Sügisele vastu uue telefoniga

 1. Kampaania "Huawei“ (edaspidi Kampaania) korraldajaks on Elisa Eesti AS (edaspidi Elisa).
 2. Kampaania toimub perioodil 12.09.2016 kuni 09.10.2016 või kuni kaupa jätkub.
 3. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud Elisa poolt käesolevate reeglitega ja Kampaania reklaam- ja lisamaterjalides märgitud tingimustega, mis on kõigile Kampaanias osalejatele kohustuslikud.
 4. Kampaanias osalevad kõik Elisa uued ja olemasolevad juriidilisest isikust kliendid (edaspidi Kampaanias osalejad), kes soetavad Elisa´st Kampaania toimumise perioodil Huawei P8 Lite ; Huawei P9 Lite; Huawei P9 Dual SIM nutitelefoni koos nutipaketi või mobiilse interneti lisateenusega alates kuutasust 6,6 € (km-ga).
 5. Kampaanias osalejad saavad  Huawei P8 Lite nutitelefoni sissemaksega 0€ ja igakuise osamaksega 6,95 €;  Huawei P9 Lite nutitelefoni sissemaksega 0€ ja igakuise osamaksega 9,65 €; Huawei P9 Dual SIM nutitelefoni sissemaksega 0€ ja igakuise osamaksega 21,75 €.
 6. Huawei P9 Lite nutitelefoni ostjad saavad kampaaniaperioodil nutitelefoniga kaasa tasuta Huawei Color Band A1 nutivõru. Pakkumine kehtib kuni nutivõrusid jätkub.
 7. Liitumislepingu lõpetamisel osamaksete tasumise perioodi vältel tuleb tasuda käsitlustasu vastavalt osamaksetega vara müügilepingu tingimustele ning kõik tasumata osamaksed.
 8. Soodustus kaotab kehtivuse:
  1. kui Kampaanias osaleja ei ole nõuetekohaselt täitnud Kampaania reegleid ja tingimusi ning Elisa poolt kehtestatud muid tingimusi (sh Elisa'ga sõlmitud liitumislepingu(te) ja selle lisade tingimusi).
  2. Kampaanias osaleja poolt Elisa'ga sõlmitud liitumislepingu, mis on Soodustusega seotud, lõppemisel, samuti Kampaaniaga seotud mobiiltelefoninumbri kasutamise lõpetamisel (sh omanikuvahetuse korral).
 9. Elisa'l on õigus Kampaania reegleid ja tingimusi ühepoolselt muuta ning täiendada, teavitades sellest Kampaanias osalejaid Elisa kodulehe vahendusel.
 1. Kampaania pakkumine kehtib 24-kuulise tähtajalise osamaksetega vara müügilepingu või vara müügilepingu sõlmimisel.
 2. Osamaksete ennetähtaegsel tasumisel jääb kehtima tähtajaline Liitumisleping.

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.