Põhisisu algus
Enam ei pea tuttavat IT-meest tülitama – asjatundlikku nõu saad Elisa Fixist. Meie spetsialistid on oma ala eksperdid, aga nad räägivad sinuga just selliste mõistetega, millest sul on lihtne aru saada.
E-R 09:00 - 21:00. Kõne hind 0.5 €/min.
Tariif rakendub alates 11ndast kõnesekundist, sealhulgas kõne ootejärjekorras.
Helista meile|9001919
Aitame tehnika ära seadistada Moodne tehnika vajab õiget seadistamist. Elisa Fixi spetsialistid aitavad sul: häälestada uus telefon või nutiteler käima saada kodukino komplekt muuta oma internetiseadeid lahendada mõni muu tehniline probleem
Küsi IT- või arvutiabi Lihtsad juhised on vaid ühe kõne kaugusel, kui e-kirjad ei tule Outlookis läbi tarvis on tööle saada IP-kaamerad seadistada tuleb Windows, viirusetõrje vms seisad silmitsi mõne muu arvutimurega PS! Kui sul on küsimusi mõne Elisa teenuse toimimise kohta (Elamus, telekanalid, internet jms), helista meie tasuta infonumbril 6 600 600.
Katkise seadme teeme korda Kui telefon või tahvel on katki läinud, saad selle mugavalt meie juurde remonti saata. Elisast ostetud seadmetele pakume ka garantiiremonti ja -hooldust. Saada seade pakiautomaadiga Või telli kuller seadmele järele Parandame nii Elisast kui ka mujalt ostetud seadmeid Alusta vormistamist
Korduma kippuvad küsimused Ei, Elisa FIX on avatud kõigi operaatorite klientidele – pöördu julgelt ka juhul, kui oled Telia või Tele2 klient. Vahet pole, millise seadmega abi vajad – pakume arvutiabi ja aitame kõigi küsimustega sõltumata sellest, kas ostsid seadme Elisast või mitte. Isegi juhul, kui tellisid seadme mõnest välismaa internetipoest. On ikka. Kui oled Elisa klient ja sul on küsimusi või muresid seoses Elisa teenuse (Elamus, internet jms) või Elisast ostetud seadme garantiiga, saad endiselt helistada meie tasuta infoliinil. Sul ei pea üldse tehnilisi teadmisi olema. Meie tehnilise toe spetsialistid oskavad sind samm-sammult juhendada, täpselt nii kiires või aeglases tempos nagu sulle sobib. Tihti tekib küsimusi ka neil, kes on tehnika kohalt väga nutikad. Näiteks siis, kui seade annab tundmatut veateadet või ei leia omal käel lahendust piisavalt kiiresti üles. Elisa FIX aitab kõiki.
Uus Elisa Elamus ja Huub Mine vaatama
Vanemad TV-teenused
Liitumised enne 10.08.2021
Mine vaatama
Vanemat TV-teenust saab veebis vaadata kuni 31.05.2024. Kui soovid ka edaspidi TV-d veebis vaadata, liitu Elisa Elamusega!