„Samsungi nutitelefon 0 intressiga ja nutikindlustus 3 kuuks tasuta!“ kampaania tingimused

 1. Kampaania „Samsungi nutitelefon 0 intressiga ja nutikindlustus 3 kuuks tasuta!“ (edaspidi Kampaania) korraldajaks on Elisa Eesti AS (edaspidi Elisa).
 2. Kampaania toimub perioodil 21.08.2017 kuni 17.09.2017 või kuni kaupa jätkub.
 3. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud Elisa poolt käesolevate reeglitega ja Kampaania reklaam- ja lisamaterjalides märgitud tingimustega, mis on kõigile Kampaanias osalejatele kohustuslikud.
 4. Kampaanias osalevad kõik Elisa uued ja olemasolevad juriidilisest isikust kliendid, kes soetavad kampaania toimumise perioodil nutitelefoni Samsung Galaxy A3 (2017), Samsung Galaxy A5 (2017), Samsung Galaxy J3 (2017) või Samsung Galaxy S8 ning liituvad nutikindlustuse teenusega.
 5. Kampaanias osalejad saavad nutikindlustuse teenuse esimesed kolm kuud tasuta. Edasi jätkub tavapärane kuutasu lepingu lõpuni. Kindlustusteenuse pakkuja on If P&C Insurance AS, kindlustust vahendab Elisa Eesti AS. Tutvu Kindlustuse üldtingimustega ja Elisa nutikindlustuse tingimustega.
 6. Elisal on õigus Kampaania reegleid ja tingimusi ühepoolselt muuta ning täiendada, teavitades sellest Kampaanias osalejaid Elisa kodulehe vahendusel.
 1. Kampaania kehtib 24-kuulise tähtajalise osamaksetega vara müügilepingu või vara müügilepingu sõlmimisel.
 2. Osamaksete ennetähtaegsel tasumisel jääb kehtima tähtajaline liitumisleping.
 3. Kui kampaanias osaleja lõpetab liitumislepingu osamaksete tasumise perioodi vältel, tuleb tal tasuda osamaksetega vara müügilepingu tingimuste alusel käsitlustasu ja kõik tasumata osamaksed.
 4. Soodustust ei pakuta või soodustus kaotab kehtivuse juhul, kui
  1. kampaanias osaleja ei ole nõuetekohaselt täitnud kampaania reegleid ja tingimusi ning muid Elisa kehtestatud (sh Elisaga sõlmitud liitumislepingu(te) ja selle lisade) tingimusi;
  2. lõppeb kampaanias osaleja poolt Elisaga sõlmitud liitumisleping, mis on soodustusega seotud, kampaanias osaleja vahetab paketti, lõpetab liidesed, samuti kampaaniaga seotud mobiiltelefoninumbri kasutamise lõpetamisel (sh omanikuvahetuse korral).
  3. kampaanias osaleja finantsseisund või finantskäitumine ei vasta Elisa krediidinõuetele.
 5. Elisal on õigus Kampaania reegleid ja tingimusi ühepoolselt muuta ning täiendada, teavitades sellest Kampaanias osalejaid Elisa kodulehe vahendusel.

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.