Kuupilet

 Kuupileti hindKuupileti andmemaht
Regioon 1 18 € 1 GB
Regioon 2 30 € 1 GB

Esimese regiooni riigid:

Austria, Belgia, Bulgaaria, Hispaania, Holland, Horvaatia, Iirimaa, Itaalia, Kreeka, Küpros, Leedu, Luksemburg, Läti, Malta, Poola, Portugal, Prantsusmaa, Rootsi, Rumeenia, Saksamaa, Slovakkia, Sloveenia, Soome, Suurbritannia, Taani, Tšehhi ja Ungari. Lisaks Norra, Island, Liechtenstein ja Fääri saared.

Teise regiooni riigid:

Austria, Belgia, Bulgaaria, Hispaania, Holland, Horvaatia, Iirimaa, Itaalia, Kreeka, Küpros, Leedu, Luksemburg, Läti, Malta, Poola, Portugal, Prantsusmaa, Rootsi, Rumeenia, Saksamaa, Slovakkia, Sloveenia, Soome, Suurbritannia, Taani, Tšehhi ja Ungari. Lisaks Norra, Island, Liechtenstein, Fääri saared, Ameerika Ühendriigid, Ukraina ja Venemaa.

Teenuse tingimused:

 1. Kuupiletiga saab Regioonis 1 ühes kalendrikuus kasutada 18 € eest 1 GB internetti ning Regioonis 2 30 € eest 1 GB internetti.
 2. MiNT Roaming kuupilet on regioonipõhine teenus. Näide: Sa maandud hommikul Vantaa lennuväljal Soomes (MiNT Roamingu kuupileti 1. regioon) ja kasutad seal 700 MB andmesidet. Samal päeval lendad edasi Türki (väljaspool kuupileti regioone), kus kasutad 10 MB andmesidet (hinnaga 1,5 €/MB). Andmesidekulu oli sellel kalendripäeval 18 + 15 = 33 €. Kui lendad samal kalendrikuul tagasi, saad kasutada järelejäänud 324 MB kuupileti kuumahust ära näiteks Vantaa lennujaamas ja Sinu andmesidekulu ei tõuse.
 3. Regiooni vahetudes ei rakendu automaatselt uue regiooni kuupilet.
 4. Regioonides nimetamata välisriikides, laevadel ja lennukites arvestatakse mobiilse interneti tarbimist mahupõhiselt. Roaming interneti hinnakirjaga saad tutvuda siin.
 5. MiNT Roaming kuupileti puhul on võimalik kasutada nii 2G; 3G; 3,5G ja 4G mobiilse interneti sagedusi, olenevalt millist võrku seade toetab ning SIM-kaarti kasutab.
 6. MiNT Roaming kuupileti tasu ei sisalda kõne ega SMSe. Roamingu kõnede hinnakiri on kättesaadav siin ja välismaale helistamise hinnakiri siin.
 7. MiNT Roaming kuupilet kehtib kalendrikuu lõpuni. Kuupileti kehtivus lõppeb Eesti aja järgi 00:00.
 8. Kui kalendrikuu kasutatav paketipõhine andmesidemaht täitub, piiratakse mobiilse andmeside kasutamist kuni kalendrikuu lõpuni. Kalendrikuu algab kuu esimese päevaga ja lõppeb kuu viimase päevaga.
 9. Elisa teavitab klienti lähenevast andmesidemahu täitmisest ning andmesidemahu täitmisest ja piirangu seadmisest SMSi vahendusel kliendi kontaktnumbrile.
 10. Andmemahu täitumisel on võimalik juurde tellida lisa andmemahtu. Loe täpsemalt lisa andmemahu tellimise ja tingimuste koht siit.
 11. MiNT Roaming kuupilet ei ole ette nähtud P2P (peer-to-peer - kasutajalt kasutajale) failivahetusprogrammide või M2M (machine-to-machine - seadmelt seadmele) vahendusel andmete üles- või allalaadimiseks.
 12. MiNT Roaming kuupilet ei ole ette nähtud tegevusteks, millega kaasnevad suuremahulised ja pidevad andmesidesessioonid. Elisa jätab endale õiguse piirata või prioritiseerida internetiühenduse tüüpe, mis koormavad mobiili- ja andmesidevõrke või tekitavad teistele klientidele või internetiteenuste kasutajatele häireid teenuste kasutamisel.
 13. MiNT Roaming kuupileti kasutamisel kohustub klient järgima lisaks nimetatud tingimustele ka Elisa Eesti AS internetiteenuse kasutamise tingimusi, millega on võimalik tutvuda siin.
 14. Elisal on õigus MiNT Romaing kuupileti tingimusi ühepoolselt muuta ja täiendada Elisa Eesti AS teenuste kasutamise üldtingimustes sätestatud alustel ja korras.
 15. Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu 20%.

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.