Eesti Posti rohkem kui 200 postkontorit toovad maapiirkonda mobiilse interneti

19.01.2012

Eesti Posti ja Elisa koostöös avarduvad tunduvalt klientide võimalused soetada endale koju mobiilne internet. Eesti Posti 211 postkontorit üle Eesti pakuvad kliendile nüüd võimalust liituda MiNT paketiga.

„Hea meel on tõdeda, et nüüd saab ka Eesti Posti postkontorites internetipakette soetada. Võidavad teenusest eelkõige maapiirkonna inimesed, kes kodu lähedal saavad kiirelt ja mugavalt interneti kasutamise lepinguid sõlmida,” kommenteeris postiteenuste divisjoni juht Jaan Vainult. Vainulti sõnul on Eesti Postil kõige laiem teenindusvõrk Eestis, mis annab võimaluse pakkuda erinevaid teenuseid ja tooteid üle riigi.

„Koostöö eesmärgiks on suurendada klientide võimalusi mobiilse interneti teenusega liitumisel, sest kui Elisal on Eestis 25 esindust, siis Eesti Posti postkontorite võrk on kordades suurem ning kliendil on ka väiksemas maakohas võimalus mobiilse internetiga liitumiseks. Sisuliselt kümnekordistasime oma müügivõrgu,“ ütles Elisa tootejuht Kertu Kriisk.

Kertu Kriiski sõnul on kavas müügikohtade arvu tulevikus veelgi laiendada. Kokku on Eesti Postil postiasutusi üle riigi 384.

• Vaata Elisa kodulehelt täpset nimekirja Eesti Posti postkontoritest, kus MiNT lepingu saab sõlmida

Mobiilset internetti saab kasutada asukohast sõltumata e-kirjade saatmiseks, onlinest ajalehtede lugemiseks, arvutist või mobiilist muusika kuulamiseks, youtube`st videode vaatamiseks, videode ja piltide saatmiseks, mängude mängimiseks või e-raamatute lugemiseks. Lisaks saab praegusel ajal mobiilset internetti väga edukalt kasutada selleks, et väljaspool kontorit tööd teha, sest pakutavad interneti kiirused on head. Mobiilse internetiga jäävad keskmised allalaadimiskiirused vahemikku 2-7 Mbit/s.

Eesti Posti kontoris saab klient liituda Mint Light, MiNT Medium ja Mint Strong paketiga. Klient saab sõlmida nii tähtajalise kui ka tähtajatu lepingu. Postkontoris on võimalik võtta nädalaseks testimiseks ka mobiilse interneti modem, kuid kvaliteedigarantii lõpetamine toimub siiski Elisa esinduses.

Elisa kiire mobiilse interneti levialas elab täna üle 90% Eesti elanikest. Elisa on 3,5G levialaga katnud tervenisti kõik 47 Eesti linna ja jõudnud kõikidesse 15-sse Eesti maakonda. Asumeid on Elisa Eestis 3,5G leviga katnud juba üle 4600.Marik.

« Tagasi

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.