Ärifilosoofia

Missioon

Elamusi ja tootlikkust

Visioon

Esmaklassiline rahvusvaheline infokommunikatsiooni ja online teenuste pakkuja

Meie Väärtused

  • Kliendikeskne
  • Vastutustundlik
  • Uuenev
  • Tulemuslik
  • Koostöö

Elisa omanikuks on Soome suurimaid telekommunikatsiooni ettevõtteid Elisa Oyj. Elisa kohta saad lähemalt lugeda siit..

Elisa on sõlminud laiaulatusliku partnerluslepingu maailma suurima mobiilside operaatoriga Vodafone, et saaksime koos teenindada oma kliente üle terve maailma. Elisa on Vodafone klientide teenindajaks Eestis. Elisa kliendi esimeseks valikuks välisriikides on Vodafone või Vodafone partner-operaatori võrk. Elisa-Vodafone ühisteenused tunned ära ühislogo järgi, millel on nii Elisa kui ka Vodafone kaubamärk. Vodafone kohta saad lähemalt lugeda siit.

Elisa (www.elisa.ee) on Põhjamaade juhtiv sideteenuste pakkuja, mille aktsiad on avalikult noteeritud NASDAQ OMX Helsingi börsi suurte ettevõtete nimekirjas. Elisa teenindab Põhjamaades ligikaudu kaht miljonit klienti, sealhulgas Eestis üle 645 000 kliendi. Eestis suuruselt teine mobiilsideoperaator Elisa pakub oma klientidele laia valikut erinevaid mobiili- ja andmesideteenuseid. Vahendame läbi sidevõrkude inimestele elamusi ja parandame ettevõtete tootlikkust. Elisa keskendub eraklientidele ja ettevõtetele suunatud IKT- ja võrguteenuste arendamisele. Elisa ja juhtiv globaalne mobiilsideoperaator Vodafone on sõlminud laiaulatusliku koostöölepingu, mille kohaselt pakuvad ühisteenuseid 40 erinevas riigis. Elisa Eesti AS käive oli 2014. aastal 95,2 miljonit eurot.

Ostueetika koodeks

Ostueetika koodeksis kirjeldatakse Elisa Corporationi ja samasse kontserni kuuluvate äriühingute masinate, seadmete, tarkvara, süsteemi, materjali ja teenuste tarnijate eetilisi ja õiguslikke ülesandeid, kohustusi ja vastutust. Koodeks põhineb Rahvusvahelise Tööorganisatsiooni (ILO) konventsioonides, Ühinenud Rahvaste Organisatsiooni (ÜRO) inimõiguste ülddeklaratsioonis, ÜRO äritegevuse ja inimõiguste juhtpõhimõtetes ning ÜRO lapse õiguste konventsioonis käsitletud rahvusvahelistel tööstandarditel.

Tutvu Elisa ostueetika koodeksiga siin

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.