Elisa avas Jõgevamaal ja Lääne-Virumaal kiiret internetti võimaldava 3,5G leviala

24.05.2012

Elisa avas Jõgevamaal ja Lääne-Virumaal kiiret ja soodsat internetiteenust võimaldava 3,5G leviala, laiendades nii jõgevamaalaste valikuvõimalusi internetiühenduse soetamisel.

Elisa võrkude valdkonna juhi Andrus Kaarelsoni sõnul on jõgevamaalastel ja läänevirulastel nüüd võimalus soetada endale koju, kontorisse või suvilasse soodsa hinnaga mobiilne internet. „Elisa mobiilset andmesidet saab kasutada koduses arvutis, nutitelefonis või ka tahvelarvutis ning selle eeliseks on võimalus tarbida andmesidet kõikjal - ka ringi liikudes,“ nimetas Andrus Kaarelson mobiilse andmeside eeliseid.

Elisa MiNT paketid algavad 5,93 eurost ning paketiga saab klient kaasa ka tasuta modemi. Kui klient soovib testida, kas mobiilse interneti kiirused vastavad tema ootustele, saab ta proovida Elisa MiNTi üks nädal tasuta. Seitsme päeva jooksul võib klient lepingust loobuda ilma tasu ja liitumiskohustuseta.

Andrus Kaarelson ütles, et koos uute tugijaamade lisandumisega on Elisal Jõgevamaal nüüd 3,5G tugijaamasid kokku 16. Varasemalt olid 3,5G leviga kaetud juba Jõgeva, Mustvee ja Põltsamaa linnad ning Tabivere, Pataste ja Vanassaare piirkonnad. Uued 3,5G tugijaamad on avatud järgmistes asumites: Kaavere, Kärde, Palamuse, Piibumäe, Puurmani, Raja ja Torma. Jõgeva linn sai täiendust kahe 3,5G tugijaamaga.

Jõgevamaal jõudis 3,5G leviala nüüd ka sellistesse Jõgevamaa turistide lemmikkülastuspaikadesse nagu Põltsamaa loss, Palamuse ja Endla looduskaitseala, Alam-Pedja rabamassiiv, Luua mõis, Laiuse lossivaremed, Elistvere loomapark, Kalevipoja muuseum ja Krati seikluspark.

Lääne-Virumaal on Elisal nüüd koos uute tugijaamade lisandumisega 3,5G tugijaamasid kokku 40. Varasemalt olid 3,5G tugijaamad olemas maakonna linnades Rakvere, Kunda, Tapa linnades ning Võsu, Lehtse ja Tamsalu alevikes. 26 uut 3,5G tugijaama avas Elisa järgmistes kohtades: Emumägi, Haljala, Kadrina, Karepa, Karitsa, Karula, Kunda, Laekvere, Rakke, Roela, Tudu, Uhtna, Ulvi, Vihula, Viitna, Viru-Jaagupi, Viru-Nigula, Väike-Maarja, Piira, Tamsalu. Rakvere linnas ja vahetus ümbruses lisasime 3,5G tugijaamad Tobia tänavale, Piirale ja Roodeväljale ning Tapa linn sai täiendust kahe 3,5G tugijaamaga.

Lisaks rajas Elisa Lääne-Virumaale 3,5G projekti raames juurde ka ühe 2G tugijaama Ebaveresse. Tänu tugijaamale on piirkonnas tagatud parem kõnelevi ning ka mobiilse interneti olemasolu.

Lääne-Virumaal jõudis 3,5G leviala nüüd ka sellistesse Lääne-Virumaa turistide lemmikkülastuspaikadesse nagu Lahemaa Rahvuspark, Emumägi, UNESCO maailmapärandite nimekirja kuuluv Struve tulp, Viitna ja Äntu järved, Ebavere hiiemägi, Toolse Ordulinnus, Rohu raketibaas, RMK Oandu looduskeskus, Palmse, Sagadi ja Vihula mõisad ning Altja.

Andrus Kaarelsoni sõnul elab Elisa kiire mobiilse interneti levialas täna koguni üle 93% Eesti elanikest. Elisa on 3,5G levialaga katnud tervenisti kõik 47 Eesti linna ja jõudnud kõikidesse 15 Eesti maakonda. Asumeid on Elisa Eestis 3,5G leviga katnud juba üle 4200.

Elisa pakub oma 3,5G võrgus keskmiseid allalaadimiskiiruseid 2 kuni 7 megabitti sekundis. Mobiilset internetti saab tarvitada edukalt e-kirjade saatmisel, onlinest ajalehtede lugemisel, arvutist või mobiilist muusika kuulamisel, youtube'st videode vaatamisel, videode ja piltide saatmisel, mängude mängimiseks või audioraamatute kuulamiseks. Lisaks saab praegusel ajal mobiilset internetti väga edukalt kasutada selleks, et väljaspool kontorit tööd teha. Seda enam, et mobiilse interneti kiirused on võrdsustumas kontoris või kodus pakutava püsiühenduse kiirusega.

Veelgi täpsemalt infot Mint teenuse kohta Elisa kodulehel:http://elisa.ee/mint/#/mis-on-mint

« Tagasi

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.