Mint roaming paketid

Käesolevad tingimused kehtivad MiNT Roaming pakettidele MiNT Business Finland; MiNT Business Baltics; MiNT Business Russia; MiNT Business Regional (edaspidi nimetatud Roaming paketid).

 1. Roaming pakettidega saavad liituda nii olemasolevad kui ka uued juriidilisest isikust kliendid.
 2. Roaming paketiga liitumise ühekordne tasu on 2,8 eurot (hinnale lisandub käibemaks).
 3. Roaming paketid on kuutasulised üksikpaketid. See tähendab, et igale mobiilinumbrile kehtib eraldi kuutasu vastavalt valitud Roaming paketile.
 4. Kuutasud vastavalt Roaming paketile:
  1. MiNT Business Finland 15 EUR + KM
  2. MiNT Business Baltics 15 EUR + KM
  3. MiNT Business Russia 15 EUR + KM
  4. MiNT Business Regional 25 EUR + KM
 5. Liitumiskuul arvestatakse kuutasu proportsionaalselt võrgus aktiivselt oldud ajaga.
 6. Roaming paketi kuutasu sisaldab mobiilset andmesidemahtu välisriigi, vastavalt valitud paketile kas Soome Elisa, Läti Bite, Leedu Bite, Venemaa Megafon Russia ja Eesti operaatorvõrgus. 
  1. Mobiilne andmesidemaht Eesti-siseselt 50 GB ja välisriigis vastavalt valitud Roaming paketile:
  2. MiNT Business Finland 5 GB
  3. MiNT Business Baltics 10 GB
  4. MiNT Business Russia 5 GB
  5. MiNT Business Regional 20 GB
 7. Mobiilset andmesidemahtu arvestatakse 1 kB täpsusega.
 8. Roaming paketi kuutasu ei sisalda kõne, SMSe ega roaming’u-teenust (välja arvatud Soome Elisa, Läti Bite, Leedu Bite ning Venemaa Megafon Russia operaatorvõrgus kasutatav mobiilne andmeside vastavalt valitud paketis määratud mahuga).
 9. MiNT Roamingu pakettide kõnede hinnakiri on kättesaadav siin ja välismaale helistamise teave siin.
 10. Kui klient liitub Roaming paketiga või vahetab oma senise MiNT paketi ümber mõne Roaming paketi vastu, siis pakett või paketivahetus aktiveerub arveldusperioodi alguskuupäevast. Mobiilset andmesidemahtu hakatakse arvestama:
  1. Eesti Elisa operaatorvõrgus tagasiulatuvalt kuu algusest;
  2. Soome Elisa, Läti Bite ja Leedu Bite ning Venemaa Megafon Russia operaatorvõrgus paketiga liitumise päevast.
 11. Paketi aktiveerumise kohta laekub vastavasisuline kinnitav SMS nii põhiliidesele kui lisateavitusnumbrile, kui see on märgitud.
 12. Roaming paketis sisalduva Eesti-sisese mobiilse andmesidemahu täitumisel on Elisal õigus kuni jooksva kalendrikuu lõpuni vähendada andmesideteenuse maksimumkiirust kiiruseni 200 kbit/s, mille korral saab klient ka vastavasisulise teavitussõnumi.
 13. Kui klient on Soome Elisa, Läti Bite, Leedu Bite ja/või Venemaa Megafon Russia operaatorvõrgus paketis sisalduvast mobiilsest andmesidemahust 80% ära kasutanud, saab ta vastavasisulise teavitussõnumi.
 14. Kui klient on Soome Elisa, Läti Bite, Leedu Bite ja/või Venemaa Megafon Russia operaatorvõrgus paketis sisalduva mobiilse andmesidemahu täielikult ära kasutanud, saab ta sellekohase teavitussõnumi. Teavitussõnum sisaldab juhiseid limiidi suurendamiseks, et kasutada täiendavat mobiilset andmesidemahtu vastavalt paketile:
  1. MiNT Business Finland 5 GB (10 EUR + KM)
  2. MiNT Business Baltics 10 GB (10 EUR + KM)
  3. MiNT Business Russia 5 GB (10 EUR + KM)
  4. MiNT Business Regional 20 GB (15 EUR + KM)
  Kui saadetud sõnum oli korrektne, saab klient vastu teavitussõnumi andmesidelimiidi suurendamise kohta. Teenuse eest lisatakse arvele tasulise SMSi rida, mis sisaldab täiendavat mobiilse andmesidemahu laadimist.
 15. Kui Soome Elisa, Läti Bite, Leedu Bite ja/või Venemaa Megafon Russia operaatorvõrku kasutav klient ei saada pärast paketis sisalduva mobiilse andmesidemahu täielikult ära kasutamist jooksva kuu andmesidelimiidi suurendamise sõnumit, siis ei saa ta kuni selle kuu lõpuni valitud roaming paketi operaatorvõrgus mobiilset andmesidet kasutada.
 16. Kui klient ei ole tellinud Roaming paketti või ei ole saatnud andmesidelimiidi suurendamise sõnumit, on kliendil võimalus kasutada vaikilimiidi (30/60/120/240 eurot) eest andmesidet Elisa koduleheküljel kuvatud hinnaga.
 17. Pärast paketis sisalduva mobiilse andmesidemahu täielikult ära kasutamist Soome Elisa, Läti Bite, Leedu Bite ja/või Venemaa Megafon Russia operaatorvõrgus ei toimu automaatset üleminekut vaikilimiidile.
 18. Teistes võrkudes üle maailma, kus andmeside-roaming on avatud, saab klient mobiilset andmesidet kasutada Elisa koduleheküljel kuvatud hinnaga, kuni kliendi poolt määratud vaikilimiidi täitumiseni. Vaikilimiidi täitumise korral saab klient teavitussõnumi.
 19. Soome Elisa, Läti Bite, Leedu Bite ja/või Venemaa Megafon Russia operaatorvõrgus kasutamata jäänud MiNT Roaming paketi mobiilse andmesidemahtu ei kanta üle järgmisse arveldusperioodi.
 20. Erandjuhul võivad arveldusperioodi lõppkuupäeva viimastel tundidel tarbitud teenuste kirjed kanduda edasi järgmisse arveldusperioodi.
 21. Roaming paketid on mõeldud üksnes mobiilse andmeside kasutamiseks. Kui klient kasutab SIM-kaarti siiski Eesti piires helistamiseks, maksab tavakõne 0,16 eurot minut ja SMSi saatmine 0,1 eurot (hinnad sisaldavad käibemaksu).
 22. Roamingu paketid ei ole ette nähtud P2P (peer-to-peer ’kasutajalt kasutajale’) failivahetusprogrammide vahendusel andmete üles- või allalaadimiseks.
 23. Roaming paketid ei ole ette nähtud tegevusteks, millega kaasnevad suuremahulised ja pidevad andmesidesessioonid.
 24. Elisal on õigus paketi hinnakirja ja tingimusi ühepoolselt muuta ja täiendada, teavitades sellest oma kodulehe vahendusel.

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.