Elisa toob sideteenused turule konkurentidest poole soodsamalt

09.03.2009

Tänasest toob Eesti esimene täissideoperaator Elisa turule täissidepaketid, kus pakub Interneti püsiühendust, tavatelefoni ja mobiili teenuseid konkurentidega võrreldes kardinaalselt madalamate hindadega - rohkem kui poole odavamalt.

„Tänases majandusolukorras on inimese jaoks väga oluline, mis hinnaga teenuseid ta tarbib," sõnas Elisa juhatuse esimees Sami Seppänen. "Elisa loob tänasel sideturul täiesti uudse olukorra, kus tuleb võrreldes teiste operaatoritega välja silmnähtavalt madalamate teenuste hindadega. Toome turule paketid, mis aitavad viie-liikmelisel perel aasta jooksul sidekulude pealt kokku hoida üle 10 000 krooni."

Elisa juhatuse liikme Andrus Hiiepuu sõnul annab uus strateegiline lähenemine, kus Elisa on ainus täissideoperaator riigis, võimaluse turul eristuda. „Elisa on Eesti esimene täissideoperaator, kes on kõik igapäevaelus vajalikud sideteenused ühte paketti koondanud," ütles Andrus Hiiepuu. „Kliendi jaoks on äärmiselt mugav võtta kõik sideteenused soodsa hinnaga ühe operaatori juurest. Ühe miinimumarve sees on üliodavad mobiilikõned, kiire internet, kodutelefon ning kõiki neid teenuseid saab kasutada nii kodus, kontoris kui ka liikvel olles."

Sidekulude võrdlemiseks on Elisa sarnaselt pankade laenukalkulaatoritega loonud kodulehele sidekulude kalkulaatori. „See võimaldab lihtsalt ja kiiresti välja arvutada, millised on inimese enda või kogu tema pere tavalised interneti- ja telefonikulud ühes kuus ning kui palju oleks võimalik kokkuhoidu saavutada," ütles Andrus Hiiepuu.

Täiesti uue teenusena toob Elisa turule peredele mõeldud mobiilse Interneti. Seni pole Eestis veel keegi pakkunud võimalust jagada pereliikmete vahel mobiilse Interneti kasutamise mahtu. Nii saab Elisa 400 paketiga kuni viie-liikmeline pere kasutada kokku kuu jooksul 250 Mega mobiilset Internetti.

Elisa pakub uutes pakettides Elisa 400 ja Elisa 600 koduinterneti allalaadimiskiirust kuni 5 megabitti sekundis, mis kulub klientidele ära mitmeti. Kiire koduinternet võimaldab väga hästi kontorisse minemata teha kodutööd. Ka saavad noored mugavalt muusikat kuulata, mängida reaalajas virtuaalmänge ja vaadata filme.

Elisa uutel täissidepakettidel kuumaksu ei ole, ent pakettides kehtib miinimumarve, mille eest saab rääkida ja teisi teenuseid kasutada. Mida suurem on paketi miinimumarve, seda rohkem ja suuremas mahus on paketis erinevaid teenuseid. Eraklientidele pakub Elisa kolme erinevat paketti, mis erinevad tarbimismahult ja teenuste liigilt. Kõik paketid sisaldavad M-Internetti, kaks neist sisaldab koduinternetti ning üks Kodutelefoni ja Kodu-WiFi-t.

« Tagasi

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.