Kampaania "Eripakkumine" tingimused

 1. Kampaania „Eripakkumine“ (edaspidi kampaania) korraldaja on Elisa Eesti AS (edaspidi Elisa).
 2. Kampaaniaga liitumise periood on 01.05.2017 kuni 31.05.2017 (k.a).
 3. Kampaania läbiviimise korra on kehtestanud Elisa käesolevate reeglite ning kampaania reklaam- ja lisamaterjalides märgitud tingimustega, mis on kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
 4. Kampaanias saavad osaleda Elisa olemasolevad, lepingu muudatustest mõjutatud juriidilisest isikust kliendid (edaspidi kampaanias osalejad).
 5. Kampaania perioodil saavad kampaanias osalejad soovitud nutitelefoni kliendihinnast 200 eurot soodsamalt (edaspidi soodustus). Soodustust ei saa vormistada e-poes.
 6. Kampaania kehtib 24-kuulise tähtajalise osamaksetega vara müügilepingu või vara müügilepingu sõlmimisel.
 7. Osamaksete ennetähtaegsel tasumisel jääb kehtima tähtajaline liitumisleping.
 8. Kui kampaanias osaleja lõpetab liitumislepingu osamaksete tasumise perioodi vältel, tuleb tal tasuda osamaksetega vara müügilepingu tingimuste alusel käsitlustasu ja kõik tasumata osamaksed.
 9. Kui kampaanias osaleja ei ole täitnud oma kohustusi Elisa ees nõuetekohaselt, on Elisal õigus soodustust mitte pakkuda või pakkumine katkestada.
 10. Soodustust ei pakuta või soodustustus kaotab kehtivuse juhul, kui
  1. kampaanias osaleja ei ole nõuetekohaselt täitnud kampaania reegleid ja tingimusi ning muid Elisa kehtestatud (sh Elisaga sõlmitud liitumislepingu(te) ja selle lisade) tingimusi;
  2. lõppeb kampaanias osaleja poolt Elisaga sõlmitud liitumisleping, mis on soodustusega seotud, kampaanias osaleja vahetab paketti, lõpetab liidesed, samuti kampaaniaga seotud mobiiltelefoninumbri kasutamise lõpetamisel (sh omanikuvahetuse korral).
  3. kampaanias osaleja finantsseisund või finantskäitumine ei vasta Elisa krediidinõuetele.
 1. Elisal on õigus kampaania reegleid ja tingimusi ühepoolselt muuta ning täiendada, teavitades kampaanias osalejaid sellest Elisa kodulehe vahendusel.

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.