Elisa pakub M-Interneti päevapiletit nüüd ka ZEN ja TeleYks klientidele

28.11.2008

M-Interneti päevapileti esimesena turule toonud Elisa pakub tänasest päevapiletit ka kõnekaartide ZEN ja TeleYks omanikele. Päevapilet tagab ainult 15 krooni eest 12 tunniks mobiilse andmeside kasutuse piiramatus mahus ja maksimumkiirustel.

„ZEN ja TeleYks kõnekaarti kasutavad noored on ühed aktiivseimad mobiilinterneti kasutajad. Oktoobris alguse saanud Zen kõnekaardi pakkumine, kus oli võimalik kõneaega laadides saada tasuta andmesidemahtu, näitas kuivõrd oluline on nende jaoks võimalus kasutada soodsa hinnaga mobiilset Internetti," ütles Elisa juhatuse liige Andrus Hiiepuu. „M-Internetiga on noorte jaoks saavutatavad kõik interneti hüved olenemata ajast ja kohast. Noorte elu lahutamatuks osaks on muutunud MSN-is suhtlemine, muusika, piltide ja logode alla laadimine ning mobiilse TV vaatamine."

Andrus Hiiepuu sõnul on päevapilet parimaks valikuks, kui pead mobiilset internetiühendust kasutama vaid paaril päeval nädalas või soovid veenduda selle kasutusmugavuses. Kõnekaardi kasutajatele pakub Elisa ka ZEN surfikaarti, kus laadides 200 krooni kõneaega, saab klient tasuta kasutada 200 MB andmemahtu.

Päevapileti ostmiseks tuleb saata SMS sisuga "Data" numbrile 15300, vastussõnumi saabumise hetkest saab 12 tunni jooksul kasutada Eestis mobiilset Internetti piiramatus mahus ja maksimumkiirustel olenemata sellest, kas surfad internetis või WAP-lehekülgedel. Sõnumis on kirjas kellaeg, millal päevapilet aegub. Päevapiletit saab tellida ka telefoni teenusmenüü kaudu, valides *135#.

Kui päevapileti aeg saab läbi, siis saabub teade pileti kehtivuse lõppemisest. Lisaks saab klient kümme minutit enne kehtivusaja lõppu teavitava sõnumi. Kõik muu toimib täpselt samamoodi nagu mobiilse Interneti puhul üldiselt. Teenus pole mitte ainult soodne, vaid mugavalt kasutatav mobiiltelefoni ja sülearvuti olemasolul kõigis Eesti piirkondades. Välismaal lisandub tasu vastavalt roamingu hinnakirjale.

Elisa on võtnud eesmärgiks katta parima 3,5G võrguga kogu Eesti. Praeguseks pakub Elisa parimat 3,5G levi Tallinnas, Pärnus, Tartus ning on avanud esimesena Baltimaades UMTS 900 testvõrgu Paide-Mäo piirkonnas. Elisa pakub oma võrgus kuni 7,2 megabitini sekundis ulatuvat mobiilset andmesidekiirust, mis on võrreldav Interneti püsiühenduse kiirusega. Elisa eesmärgiks on katta kolme aasta jooksul kogu Eesti 3,5G leviga. Kokku on Elisa kümne kuuga investeerinud Interneti levialade arendamisse 185 miljonit krooni.

« Tagasi

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.