Tänasest räägib ja surfab ka Elisa äriklient nutitelefonis piiramatult

20.06.2012

Tänasest, 20. juunist tuli Elisa välja uudsete nutipakettide püsipakkumisega väikeettevõtetele ja üksikettevõtjatele, kus ühtse kuutasu eest saab Elisa äriklient Eestis piiramatult helistada kõikidesse võrkudesse ja kasutada piiramatult Elisa mobiilset internetti.

Elisa ärikliendiüksuse juhi, juhatuse liikme Jüri Teemanti sõnul on Elisa lubadus olla lihtne, paindlik ja soodne. „Kuna tegutseme väga konkurentsitihedal alal, siis turuolukorra muutudes vaatame alati üle oma äriklientide tegelikud sidevajadused ja kulud ning vajadusel uuendame kokkuleppeid,“ ütles Jüri Teemant. „Nutikalt piiramatud paketid arvestavadki nutitelefone kasutavate äriklientide uuenenud vajadustega ning annavad muretu vabaduse helistamisel ja mobiilse interneti kasutamisel ükskõik kus äri tehes.“

„Ettevõtlust alustaval väikeettevõtjal on äri alustamisel vägagi oluline hoida sidekulud võimalikult madalal, et tagada piiramatu suhtlus potensiaalsete klientide ja sihtrühmadega, sealhulgas olla aktiivselt internetis sõltumata ajast ja kohast,“ lisas ärikliendiüksuse juht.

Elisa „Nutikalt piiramatut äripaketid“ algavad 5 eurosest kuutasust. Madalaima kuutasuga pakett „Nutikalt piiramatut äripakett 5“ sisaldab piiramatult mobiilset internetti ja helistamisel on kõneminutihind kõikidesse Eesti mobiilivõrkudesse ja lauatelefonidele kõigest kaks senti.

Suurema kõnevajadusega ettevõtjatele tõi Elisa turule „Nutikalt piiramatu äripaketi 15“, mis sisaldab piiramatult mobiilset internetti ja kõnesid kõikidesse mobiilivõrkudesse ning sõnumi saab saata ühe sendiga. „Nutikalt piiramatu äripaketis 15“ on tagatud mobiilse interneti kiirus kuni 3,5 Mbit/s, madalama 5-eurose kuutasuga paketis on see 1 Mbit/s.

„Nutikalt piiramatus äripaketis 15“ kehtib mõistliku kasutamise põhimõte võrgust väljuvatele kõnedele. Kõikidesse mobiilivõrkudesse saab klient iga kuu helistada tasuta 1000 minutit. Kui tõesti juhtub, et klient ületab paketis sisalduvate minutite arvu, siis iga järgnev kõneminut teiste operaatorite võrkudesse maksab talle kõigest ühe sendi. „Piirang arvestab ärikliendi kõneharjumustega ning on sümboolne, sest pakkumine ennetab üldist trendi. Nimelt tarvitab äriklient keskmiselt ühes kuus kõneminuteid liidese kohta 300-500,“ kommenteeris Jüri Teemant.

Uute „Nutikalt piiramatute äripakettidega“ on oodatud Elisa esindustesse liituma kõik väikeettevõtted ja üksikettevõtjad üle Eesti.

« Tagasi

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.