Elisa Nutikalt piiramatute pakettidega saab liituda ka augustikuus

31.07.2012

Elisa pikendas klientidele võimalust liituda Elisa Nutikalt Piiramatute pakettidega, kus klient saab ühtse kuutasu eest piiramatult rääkida ja mobiilset internetti kasutada.

Võimalus liituda Elisa piiramatute ehk flat-pakettidega pikenes 31. augustini 2012. Kõik kliendid, kes sel ajal uute pakettidega liituvad, jäävad kampaania lõppedes neid edasi kasutama samadel tingimustel.

Elisa Nutikalt piiramatud paketid sisaldavad piiramatult mobiilset internetti ja kõneaega igasse võrku ja lauatelefonidele 8 või 15 euro eest kuus. Paketis kehtib põhimõte – räägi ja surfa nii palju kui jaksad. Sõnumi saatmine neis pakettides on kliendile soodne ja maksab vaid ühe sendi.

„Nutikalt piiramatu 8“ paketis on mobiilse interneti kiirus kuni 1 Mbit/s ja „Nutikalt piiramatu 15“ paketis 3,5 Mbit/s.

Pakettides „Nutikalt piiramatu 8“ ja „Nutikalt piiramatu 15“ kehtib mõistliku kasutamise põhimõte võrgust väljuvatele kõnedele. Elisa võrgus saab klient piiramatult rääkida täiesti tasuta, teistesse võrkudesse saab klient iga kuu tasuta helistada 1000 minutit. Kui tõesti juhtub, et klient räägib enam kui 1000 minutit, siis iga järgnev kõneminut teiste operaatorite võrkudesse maksab ühe sendi.

Lisaks pakub Elisa augustikuu lõpuni võimalust liituda 5 ja 10 eurose kuutasuga Nutikalt piiramatuid pakettidega, kus kõneminutihind maksab kõigest ühe sendi ja mobiilset internetti saab kasutada piiramatult tasuta. Pakett „Nutikalt piiramatu 5“ sisaldab 100 tasuta ja „Nutikalt piiramatu 10“ 300 tasuta sõnumit. Sõnumi hind peale nimetatud mahu täitumist maksab ühe sendi.

Uute pakettidega saavad liituda kõik soovijad, nii Elisa uued kui ka praegused kliendid!

« Tagasi

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.