Mobiilioperaatorid algatasid ühise heategevuskampaania riskivastsündinute toetuseks

23.12.2008

Novembris ühise mobiiliportaalide reklaamipaketi loonud EMT, Tele2 ja Elisa lansseerisid heategevuskampaania riskivastsündinute toetuseks. Mobiilioperaatorite esimese ühise kampaania tulemusel kogutud annetused antakse üle Tallinna Lastehaigla Toetusfondile.

Toetuskampaania eesmärk on anda ühine panus riskivastsündinute ravi ja edasise elukvaliteedi tagamisse. Heategevuskampaania toob annetamisvõimaluse kõigi heade inimeste mobiiltelefonidesse, kus on ööpäevaringselt endale sobival hetkel olemas mugav võimalus mõelda riskivastsündinutele ja teha oma jõuluannetus. Vaja on vaid sooja südant ning internetiühendusega mobiiltelefoni EMT, Tele2 või Elisa levialas.

Tallinna Lastehaigla Toetusfondi andmetel on sügavalt enneaegsetel ja teistel riskivastsündinutel ka haiglast lahkudes olemas risk edasisele tervisele ja arengule - väljaarenemata organismi või kaasasündinud haiguste tõttu ohustavad neid lapsi kroonilised tervise- ja arenguhäired ning nad vajavad spetsialistide jälgimist, nõustamist ja arendusravi ka imiku-ja väikelapseeas.

Heategevuskampaania kestab kuni 31. detsembrini mobiilioperaatorite WAP-portaalides: EMT SurfPortis, Tele2 Go Live!'is ja Elisa mobiiliportaalis. Portaalidest viivad lingid toetusfondi WAP-lehele, kust saavad kliendid otse helistada heategevusliinidele. Nokia telefonidel saab mobiiliportaalidesse 0 klahvi all hoides, Samsung ja SonyEricssoni telefonides internetitähisega klahvi abil. Annetuse tegemiseks saab helistada ka otse telefoninumbritel 900 7705 (kõne hind 50 krooni), 900 7710 (kõne hind 100 krooni) ja 900 7715 (kõne hind 500 krooni).

Infot riskivastsündinute teemal saab ka Tallinna Lastehaigla Toetusfondi kodulehelt http://www.toetusfond.ee/projekt2008.htm

« Tagasi

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.