesti AS (edaspidi Elisa).
2. Kampaania toimub perioodil 01.03.2017 kuni 30.04.2017 (k.a) või kuni kaupa jätkub.
3. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud Elisa poolt käesolevate reeglitega ja Kampaania reklaam- ja lisamaterjalides märgitud tingimustega, mis on kõigile Kampaanias osalejatele kohustuslikud.
4. Kampaanias osalevad kõik Elisa uued ja olemasolevad juriidilisest isikust kliendid (edaspidi Kampaanias osalejad), kes soetavad Elisa´st Kampaania toimumise perioodil:

4.1. Lenovo B50-50 osamaksetega sülearvuti (edaspidi seade) koos Pilvekontor Arvutis Premium S teenuspaketiga (edaspidi teenus).
4.2. Lenovo B50-50 sülearvuti sissemaksega 0 € ja osamaksega 16,50 € (24 kuud KM-ga) või 10,99 € (36 kuud KM-ga). Seadme osamaksete lõpphinnaks kujuneb 396 € koos KM-ga (Seadme kliendihinnaks on 469 € koos KM-ga).

5.1. Tasuta Huawei E3372 USB LTE modem

5.1.1. Eelnimetatud teenuspaketiga kampaania perioodil liitujad saavad Huawei E3372 USB LTE modemile kliendihinnast 100% soodustust.
5.1.2. Nimetatud pakkumine kehtib üksnes koos Lenovo B50-50 sülearvuti tähtajalise osamaksetega vara müügilepingu sõlmimisel.
5.1.3. Liitumislepingu lõpetamisel osamaksete tasumise perioodi vältel tuleb tasuda käsitlustasu vastavalt osamaksetega vara müügilepingu tingimustele ning kõik tasumata osamaksed.

6. Pilvekontor Arvutis Premium S paketiga kampaania perioodil liitujad saavad:
6.1. Tasuta Seadistusteenust

6.1.1. Kampaanias osalejatele pakub Elisa Office 365 tasuta kasutajapõhist seadistusteenust (edaspidi Teenus). Kasutajapõhine seadistusteenus hõlmab endas Kampaanias osaleja ühe kasutaja andmete seadistamist.
6.1.2. Tasuta seadistusteenuse eelduseks on Elisa Pilvekontor Arvutis Premium S paketiga liitumine.
6.1.3. Tasuta seadistusteenus ning konsultatsioon toimub Elisa Äriklienditeeninduses Sõpruse puiestee 145, Tallinn aadressil. Eelnevalt on vajalik broneerida kohtumine tehnikakonsultandi juurde telefonil 6 600 620.
6.1.4. Tasuta seadistusteenus kehtib kliendile 3 kuud alates Pilvekontor Arvutis Premium S paketiga liitumisest.
6.1.5. Tasuta seadistusteenuse õigus kaotab kehtivuse, juhul kui klient ei ilmu eelnevalt kokkulepitud ajal tehnikakonsultandi vastuvõtule.

7. Kampaania pakkumine kehtib 24- või 36-kuulise tähtajalise osamaksetega vara müügilepingu sõlmimisel korral.
8. Osamaksete ennetähtaegsel tasumisel jääb kehtima tähtajaline Liitumisleping.
9. Liitumislepingu lõpetamisel osamaksete tasumise perioodi vältel tuleb tasuda käsitlustasu vastavalt osamaksetega vara müügilepingu tingimustele ning kõik tasumata osamaksed.

10. Soodustus kaotab kehtivuse:

10.1. Kui Kampaanias osaleja ei ole nõuetekohaselt täitnud Kampaania reegleid ja tingimusi ning Elisa poolt kehtestatud muid tingimusi (sh Elisa'ga sõlmitud liitumislepingu(te) ja selle lisade tingimusi).
10.2. Kampaanias osaleja poolt Elisa'ga sõlmitud liitumislepingu, mis on Soodustusega seotud, lõppemisel, samuti Kampaaniaga seotud mobiiltelefoninumbri kasutamise lõpetamisel (sh omanikuvahetuse korral).

11. Elisa'l on õigus Kampaania reegleid ja tingimusi ühepoolselt muuta ning täiendada, teavitades sellest Kampaanias osalejaid Elisa kodulehe vahendusel. 

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.