Ainult Elisas on nüüd kaks internetti ärikliendile ühe hinnaga

27.03.2012

Ainulaadses ärilahenduses Elisa DUOnet kasutab klient ühe kuutasu eest nii kontori- kui ka mobiilset internetti. Uudne teenus kaks internetti ühe hinnaga toob ärikliendile vähemalt 30%-e rahasäästu.

Elisa ärikliendiüksuse juhi, juhatuse liikme Jüri Teemanti sõnul on tänapäeval ärikliendile üha olulisem mobiilsus ning võimalus teha äri igal pool, ka kontorist väljas olles. „Elisa DUOnet on turul ainulaadne lahendus – äriklient saab endale kontorisse kiire ja kvaliteetse püsiühenduse ning seal, kuhu püsiinternet ei ulatu, kasutab kiiret Elisa mobiilset internetti,“ ütles Jüri Teemant. Lisaks kaks ühes hinna pakkumisele saab äriklient võtta ka tasuta netipulga ja kontoriinterneti wifi-seadmed.

Jüri Teemant lisas: „Elisa uudse teenuse DUOnet lubadus ärikliendile on: kaks internetti – üks arve! Klientidel on nüüd võimalik valida kahe Elisa DUOnet interneti paketi vahel, mis võimaldab andmeside kuludelt kokkuhoidu vähemalt 30% võrreldes täna turul pakutavate teenustega neid eraldi ostes.“

Elisa DUOnet Standard sobib väike – ja keskmise suurusega ettevõttetele igapäevaseks interneti kasutamiseks nii kontoris kui väljas olles.

Elisa DUOnet Premium sisaldab parima hinnaga ülikiiret (kuni 50 Mbit/s) kontoriinterneti ja piiramatu kiiruse ja kasutusmahuga Elisa mobiilse interneti teenust nõudlikule ettevõtjale.Marik.

« Tagasi

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.