Liigu edasi põhisisu juurde
Elisa

Breadcrumb

Millises keskkonnas sa veebi kaudu TV-d saad vaadata, sõltub sellest, millise TV-teenuse kasutaja sa oled.
Uus Elisa ElamusLiitumised alates 10.08.2021Mine vaatama
Vanemad TV-teenusedLiitumised enne 10.08.2021Mine vaatama

Elisa ja Starman loovad uue aja telekommunikatsiooni- ja meelelahutusettevõtte

Elisa ja Starmani ühinemisega astusime Eesti digitaalse meelelahutuse turul suure sammu edasi. Kahe hästi toimiva ja eduka ettevõtte sünergiast tekkinud uus juhtiv telekommunikatsiooni- ja meelelahutusettevõte jääb kandma Elisa nime.

Ühinedes kasvasime ligi 1000 töötajaga suurettevõtteks, mis annab meile võimaluse pakkuda väga laia valikut mobiilside-, interneti- ja TV-teenuseid koos videolaenutuse ja järelvaatamisega. Lisaks pakume mugavaid äppe, mis sinu elu lihtsamaks või põnevamaks teevad, näiteks tuhandeid eestikeelseid raamatuid sisaldav Elisa Raamat ja Elisa Lemmikloom, mille abil oled alati kursis, kus su seiklema läinud lemmikloom parajasti asub.

Rohkelt meelelahutus- ja kommunikatsioonivõimalusi meie klientidele

Tahame olla oma klientidest alati sammu võrra ees, et pakkuda teenuseid, millest alles vargsi unistatakse ja viia ka meie praegused teenused täiesti uuele tasemele.

Esimene suur ja ühine lahendus ongi juba sündinud – Elisa Elamus, mis lõi särama tegijate silmad ning mida suure rõõmu ja elevusega sullegi tahame tutvustada. Elisa Elamusega vaatad telekat siis, kui tahad ja seal, kus tahad. Ei pea kodus peale passima, millal midagi “tuleb”. Niisiis - kõvasti kanaleid, kõik ultramoodsad TV-lahendused ja kiirelt kihutav nett. Loo omale oma elamuste maailm, just oma soovide ja eelistuste järgi! Elu on elamust väärt!

Hoogu anname muidugi ka andmeside kiirustele – jätkame tööd 5G mobiilse interneti suunas ja tegeleme ka 10G kiirust võimaldava püsiühenduse väljaehitamisega.

Kuhu suunas me liigume?

Ideed sünnivad meid ümbritsevast. Tulevikutrendid näitavad, et tarbijate harjumused on muutumas – piirid hägustuvad, nutiseadmete ja korraga mitme ekraani kasutamine kasvab. See annab võimaluse uuteks innovaatilisteks telekommunikatsiooni- ja meelelahutusteenusteks.

Vaatame tulevikku

Me näeme, et tulevikus on nutiseadmed ja videosisu vaatamine mis tahes vormis omavahel väga tihedalt seotud. Telerivaatamine ei tähenda 21. sajandil enam ainult reaalajas ja diivanil suure liikuva pildi vaatamist – televisioon on kanda kinnitanud ka nutiseadmetes. Au sees on salvestamine ja järelvaatamine. Kasvutrendi näitavad nii mitmed maailmas tehtud uuringud kui meie enda kogemused. Vaata lähemalt infograafikust.

Uuri lisaks!

Anname endast parima, et kõik ühinemisega seotud muudatused oleksid meie klientide jaoks positiivsed. Mitmed olulised teemad ja küsimused leiavad vastused-selgitused allpool.

Kui Sul tekkis lisaküsimusi, võta meiega ühendust telefonil 6 600 600 või saada kiri.