Andmeside limiidipiirangu valik Elisa klientidele laienes

02.05.2012

Kui seni kehtis välismaale reisivatele Elisa klientidele mobiilse interneti kasutamisel automaatselt 60 eurone limiidipiirang, siis on limiidipiirangute valik nüüd avardunud ja tarbija saab valida erinevate piirangute vahel.

Seni oli Elisa klientidel vaikimisi kasutusel vaid üks roamingu andmeside limiidipiirang - 60 eurot kalendrikuus, mille täitudes piirati tarbijal andmeside kasutamine välismaal. Elisa laiendas limiidipiirangute valikut ning nüüd saab klient valida 30, 60, 120 ja 240 eurose limiidipiirangu vahel.

Elisa tootejuht Mailiis Ploomanni sõnul jääb Elisa klientidele üle maailma kehtima sõnumiteavitus, mis annab kliendile teada, kui ta on mobiilset internetti kasutanud 60 euro eest. „Kuna aga aastane kogemus limiidipiirangu kasutamisel on näidanud, et mõne inimese jaoks on see liiga suur summa ning teistele jällegi liiga väike, siis otsustasime valikut laiendada ning nüüd saab tarbija soovi korral limiiidipiirangut muuta,“ sõnas Mailiis Ploomann. Roamingu andmesidelimiiti on kliendil võimalik muuta Elisa esindustes, Elisa kodulehel Iseteeninduses või helistades Elisa kõnekeskusesse numbril 6600 600. Kõnekeskuses limiidipiirangu muutmiseks peab klient teadma liitumislepingus määratud salasõna.

„Uuendusena tõime juurde ka võimaluse määrata kaks lisanumbrit, millele saadetakse samuti teavitus limiidi täitumisest. Eelkõige on see vajalik tahvelarvutite ja modemite kasutajatele, sest näiteks iPad'i ei saa üldse teavitavat SMS-i saata ning modemist on sõnumit märgatavalt tülikam üles leida kui mobiiltelefonist,“ selgitas Mailiis Ploomann. „Samas on see hea võimalus ka lapsevanematele, kelle laps reisib iseseisvalt välisriiki ja kelle mobiilse interneti tarbimisel tuleb silma peal hoida.“

Kui 80 protsenti määratud andmeside limiidist on kasutatud, saab klient teavitava SMSi. Kui 100 protsenti limiidist on täis, piiratakse andmesideteenus täielikult. Kui klient soovib teenuse kasutust jätkata, saab ta seda teha vastavasisulise SMSi teel. Klient, kes kasutab lisanumbrite teavitust, saab valida, kas lisanumbritelt on võimalik sõnumiga limiiti taasavada.

« Tagasi

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.